Προς το περιεχόμενο

Parkside® Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης PHD 170 B2.


Evaggelos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 176
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, smav82 είπε

Μου ήρθε σήμερα αφροποιητης της parkside για 7+5  ευρώ που έχει σε συνδιασμό με ενεργό αφρό κάνει εξαιρετική δουλειά.. 

Πόσα bar πλυστικο έχεις?και τι αφρό χρησιμοποίησες γιατί το βλέπω πολύ νερουλό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ntinakos_r είπε

Πόσα bar πλυστικο έχεις?και τι αφρό χρησιμοποίησες γιατί το βλέπω πολύ νερουλό????

Το πιεστικό είναι αυτό του τίτλου.... Αφρός είναι ο Κ2 active foam και αφροποιητης είναι του Lidl για το συγκεκριμένο μηχάνημα. Είναι λίγο νερουλος στο βίντεο γιατί τελειώνει ουσιαστικά αλλά μην φανταστείς ότι κανονικά είναι πολύ πηχτος . Με 5 ευρώ αφροποιητη και 5 ευρώ σαμπουάν νομίζω καλά είναι...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Εξαρτάται το active foam καθε εταιρίας πως λειτουργεί. Υπάρχουν πηχτοί άφροι και κάποιοι αραιοί. Φυσικά μπορείς να παίξεις και με τις αναλογίες για να σου βγει πιο πηχτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, smav82 είπε

Το πιεστικό είναι αυτό του τίτλου.... Αφρός είναι ο Κ2 active foam και αφροποιητης είναι του Lidl για το συγκεκριμένο μηχάνημα. Είναι λίγο νερουλος στο βίντεο γιατί τελειώνει ουσιαστικά αλλά μην φανταστείς ότι κανονικά είναι πολύ πηχτος . Με 5 ευρώ αφροποιητη και 5 ευρώ σαμπουάν νομίζω καλά είναι...

Τον συγκεκριμένο αφρό τον δοκίμασα προχτές, καμία σχέση με τον δικό σου αφρό, σε εμένα έκανε απίστευτο αφρό (σαν ξυρίσματος ένα πράγμα). Η δοσολογια που έβαλα ήταν 150ml υγρού και 850ml νερό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λιγοτερα bar,δεν πολυαξιζει πιστευω στα 90€ οταν στα 100€ ειχε το 170bar.Αν καιγεσαι για πλυστικο το παιρνεις μιας και στην πραξη δεν νομιζω οτι θα δεις καμια τεραστια διαφορα.Αλλιως περιμενεις οταν ξαναφερει το 170αρι.Παντως εχει βγαλει προσφατα το Parkside PHDP 180 A1 το οποιο ειναι πολυ ανωτερο απο τα τωρινα μοντελα αλλα εχει και 200€ και δεν ξερω ποτε θα το φερει Ελλαδα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ovelix11 είπε

καλημερα.

Που μπορω να βρω τον αφροποιητη της parkside ?

Λίγο πιο πάνω ένα μέλος αγόρασε ένα αφροποιητη parkside νομίζω....Για ρώτα τον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...