Προς το περιεχόμενο

Parkside® Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης PHD 170 B2.


Evaggelos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Parkside® Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης PHD 170 B2 |

Το συγκεκριμενο το εχει το Λιντλ απο Δευτερα. Το εχει χρησιμοποιησει κανενας να μας πει την αποψη του? Στη τιμη αυτη εχει ενδιαφερον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 176
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Evaggelos1 είπε

Parkside® Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης PHD 170 B2 |

Το συγκεκριμενο το εχει το Λιντλ απο Δευτερα. Το εχει χρησιμοποιησει κανενας να μας πει την αποψη του? Στη τιμη αυτη εχει ενδιαφερον. 

Το έχω εγώ και το έχω λιώσει πραγματικά.δεν περνει χαμπάρι.χτυπα το έχει και 3 χρόνια εγγύηση,και όταν λένε εγγύηση το εννοούν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω πανω απο χρονο μια χαρα με καλυπτει πλυσιμο αυτοκινητου και αυλη κανενα προβλημα δεν εχει βγαλει.Το προηγουμενο αντιστοιχο Karcher αγορασμενο στα διπλα λεφτα εβγαζε ολο βλαβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά φαίνεται και όπως βλέπω έχει και πολλά παρελκόμενα. Επίσης έχει και άλλα σε καλές τιμές όπως σωλήνα για απόφραξη 15 μέτρων στα 20 ευρώ.Και με τρία χρόνια εγγύηση τι άλλο θέλεις.

Έχω το Κ4 της karher καλό αλλά πανάκριβα ανταλλακτικά και παρελκόμενα. Αν δεν το είχα ευχαρίστως θα το έπαιρνα από το lidl.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ερωτήσεις μετά από βίντεο που είδα στο yt. Τόσο θόρυβο κάνουν όλα; Εννοώ τα πιο ακριβά. Επίσης, σε κάποια βίντεο είδα ότι έχει και μια μεγάλη προέκταση, την οποία δεν βλέπω στα χαρακτηριστικα. Πιστεύετε ότι θα μπορέσει να πλύνει/καθαρίσει γυάλινη πρόσοψη ορόφου (όλο τζάμι), καθώς δεν αναλαμβάνει κανείς να το κάνει εδώ που είμαι και είναι χώρος που φτιάχνω για επαγγελματική στέγη; Αυτή τη στιγμή είναι καφέ από τη βρώμα  η πρόσοψη και μάλλον δεν έχει καθαριστεί εδώ και χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BritGreek είπε

Δύο ερωτήσεις μετά από βίντεο που είδα στο yt. Τόσο θόρυβο κάνουν όλα; Εννοώ τα πιο ακριβά. Επίσης, σε κάποια βίντεο είδα ότι έχει και μια μεγάλη προέκταση, την οποία δεν βλέπω στα χαρακτηριστικα. Πιστεύετε ότι θα μπορέσει να πλύνει/καθαρίσει γυάλινη πρόσοψη ορόφου (όλο τζάμι), καθώς δεν αναλαμβάνει κανείς να το κάνει εδώ που είμαι και είναι χώρος που φτιάχνω για επαγγελματική στέγη; Αυτή τη στιγμή είναι καφέ από τη βρώμα  η πρόσοψη και μάλλον δεν έχει καθαριστεί εδώ και χρόνια.

Ένα bosch που έχω εγώ όντως κάνει θόρυβο όταν δουλεύει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε κανένας τελικά; Εσάς έχει μέσα δοχείο αφρού ξεχωριστό; Στο φυλλάδιο τους γραφει ότι έχει αλλά πάνω στην συσκευασία δεν γράφει ότι περιέχει ξεχωριστό δοχείο αφρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, georkouk είπε

Το πήρε κανένας τελικά; Εσάς έχει μέσα δοχείο αφρού ξεχωριστό; Στο φυλλάδιο τους γραφει ότι έχει αλλά πάνω στην συσκευασία δεν γράφει ότι περιέχει ξεχωριστό δοχείο αφρού.

Καλησπέρα.

Το αγόρασα σήμερα . Δεν περιλαμβάνει ξεχωριστό εξάρτημα για τον αφρό. Είναι λάθος η φωτογραφία στο φυλλάδιο. Έχει ενσωματωμένο , αποσπώμενο δοχείο για καθαριστικά, αφρό κλπ.

Το δοκίμασα σήμερα στην μοτοσυκλέτα του γιου μου και έκανε πολύ καλή δουλειά .

Επιπλέον δοκίμασα και το ακροφύσιο τούρμπο, το οποίο με εντυπωσίασε. Έβγαλε την πρασινάδα , υγρασία που είχε μαζευτεί εδώ και χρόνια δίπλα στην βρύση της αυλής, πανεύκολα !

Ελπίζω να αντέξει στον χρόνο . Η πρώτη δοκιμή με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα εγώ το πρωί δυνατό μηχάνημα και στιβαρή κατασκευή.... Δυστυχώς το δοχεία δεν υπάρχει μέσα . Θα τους πάρω τηλέφωνο καθώς το θεωρώ απαράδεκτο να το διαφημίζουν με τον αφροποιητη και να μην υπάρχει μέσα. Κατά τα άλλα πολύ δυνατό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, liakjim είπε

Γιατί να το προτιμήσει κάποιος έναντι ενός nilfisk;

Γιατι ειναι φθηνοτερο και εχει πολυ καλυτερη εγγυηση.Πριν ενα 6μηνο πηρα το Nilfisk 135.8.Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο αλλα σε σχεση με ενα Parkside ενος φιλου(δεν ειναι το μοντελο του τιτλου,ειναι παλιοτερο,μαλλον το Parkside PHD 150),δεν βλεπω καποιο σημαντικο πλεονεκτημα υπερ του Nilfisk.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα σήμερα. Είναι το μοντέλο B2 που έχει κάποιες μικρές βελτιώσεις απο το περσινό μοντέλο A2. Τα 2400watt που αναγράφει στην πραγματικότητα είναι 1800 μετρημένα. Τα 500 λίτρα ανα ώρα στην πραγματικότητα είναι 380 και τα 170bar είναι στο πικ της λειτουργίας, τα πραγματικά είναι 115. Ανεξάρτητα από όλα αυτά φαίνεται ποιοτική κατασκευή με ωραία παρελκόμενα και λάστιχο 10 μέτρα. Η πίεση είναι ικανοποιητική και η λειτουργία του ομαλή. Με αυτά τα χαρακτηριστικά σε αυτήν την ποιότητα στις γνωστές μάρκες θα θέλαμε τουλάχιστον 50 έως 80 € επιπλέον και αν σκεφτείς την πραγματική εγγύηση τριών ετών τότε σίγουρα μιλάμε για άριστη αγορά. Όλα αυτά βέβαια  με την προϋπόθεση ότι θα αντέξει στο χρόνο. Αγόρασα μαζί και το 15μετρο λάστιχο για αποφράξεις και το δοκίμασα κατευθείαν σε πλαστική σωλήνα αποχέτευσης κουζίνας Φ75. Εισχώρησε με ελάχιστο σπρώξιμο σε μήκος 8 μέτρα και έκανε την δουλειά του. Ο γνωστός ήχος της βουλωμένης σωλήνας (γκλούκ γκλούκ) από τον νεροχύτη ως δια μαγείας σταμάτησε.   

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, smav82 είπε

Το πήρα εγώ το πρωί δυνατό μηχάνημα και στιβαρή κατασκευή.... Δυστυχώς το δοχεία δεν υπάρχει μέσα . Θα τους πάρω τηλέφωνο καθώς το θεωρώ απαράδεκτο να το διαφημίζουν με τον αφροποιητη και να μην υπάρχει μέσα. Κατά τα άλλα πολύ δυνατό. 

Δεν χρειάζεται. Έχει ενσωματωμένο δοχείο αφρού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...