Προς το περιεχόμενο

Αποδοση αυτοκινητων μεχρι 1200-1300cc


manag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, manag είπε

Ελα εχεις κουρασει με το χιουμορ 15 χρονου... ημουν ευγενικος 1-2 φορες, τελειωνε αν δεν εχεις κατι να πεις μην μιλας καθολου, δεν στο εμαθαν αυτο;

Προτεινω να παρεις κατι σε καινουργιο για να εισαι εξασφαλισμενος οτι τα επομενα 5 χρονια δεν θα πληρωσεις προσθετα service!  Πως σου φαινεται το καινουργιο i20 1.0 100hp απο 14200ευρω? Θεωρειται καλο VFM!

Αν παρεις μεταχειρισμενο πρεπει να εχει λιγα χλμ ταβανι 40000 και να ειναι απο ιδιωτη-νοικοκυρη και σαφως η τιμη που θα το δινει να ειναι πολυ λογικη! Δυσκολο να το βρεις..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, PLACEBO_89 είπε

Προτεινω να παρεις κατι σε καινουργιο για να εισαι εξασφαλισμενος οτι τα επομενα 5 χρονια δεν θα πληρωσεις προσθετα service!  Πως σου φαινεται το καινουργιο i20 1.0 100hp απο 14200ευρω? Θεωρειται καλο VFM!

Αν παρεις μεταχειρισμενο πρεπει να εχει λιγα χλμ ταβανι 40000 και να ειναι απο ιδιωτη-νοικοκυρη και σαφως η τιμη που θα το δινει να ειναι πολυ λογικη! Δυσκολο να το βρεις..!

Ουτε στο μυαλο μου να ησουν. Απο χθες κοιταω με καλο ματι το i30 και μου φαινεται οτι εχω αρχισε να κλίνω εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, manag είπε

Ουτε στο μυαλο μου να ησουν. Απο χθες κοιταω με καλο ματι το i30 και μου φαινεται οτι εχω αρχισε να κλίνω εκει.

Αυτο εχει πολυ παραπανω! Εσυ ειπες γυρω στα 13000ευρω και γι αυτο προτεινω το i20!

Επεξ/σία από PLACEBO_89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...