Προς το περιεχόμενο

Μου έδωσαν μεταχειρισμένο τηλέφωνο ή τριπαρω;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ήταν σφραγισμένη η συσκευασία, δύο σενάρια υπάρχουν:

1) Το κινητό ήταν από επιστροφή και το κατάστημα διαθέτει μηχάνημα που βάζει ζελατίνα σε συσκευασίες (δηλαδή η ζελατίνα δεν ήταν της Xiaomi).

2) Στο διαστήμα που άνοιξες της συσκευή μέχρι να διαπιστώσεις τον λογαριασμό του Κώστα, κάποιος που είχε φυσική πρόσβαση στη συσκευή ένανε login στο Google account του χωρίς να το πάρεις χαμπάρι. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 30
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ευχαριστημένη 🤓 Δε πλοτ θικενς, είδα στις συσκευές μου στο google account μου ένα google pixel που μπήκε πριν μια ώρα. Αλλαξα ήδη κωδικό. Άρα υπάρχει περίπτωση κάποιος να παραβίασε το g

Από την στιγμή που το κινητό δεν έχει γρατζουνιές χτυπήματα κλπ και δουλεύει κανονικά, δεν σε νοιάζει αν το είχε άλλος πριν. Απλά κάνε ένα ρισέτ να σβηστούν τα πάντα από μέσα και είναι σαν καινού

καλησπέρα    Πήγα και πήρα καινούργιο τηλέφωνο xiaomi 9a, και είδα πως είμαι ήδη συνδεδεμένη σε ένα σάιτ, με άλλο εμαιλ από το δικό μου.   μου έδωσαν μεταχειρισμένο ή χάκερ έκανε τη δ

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.