Προς το περιεχόμενο

Η νεολαία των ΗΠΑ προτιμά τα iPhone έναντι των Android smartphones


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

Αν μιλούσαμε για την Ελλάδα είναι απλά θέμα γοήτρου φιγούρας και και και...έχω κινητό apple αλλά δεν ξέρω τι κάνει μόνο σε κλήσεις απαντώ...

Αυτό από που προκύπτει;  επειδή απλά το λες εσύ;  🤔🤔

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Macosj είπε

Στην Αμερική και στην Αγγλία οι περισσότεροι iPhone εχουν, είναι φθηνα και τα περισσότερα τα δίνουν με συμβόλαια δωρεάν. Που είναι η έκπληξη σε αυτό? Επίσης για τον μέσο χρήστη το ios είναι το καλύτερο, λίγο fb κα insta αντε και κάνα tiktok. Όποιος θέλει να έχει εργαλείο στα χέρια του πηγαίνει σε Samsung note ή s21

Εσύ πηγές και πήρες ένα κινητό με επεξεργαστή πολύ χειρότερο από το A11. Με 300 ευρώ πήγαινες σε κάτι πολύ καλύτερο, και θα ήταν το ίδιο smooth 

μπα και εγω εχω το xiaomi 10t pro με και καλα τουμπανο επεξεργαστη και τρωει τρομερα κολλήματα με την 12.0.5 (edit :τωρα είδα εχω 12.1.2.0) περιμένουμε 12.5 μπας και φτιάξει...

κανενας δεν λεει οτι το βασικο θεμα που ολοι περνουν iphone στην αμερική ειναι οτι απο τα κολέγια τους βαζουν στην πλατφορμα του MACOS με ταμπλετ/pc?
ή οτι τα συμβόλαια ειναι 50 ευρω σετ τιμη με iphone και τα ίδια 50 ευρω με samsung? 

Επεξ/σία από Psaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koutsis είπε

Αυτό από που προκύπτει;  επειδή απλά το λες εσύ;  🤔🤔

ενω τα σχολια των χρηστων εδω αντικατοπρτριζουν την πραγματικοτητα?επειδη το λενε αυτοι? γελασαμε

1 ώρα πριν, Waiss είπε

Κάποιο link έχουμε γι'αυτό; Η κάποια έρευνα;

με δουλευεις φανταζομαι ετσι?οσους εχω ρωτησει γιατι iphone?η απαντηση ηταν εεε αλλιως σε βλεπει ο κοσμος με iphone αλλιως ο πελατης καταλαβαινεις....αυτο και μονο μου αρκει.τωρα θα μαθουμε τη νοοτροπια του νεοελληνα...βρακι δεν εχω να βαλω αλλα το κινητο κινητο

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

ενω τα σχολια των χρηστων εδω αντικατοπρτριζουν την πραγματικοτητα?επειδη το λενε αυτοι? γελασαμε

με δουλευεις φανταζομαι ετσι?οσους εχω ρωτησει γιατι iphone?η απαντηση ηταν εεε αλλιως σε βλεπει ο κοσμος με iphone αλλιως ο πελατης καταλαβαινεις....αυτο και μονο μου αρκει.τωρα θα μαθουμε τη νοοτροπια του νεοελληνα...βρακι δεν εχω να βαλω αλλα το κινητο κινητο

Δεν σε δουλεύω καθόλου. Έγραψες κάτι και ζητάμε να το τεκμηριώσεις με στοιχεία. Ένα link, κάποιο τεχνολογικό site η κάποια έρευνα που να το αποδεικνύει. Όταν γράφεις ότι "σου είπαν" η ότι "άκουσες από κάπου", τότε φαντάζομαι καταλαβαίνεις πως κάτι τέτοιο δεν μπορεί να σταθεί σαν σοβαρό επιχείρημα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waiss είπε

Δεν σε δουλεύω καθόλου. Έγραψες κάτι και ζητάμε να το τεκμηριώσεις με στοιχεία. Ένα link, κάποιο τεχνολογικό site η κάποια έρευνα που να το αποδεικνύει. Όταν γράφεις ότι "σου είπαν" η ότι "άκουσες από κάπου", τότε φαντάζομαι καταλαβαίνεις πως κάτι τέτοιο δεν μπορεί να σταθεί σαν σοβαρό επιχείρημα.

τεκμηριωσε μου κι εσυ ποσοι στην Ελλαδα χρησιμοποιουν το κινητο τους τουλαχιστον στο 50% των δυνατοτητων του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

τεκμηριωσε μου κι εσυ ποσοι στην Ελλαδα χρησιμοποιουν το κινητο τους τουλαχιστον στο 50% των δυνατοτητων του

Μη μου ζητάς να τεκμηριώσω πράγματα που δεν έγραψα ποτέ και πουθενά. Εσύ έγραψες κάτι και περιμένουμε τα δεδομένα σου. Τηλέφωνα, γραφεία, διευθύνσεις, ανθρώπους και συνδέσμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

.....

3 λεπτά πριν, Waiss είπε

Μη μου ζητάς να τεκμηριώσω πράγματα που δεν έγραψα ποτέ και πουθενά. Εσύ έγραψες κάτι και περιμένουμε τα δεδομένα σου. Τηλέφωνα, γραφεία, διευθύνσεις, ανθρώπους και συνδέσμους.

μαλλον σου εθιξα την εταιρεια καταλαβαινω...συμβαινει συχνα αυτο εδω μεσα...καταλαβαινω απολυτα

Επεξ/σία από sabrewulf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

.....

μαλλον σου εθιξα την εταιρεια καταλαβαινω...συμβαινει συχνα αυτο εδω μεσα...καταλαβαινω απολυτα

Άρες Μάρες Κουκουνάρες.

Pixel 4XL και Pixel 5. Σίγουρα έθιξες την "εταιρεία μου".

Επεξ/σία από Waiss
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

με δουλευεις φανταζομαι ετσι?οσους εχω ρωτησει γιατι iphone?η απαντηση ηταν εεε αλλιως σε βλεπει ο κοσμος με iphone αλλιως ο πελατης καταλαβαινεις....αυτο και μονο μου αρκει.τωρα θα μαθουμε τη νοοτροπια του νεοελληνα...βρακι δεν εχω να βαλω αλλα το κινητο κινητο

Μάλλον πρέπει να αλλάξεις φίλους! Ότι πιο ηλίθιο έχω ακούσει ποτέ αυτό που έγραψες ότι σου είπαν.

46 λεπτά πριν, DimosthenisG είπε

Ad block 

Ποτέ ξανά διαφήμιση

Μόνο για αυτό, android

 

 

Το ad block από που κόβει τις διαφημίσεις  εκτός από τον browrer?

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, koutsis είπε

Μάλλον πρέπει να αλλάξεις φίλους! Ότι πιο ηλίθιο έχω ακούσει ποτέ αυτό που έγραψες ότι σου είπαν.

Το ad block από που κόβει τις διαφημίσεις  εκτός από τον browrer?

Ναι έχεις άπειρες επιλογές, και για YouTube και για browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waiss είπε

Χωρίς root πάντως με dns.adguard δεν κόβει στο Youtube.

Χωρίς root δεν υπάρχουν σοβαρές επιλογές adblocking 

YouTube vanced είναι αυτό που ψάχνεις εσυ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...