Προς το περιεχόμενο

Nike - Επιπλέον 20% στα εκπτωτικά είδη


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/4/2021 στις 10:50 ΠΜ, dgrigor4 είπε

Έχουν κανονική φόρμα, είναι πολύ άνετα, λίγο βαριά και γλιστράνε σε βρεγμένο αρκετά 

Τα πήρα και εγώ πριν δυο εβδομάδες  , αλλά για να πω την αλήθεια μου φάνηκαν λίγο σκληρά  πίσω , στο σημείο της αεροσόλας . Βέβαια τον τελευταίο καιρό φορούσα παπούτσια με πιο μαλακές σόλες , όπως τα Vomero 14 και zoom fly 3 . Όποτε ανακεφαλαιώνοντας , θα έλεγα ότι είναι πολύ όμορφα παπούτσια και ταιριάζουν  σχεδόν με όλα ,  αλλά από θέμα άνεσης τόσο της σόλας , όσο και του πάνω μέρους θα προτιμούσα κάποιο από τα running μοντέλα τους που επίσης θα είναι πιο δροσερά τις ζεστές μέρες  που έρχονται .

Επεξ/σία από argiris_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2021 στις 11:38 ΠΜ, Doped είπε

Revolution 5 το αγαπημενο μου παπουτσι για τρεξιμο.

Εφυγαν 2 ζευγαρια

Η φόρμα τους πως ειναι σε σχέση με τα air max?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argiris_k είπε

Όποτε ανακεφαλαιώνοντας , θα έλεγα ότι είναι πολύ όμορφα παπούτσια και ταιριάζουν  σχεδόν με όλα ,  αλλά από θέμα άνεσης τόσο της σόλας , όσο και του πάνω μέρους θα προτιμούσα κάποιο από τα running μοντέλα τους που επίσης θα είναι πιο δροσερά τις ζεστές μέρες  που έρχονται .

Epic React Miler, πολυ καλη αισθηση ανεσης και καλο "δεσιμο" του ποδιου. Δεν ξερω πως θα πανε απο διαρκεια.

Τα Epic React Flyknit παντως στο 6μηνο ειχαν "κατσει" ειχαν κανει flat out και λογω της καλτσοειδους αισθησης του υλικου δεν προσφεραν τοσο καλο "δεσιμο" του ποδιου ιδιως σε αθληση με lateral movements αποτομα δεξια-αριστερα και μπρος-πισω. Για δρομικα ηταν υπεροχα.

Απλα η σολα ηταν αθλια, στο 2-3μηνο ειχε φθαρει, στο 6μηνο ηταν σλικ, στο 8μηνο εφυγαν γιατι σε βρεγμενο ή σε δρομο/πεζοδρομιο χωρις grip (πχ φαγωμενη ασφαλτο/πλακακι) ετρωγες γλιστρες/πατιναζ χωρις ελεγχο, επικινδυνο για ποδια/γονατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια για την μικρή και δύο μπλουζάκια και το ένα από τα δύο ήρθε άλλο σχέδιο ότι να ναι . Μου είπαν θα μου κάνουν επιστροφή χρημάτων και να κρατήσω και το μπλουζάκι . Ωραίοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το μέγεθος της Nike, είναι σημαντικότερο να έχει ευχαριστημένους πελάτες παρά να μπει σε διαδικασίες.

εμένα έχει δεχτεί πίσω 2 ζευγάρια παπουτσια τρεξίματος αγορασμένα 2 μηνες πριν στα οποία η σόλα ξεκόλησε (χωρίς εμφανή αιτία προφανώς)

μου επέστρεψε τα χρήματα και όλα καλά και γρήγορα. Ξαναγόρασα εννοείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα
Δεν είναι και τόσο σχετικό...αλλά ψάχνω κατι για περπάτημα έως ελαφρύ τρέξιμο που να μην γλιστράει στο βρεγμένο.
Την έχω πατήσει με αρκετά....παπούτσια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...