Προς το περιεχόμενο

Θυμάται κανείς το mIRC και το GRNet ?


Basilhs23___

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

#mp3z στο grnet /list /dir get freestyler.mp3 και μετα απο κανα τεταρτο με pstn σύνδεση ACN εταιρια κατεβαινε. Απο 2003 ως 2005 το 2006 βαλαμε 4νετ εως 24 και ειπα wow! Adsl ?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερος στο chat.mad για κανα δυο χρονια,ειχα παρει και αρκετες καρτες ανανεωσης με θεμιτα ( και αθεμιτα ) μεσα,ειχα γνωρισει και αρκετο κοσμο live απο εκει μεσα.

Στο GR κατεβαζαμε και κανα Mp3 με 2 κιλα ιους.

Πολλα scripts για "war" με τα αλλα αλανια,ψηστηρι,online djing σε ραδιοφωνα που μετα εκλειναν και ετρεχαν οι υπευθυνοι να γλυτωσουν τις μηνυσεις. Ωραια χρονια.

Στις 13/4/2021 στις 1:44 ΠΜ, Shyn είπε

Επισης θυμαμαι χαρακτηριστικα την φωτογραφια του διμιουργου του mIRC (khaled mardam-bey) στο 1ο Tab που εμφανιζονταν τοτε στο mirc.

 

Ο χαλιας ναι,ακομα τον θυμαμαι !

Στις 13/4/2021 στις 3:20 ΜΜ, Phoenix7 είπε

Keyra Agustina

Eγω εβαζα την κοπελα που εχασε την καμερα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2021 στις 8:18 ΜΜ, Atropos28 είπε

Ήμουν στο dalnet, #hellas και #thessaloniki από τέλη 90' μέχρι  2004 το πολύ

 

Dalnet... τι μου θύμισες τώρα. Kατέβαζα επεισόδια απ'το #survivor-central... νομίζω απ'τη 4η ως την 9η σεζόν (2001 - 2004). Eίχε πολλούς Έλληνες το κανάλι γιατί το Star (?) είχε προβάλλει μέχρι την 3η σεζόν μόνο. Mέχρι και το 2003 στο πατρικό με σύνδεση 56Κ (συνδεόμουνα στην καλύτερη των περιπτώσεων με 38Κ), ανοιχτό το pc όλο το βράδυ που ήταν χαμηλότερη η χρέωση. 😄 Μετά βγήκαν τα torrents και απέκτησα γρήγορη σύνδεση στο φοιτιτικό σπίτι... 768kbps. 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2021 στις 8:13 ΜΜ, DownUNDERground είπε

Ένα tribute μιας και αναφέρθηκε...:lol: Στο τέλος οι φωτό που έφτασε να βγάλει με το Maxim...

https://www.2oceansvibe.com/photo_galleries/keyra-web/index.htm

άπειρα λίτρα τότε για keyra...συνέχεια ονλαιν τότε στο #tfrc #dragster #greekdragster

1 ώρα πριν, txcellas είπε

Εμπαινα και εγώ κάπου στο mirc με όνομα αναφερόμενο στα προσοντα μου. Πότε δε χτύπησα γκόμενά... 🤣🤣🤣

τυπε με νικναιμ 24cm έμπαινες? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...