Προς το περιεχόμενο

Προβλημα να μπω σε φιλοζωικο site


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Ενω ημουν μελος σε ενα φιλοζωικο site,  διαπιστωνω αυτες τις μερες προβλημα για να μπω.....Μου λεει οτι λαθος κωδικο & ξεκινα διαδικασιες να το επαναφερεις......Τα κανω ολα κανονικα, ομως μου βγαζει αυτο το μνμ(φωτο): Το εχω κανει αρκετες φορες αλλα τιποτα, Επισης μου λεει για Καπτσα & ποια ειναι η συμπρωτευουσα της Ελλαδας.το γραφω & αυτο....ομως τιποτα. τη βοηθεια σας θα ηθελα.σας ευχαριστω.

 

ΧΧΧΧ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει φιλοι μου...Θα το κανω τωρα.

Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως καθαριζω τα cookies  στον Chrome ?    Αυτο δεν εκανα ακομα...Αλλαξα, πηγα στον mozilla, απενεργοποιησα ολα τα adblock, αλλα τιποτα....Το ιδιο μνμ λαμβανω. Οποτε μου λετε πως να καθαρισω τα cookies ston Chrome.ευχαριστω.για να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δεν σου βγάζει το captcha είναι συνήθως επειδή σου το κόβει κάποιο popup blocker. Αν στο κάνει και χωρίς blockers τότε στείλε ένα email στον διαχειριστή του site μήπως και έχει κάποιο πρόβλημα.

Επίσης, δοκίμασες να δημιουργήσεις νέο λογαριασμό; Αν μπορείς, κάντο και επικοινώνησε με τους διαχειριστές μέσα από το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, micos000 είπε

Όταν δεν σου βγάζει το captcha είναι συνήθως επειδή σου το κόβει κάποιο popup blocker. Αν στο κάνει και χωρίς blockers τότε στείλε ένα email στον διαχειριστή του site μήπως και έχει κάποιο πρόβλημα.

Επίσης, δοκίμασες να δημιουργήσεις νέο λογαριασμό; Αν μπορείς, κάντο και επικοινώνησε με τους διαχειριστές μέσα από το site.

Καλησπερα. Χρησιμοποιω ενα αλλο μειλ που εχω-to gmail-βαζω αλλους κωδικους, & γενικα τα αλλαζω ολα....Αυτο δεν με αφηνει. μου βγαζει το ιδιο μνμ λαθους....δηλαδη για Καπτσα  κλπ.....τι να πω ρε γμτ.....Δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο ποτε. Τωρα τι απομενει ?   Επικοινωνια με τον διαχειριστη...Ας το κανω & αυτο....αειντε να δουμε.....Το site που με απασχολει ειναι ενα φιλοζωικο( καθ οτι φιλοζωος εγω) & ειναι το dogforum........Για να βρουμε λοιπον τον διαχειριστη...τα λεμε παλι....

2021-04-11_15-52-26.jpg

Δυστυχως ουτε επικοινωνια μπορω να κανω....Τι να συμβαινει αραγε ?

Το ιδιο μνμ μου βγαζει με την Επικοινωνια...............

Με εχει ζαλισει αυτο το-->Οοps....CAPTCHA....Problems....

 

ΕΔΩΩΩΩΩΩΩ.jpg

Επεξ/σία από vounisios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, DanielRGr είπε

Δοκιμασες να κανεις restart το modem για να παρεις αλλη IP. Μπορει η συγκεκριμενη να ειναι flagged.

Οχι...Restart Το μοντεμ δεν το εχω κανει....Ας το δοκιμασω,λοιπον, & αυτο....για να δουμε  θα λυθει το προβλημα μου  ή οχι ? σας ευχαριστω & παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, vounisios said:

Οχι...Restart Το μοντεμ δεν το εχω κανει....Ας το δοκιμασω,λοιπον, & αυτο....για να δουμε  θα λυθει το προβλημα μου  ή οχι ? σας ευχαριστω & παλι.

Τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, DanielRGr είπε

Τελικα;

Τιποτα...δυστυχως....νομιζω οτι με καποιο φορματ, αργοτερα, να φτιαξει....δεν ξερω τι συμβαινει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 10/04/2021 at 15:04, vounisios said:

Καλησπερα. Ενω ημουν μελος σε ενα φιλοζωικο site,  διαπιστωνω αυτες τις μερες προβλημα για να μπω.....Μου λεει οτι λαθος κωδικο & ξεκινα διαδικασιες να το επαναφερεις......Τα κανω ολα κανονικα, ομως μου βγαζει αυτο το μνμ(φωτο): Το εχω κανει αρκετες φορες αλλα τιποτα, Επισης μου λεει για Καπτσα & ποια ειναι η συμπρωτευουσα της Ελλαδας.το γραφω & αυτο....ομως τιποτα. τη βοηθεια σας θα ηθελα.σας ευχαριστω.

α) Αρχικά κρύψε το mail σου στη φωτογραφία ώστε να μην ταυτοποιείσαι.
β) Επίσης άλλαξε οπωσδήποτε mail για χρήση γιατί το mail σου είναι breached από παντού.
γ) Μπες στο my.otenet.gr και δες αν το mail σου είναι ενεργό.
δ) Αν το mail είναι ενεργό, άλλαξε του κωδικό asap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...