Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαστε παρα πολύ κοντά σε σπάσιμο....έτσι και σπάσει προς τα πάνω, θα τα λυσάξει όλο το μάρκετ....

ο φεβρουάριος πέρυσι ήταν καταστροφή πάντως...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

είμαστε παρα πολύ κοντά σε σπάσιμο....έτσι και σπάσει προς τα πάνω, θα τα λυσάξει όλο το μάρκετ....

ο φεβρουάριος πέρυσι ήταν καταστροφή πάντως...

Αυτη η εντολη που ειχε βαλει καποιος για 0.10$ για SGB εδω μου εχει κατσει οσο πλησιαζει προς τα εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Λοιπόν....

Είμαι μεταξύ Σολο (μετά το ντροπ σε 2 μέρες, θα πέσει καμιά 0.50 εύχομαι) και θέλω να αγοράσω. 

Ή ΕΧΦΙ  και να τα βάλω στακικγκ στο ΦΛΡ....ή και τα δύο....

 

Η εμπειρία μου (όχι απο crypto) λέει οτι τα λεφτά έρχονται πιο γρήγορα όταν υπάρχει πολλαπλασιαστής, compound, συνδυασμός, ή όπως αλλιώς θέλουμε να το πούμε καθώς και ευελιξία αλλαγής πλάνου με γρήγορη μετακίνηση βαρύ πυροβολικού αν χρειασθεί.

Μια σκέψη είναι να αφήσεις στο bifrost τα SGB (μια και παίρνεις περισσότερα) και το interest απο αυτά να το ρίχνεις στο flr δίκτυο μαζί με exfi. Επιπλέον Solo στη πτώση και πούλημα μετατροπη (του interest) για περαιτέρω ενίσχυση του flr.

Ουσιαστικα SGB, solo θα χρηματοδοτουν τη θεση στο δικτυο (πιθανως και καποιες αγορες σε βαθος χρονου).

Η ευελιξια ερχεται να κουμπωσει σε πιθανη αλλαγη σε ποσοστα κερδους, οποτε πρεπει να γινει μετακινηση εκει που κερδιζεις περισσοτερα ως συνδυασμος.

Ελπιζω να μη σε μπερδεψα.

Α όσο πιο whale εισαι τοσο καλυτερα (βαρυ πυροβολικο).

Επεξ/σία από akis9117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2022 στις 9:28 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

τέλος της άλλης εβδομάδας πιστεύω να αρχίσει η άνοδος. 

άντε αρχίσανε λίγο να πρασινίζουμε....άντε γιατί είμαστε έτοιμοι για φρενοκομείο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω μια απορία, φιλοσοφικού περιεχομένου να τη πω; συνωμοσιολογική να τη πω; δεν ξερω αν μπορεί να απαντήσει και κάποιος με κάποια λογική.

Παρατηρώντας τα διαγράμματα με τα κεριά, ολα εχουν την ίδια πάνω κάτω εξέλιξη, λες και τα χειρίζεται υπολογιστής ταυτόχρονα & οτι οι traders έχουν συννενοηθεί όλοι μαζί, και κάνουν τις ίδιες κινήσεις σε όλα τα νομίσματα, ή οτι ο μεγαλος ογκος συναλλαγών είναι πλεον απο bots που το ενα παρασέρνει το άλλο σε τακτική σμήνους.

Δε γίνεται πχ να βλέπω ένα διαγραμμα νομίσματος, τυχαία ας πουμε το xrp να έχει 4 κεριά της ωρας ολα πρασινα και να μη χρειαζεται να μπω σε αλλο νόμισμα γιατι ξέρω οτι και εκει θα εχει 4 κερια της ωρας ιδια αναλογικα με του xrp, με την ιδια κλίση κτλ κτλ.

Και μάλιστα πολλα είναι σε ομαδες clusters, δηλαδη εχεις 10πχ νομισματα που ακολουθουν ακριβως το ιδιο pattern, λες και αυτοι που αγοραζουν ή πουλανε εχουν ολοι τα ιδια 10 και ταυτοχρονα κανουν συναλλαγες και στα 10 αναλογικα τα ιδια.

Πως γίνεται αυτό; Εχω χασει κάτι; Ή εγω δεν βλέπω καλα;

Επεξ/σία από akis9117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, akis9117 είπε

Έχω μια απορία, φιλοσοφικού περιεχομένου να τη πω; συνωμοσιολογική να τη πω; δεν ξερω αν μπορεί να απαντήσει και κάποιος με κάποια λογική.

Παρατηρώντας τα διαγράμματα με τα κεριά, ολα εχουν την ίδια πάνω κάτω εξέλιξη, λες και τα χειρίζεται υπολογιστής ταυτόχρονα & οτι οι traders έχουν συννενοηθεί όλοι μαζί, και κάνουν τις ίδιες κινήσεις σε όλα τα νομίσματα, ή οτι ο μεγαλος ογκος συναλλαγών είναι πλεον απο bots που το ενα παρασέρνει το άλλο σε τακτική σμήνους.

Δε γίνεται πχ να βλέπω ένα διαγραμμα νομίσματος, τυχαία ας πουμε το xrp να έχει 4 κεριά της ωρας ολα πρασινα και να μη χρειαζεται να μπω σε αλλο νόμισμα γιατι ξέρω οτι και εκει θα εχει 4 κερια της ωρας ιδια αναλογικα με του xrp, με την ιδια κλίση κτλ κτλ.

Και μάλιστα πολλα είναι σε ομαδες clusters, δηλαδη εχεις 10πχ νομισματα που ακολουθουν ακριβως το ιδιο pattern, λες και αυτοι που αγοραζουν ή πουλανε εχουν ολοι τα ιδια 10 και ταυτοχρονα κανουν συναλλαγες και στα 10 αναλογικα τα ιδια.

Πως γίνεται αυτό; Εχω χασει κάτι; Ή εγω δεν βλέπω καλα;

Είμαστε σε "decentrelized"  μάρκετ, δέν ξέρω τί λές....  χαχαχαχ ειρωνία...

 

Μποτάκια είναι, πρίν 1,5 ώρες ξυπνησε η ΝΥ και σε μισή ωρίτσα θα ξυπνήσει και η κεντροδυτική αμερική. Οπότε αρχίζει η αγορά και ξυπνάει. 

 

Εγώ πούλησα το μισό γαμωΔιαπλεκόμενο που είχα ξεχάσει για κάποιες συναλλαγές  και αγόρασα ΕΞΦΙ. 

Τώρα περιμένω να γίνει ντάμπ μετά το ντρόπ του Σόλο για να θερίσω και απο εκεί λιγα και εκείνα θα τα κρατήσω για τους επόμενους 36 μήνες για τα Κόρεουμ ντρόπς που θα κάνουν καθε μηνα. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είμαστε σε "decentrelized"  μάρκετ, δέν ξέρω τί λές....  χαχαχαχ ειρωνία...

 

Μποτάκια είναι, πρίν 1,5 ώρες ξυπνησε η ΝΥ και σε μισή ωρίτσα θα ξυπνήσει και η κεντροδυτική αμερική. Οπότε αρχίζει η αγορά και ξυπνάει. 

 

Εγώ πούλησα το μισό γαμωΔιαπλεκόμενο που είχα ξεχάσει για κάποιες συναλλαγές  και αγόρασα ΕΞΦΙ. 

Τώρα περιμένω να γίνει ντάμπ μετά το ντρόπ του Σόλο για να θερίσω και απο εκεί λιγα και εκείνα θα τα κρατήσω για τους επόμενους 36 μήνες για τα Κόρεουμ ντρόπς που θα κάνουν καθε μηνα. 

Ωραίος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Εγώ να σου πω ότι δε νομίζω ότι θα ξανανταμπαρει το Σολ. Δεν βγάζει λογική να πέσει και άλλο.

Σήμερα σε νομίζω περίπου 40 λεπτά θα δώσουν τα Σολο. Οπότε κανονικά, μετά απο την ρίψη, γίνετε ντάμπ. Γιαυτό το λέω. Εγώ πίστευα πως θα πάει στα 0.50 αλλα τελικά όπως είπαν άλλοι στο τουίτερ, θα πάει ίσως (είπαν) ίσως και στα 0.20. Δέν ξέρω, πάντως καρτερώ για αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Σήμερα σε νομίζω περίπου 40 λεπτά θα δώσουν τα Σολο. Οπότε κανονικά, μετά απο την ρίψη, γίνετε ντάμπ. Γιαυτό το λέω. Εγώ πίστευα πως θα πάει στα 0.50 αλλα τελικά όπως είπαν άλλοι στο τουίτερ, θα πάει ίσως (είπαν) ίσως και στα 0.20. Δέν ξέρω, πάντως καρτερώ για αγορά. 

Εκεί το περιμένω και εγώ, στο range 0,20-0,30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σας απλά όσοι ήθελα να δώσουν τα δώσανε. Αυτοί που έχουν μείνει πιστεύω θα είναι ψιλό χολντερ και θα περιμένουν αλά myashes να πάρουν κορεουμ.

 

Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια και να έχουν ήδη μπει αυτόματα οι εντολές πώλησης. Δεν έχω ψαχτει τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...