Προς το περιεχόμενο

Ήρθαν στην Ελλάδα τα νέα μοντέλα της σειράς Redmi Note 10


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάντως δεν καταλαβαίνω πόσο πιο value for money είναι αυτό από το Realme 7 pro (5G) ή ακόμα και από το Samsung A42 (5G) στα 250 από την ελληνική επίσημη αντιπροσωπεία (και φθηνότερα από skroutz)...  Πάντως ο ανταγωνισμός καλός είναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει realme 7 pro 5g, υπάρχει το 7 pro και το 7 5g που είναι υποδεέστερο μοντέλο. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα realme επειδή δεν έχουν ράδιο! Για μένα είναι μαστ. Μονο το 6 προ έχει, και έχει μάλιστα τον ίδιο επεξεργαστή και κάμερα με τηλεφακό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, eko13 είπε

Δεν υπάρχει realme 7 pro 5g, υπάρχει το 7 pro και το 7 5g που είναι υποδεέστερο μοντέλο. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα realme επειδή δεν έχουν ράδιο! Για μένα είναι μαστ. Μονο το 6 προ έχει, και έχει μάλιστα τον ίδιο επεξεργαστή και κάμερα με τηλεφακό!

Σωστός, αλλά και πάλι...το concept είναι το ίδιο... και χωρίς κάποια τρελή διαφορά στην τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Εχω το Redmi Note 9 Pro,128GB 8GB RAM .. Απο το Φεβρουαριο,,κ δεν εχω κανενα προβλημα  ..παιζω παιχνιδια on line,ακουω μουσικη youtube..φορτιζει αστραπιαια..!!ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΑ τηλεφωνα..!! πρωτο σε ολα !! Το εχω συνδιασει και με ενα AMAZFIT T REX ....Κ ΠΑΝΕ ΑΣΟΡΤΙ !!ομορφα..!!!

Επεξ/σία από admiral@1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...