Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

CSC... Πτωτική τάση εδώ και 2 εβδομάδες! Συμβαίνει κάτι?

Θα φτάσουμε στα επίπεδα του 0.0009$ στις αρχές Μαΐου? Να περιμένω? @FromMyAshesRRR

Γειά σου Σάκι. Δέν ξέρω, αλλα στο γράφημα αν κουτάω ίσως τον νοέμβριο κατα τις 16 κάνει πήδημα προς τα πάνω. 

Αν μέχρι τότε πέσει τοτε ίσως ρίξω 50 ευρώ. Δεν με χαλάει, το κρατάω για πολύ λονγκ. 

image.png.4b60d66c47e9d3b3baba7f5f83d1c3ac.png

@Sakis_Spooky

image.png.ba9c4daf8ec8853d3dae65d715b8a3d2.png

Βλέπω αλλαγή στο 4ωρο. Ενδεχομένος σε 2-3 μέρες πιστεύω να ξεκκινήσει η ανοδος. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 22/10/2021 στις 11:00 ΠΜ, thetiesthatbind είπε

https://wadzpay.com/ | https://wadzpay.com/about-us/

Σύμφωνα με αυτούς εδώ έχουν συνεργασία με τη MasterCard. 

Μάλιστα το ΔΣ αποτελείται από άτομα που ήταν στη World Bank, MasterCard & AMEX (American Express). 

Τωρινή τιμή: 0,11$ και υπάχει μόνο στο BitMart. Από τα λίγα που έψαξα, θα γίνει migrate από ERC-20 σε XDC-20 αφού υπέγραψαν και σχετικό μνημόνιο συνεργασίας με τη XinFin. Και το supply θα είναι στα 150Μ Tokens. 

Στο site τους αναφέρονται στο BNPL (Buy Now, Pay Later), ίδια αναφορά με ακριβώς αυτούς τους όρους υπάρχει στο site της Mastercard σε ανακοίνωσή της στις 28/09/2021. 

image.png.ae444720407ad506ad01963f883a190a.png

Είμαι επιφυλακτικός, σίγουρα θέλει ψάξιμο ωστόσο είπα να σας το κοινοποιήσω γιατί όλοι μαζί ίσως βρούμε περισσότερα info.

Listing στο Bitrue, το vote σήμερα, από αύριο το trading 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας γράψω εδώ τπτ μπας και ξέρει ο πιο ειδήμων (για σένα φοβάμαι πάει@FromMyAshesRRR😛😁)

 

Έλεγα μπας και τσιμπουσα κάνα coin από τα τοπ 100. Μου έχει κάνει εντύπωση η ομάδα πίσω από το Algo.

 

Έχει κανείς ιδέα το συγκεκριμένο coin η απλά έχω φάει εγώ πολύ από το μαζεμένο promotion που τρώει στο διαδίκτυο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, shadowfax-1- είπε

Ας γράψω εδώ τπτ μπας και ξέρει ο πιο ειδήμων (για σένα φοβάμαι πάει@FromMyAshesRRR😛😁)

 

Έλεγα μπας και τσιμπουσα κάνα coin από τα τοπ 100. Μου έχει κάνει εντύπωση η ομάδα πίσω από το Algo.

 

Έχει κανείς ιδέα το συγκεκριμένο coin η απλά έχω φάει εγώ πολύ από το μαζεμένο promotion που τρώει στο διαδίκτυο;

 

Έλα shadow, 

https://www3.weforum.org/docs/WEF_Getting_Started_Cryptocurrency_2021.pdf 

Το World Economic Forum μας λέει πως  Algo Celo Cardano Solana XLM XRP είναι το μέλον. Διάβασε και μονος σου. 

Όλα είναι καλά, να θυμίσω πως Χλμ Χρπ δέν έχουν κάνει το μπάμ τους. Καλό είναι να έχουμε απο όλα, για κάποια είναι πολύ αργά....

image.png.641539ebe5cbe539e98334b4a3f55cef.png

ειδήμων δέν είμαι, μελοντικός συνταξιούχος είμαι xD όπως όσοι έχουν ΧΡΠ. 

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρε παιδια ξαφνικα για το avax βλεπω παντου σε yt & twitter. Εχει οντως καλο ecosystem γυρω του αλλα δεν εχω κανει κινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, actorius είπε

Εγω ρε παιδια ξαφνικα για το avax βλεπω παντου σε yt & twitter. Εχει οντως καλο ecosystem γυρω του αλλα δεν εχω κανει κινηση.

μπήκε πρίν καμία εβδομάδα νομίζω στο ΝΕΧΟ και απο τότε πήγε 20 δολλάρια πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησε αλλα το κρατήσανε, έκανε τα δύο μπασίματα και τώρα έκανε την πρώτη προσπαθεια για να σπάσει. 

Δέν θα αργήσει να το κάνει το πήδημα για το επόμενο 0.45 και μετά για 0.60+

 

image.png.5deecc32535af715229ff1acd679ae05.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/9/2021 στις 10:14 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

AELF IOTEX θα είναι σουξέ....ειδικά το ΙΟΤΕΧ....που είναι και ημιέμμεσα με την Ριπλ κονέ. 

Μαζί με ΙΟΤΕΧ ναι και στα δυό. 

συγχαρητήρια στους ΙΟΤΕΧ κατόχους. Σήμερα είναι στα 0.20 σεντ απο 0.045. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Αυτό το Solana... έδειχνε τέτοια σημάδια bull?

Από 0,50$ στα 250$ σε ένα χρόνο! Τζάμπα περιμένουμε το XRP... 😁🚀🥮

Παίζει το μεγαλύτερο κομμάτι από αυτά τα κέρδη να είναι λόγω του pump με tether που τύπωσαν χωρίς αντίκρισμα.

Τσέκαρε το παρακάτω άρθρο να δεις ποιος έχει πάρει το μεγαλύτερο ποσοστό όλων των Tether που έχουν δημιουργηθεί. 

Alameda Research είναι ο μεγαλύτερος επενδυτής στο Solana. 

Screenshot-2021-11-11-at-13.28.46.png?w=

Alameda-Research-2.png?w=791&ssl=1

https://protos.com/tether-papers-crypto-stablecoin-usdt-investigation-analysis/

Επεξ/σία από thomasG4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα καταρχάς και από εμενα στην παρέα.Νέος στα κρυπτο .Έχω αγοράσει έτσι για δοκιμή 90€  σε Xrp όταν ήταν στα 0,80€ και αλλά 80€ σε xlm(stellar) αγορα στα 0,32€.Θα τα κρατήσω για αρκετό διάστημα.Δεν ήθελα να ρισκάρω παραπάνω χρήματα γιατί είμαι αρχάριος και χωρίς τις γνώσεις πολλών εδώ μέσα.Τώρα σιγά σιγά και με πολυ διάβασμα αρχίζω να καταλαβαινω κάποια πράγματα.Σκεφτομαι να επενδύσω κάποια χρήματα σε amp.Πιστεύετε  αξιζει η όχι?Η έχετε να προτείνετε κάτι άλλο?Γνωμες ζητάω παιδια και γνώση δεν ζητάω συμβόλαιο επιτυχίας.

Ευχαριστω

Επεξ/σία από evan35
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...