Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Maybedelete

Προσωπικά 

XRP (θα κρατήσω 20% και εκεί στο τέλος του μπουλραν ) μετά το κράς θα ξαναγοράσω πιό πολλά.

FLR (δέν θα πουλήσω πιστεύω ουτε 1) όλα θα πάνε στάκιγκ

SGB (θα τα έχω στο Bitrue την εβδομάδα για να στείλω ακριβώς στο σνάπσοτ και να αγοράσω πιο κάτω)

VGB(κρατώ για στάκιγκ) και θα αγοράσω και άλλα

ELS (κρατώ για στάκιγκ)

XDC κρατάω αναλόγος το Που θα πάει η τιμή. Αν και πιστεύω να τα κρατήσω όλα και να περιμένω να τα κάνω στακιγκ κάπου. 

 

Τα υπόλοιπα κρύπτο πιστεύω κάποια να κρατήσω ίσως όλα τα κρατήσω, δεν ξερω. βλέπουμε. 

 

Top 5 για μενα 

XRP

FLR

SGB

XDC

XLM (ακομα πρέπει να αγοράσω, χαζομάρες κανω αλλα τι να πεις)

Bonus : Propy (δέν έχω δυστυχώς) 

 

 

 

Συμφωνώ πάνω κάτω μαζί σου, xrp δεν τα ακουμπάω, έχω ένα ποσό σε cold και ένα σε xumm για τα drops και πλεον δεν ασχολούμαι. Είναι τόσο manipulated η αγορά ειδικά στο xrp που τα ξεχνάω κι αν εκτοξευτεί εκτοξεύτηκε, αλλά trading δεν κάνω στο xrp πλέον. Ας πέσει να πάρω κι άλλα. 

Στα άλλα μαζί σου. Propy επίσης πολύ δυνατό. 

Τώρα πήρα καποια hbar γιατί μου κάνει κλικ το hashgraph tech άλλα δεν το βλέπω να το συζητάτε, γι' αυτό ρώτησα.

Και το pancake που δίνει σιροπακι κάτι λέει. Γενικά τη binance τη μισώ άλλα μου έβγαλε λεφτά από το πουθενά το bnb και αφήνω κάποια φράγκα εκεί. 

Το xrpl πάντως ή θα τα σβήσει όλα στα nft, ή θα το καταντήσουν meh. Το πιστεύω όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hbar nai nai και εκείνο φοβερό. Είναι για να τα κρατήσεις αυτά. 

Την Binance δεν την γουστάρω μετά απο τα τόσα που έχει κάνει. Γιαυτό ο Brian Brooks έφυγε...είδε μαλακίες και την έκανε. 

Επίσης επειδή τα έχω εγω σε ΝΕΧΟ μην νομιζετε πως την γουστάρω. Έχει τρελές προμήθειες οπότε μονο μεταφορά και πώληση αλλού. 

Ώς τώρα βλέπω μονο Bitrue να είναι σωστή. ΑΠλά δεν εχει καλές αμοιβές για στακιγκ και δεν προλαβαίνεις να τα βάλεις μεσα. 

ειναι συνεχώς κατελημένα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

hbar nai nai και εκείνο φοβερό. Είναι για να τα κρατήσεις αυτά. 

Την Binance δεν την γουστάρω μετά απο τα τόσα που έχει κάνει. Γιαυτό ο Brian Brooks έφυγε...είδε μαλακίες και την έκανε. 

Επίσης επειδή τα έχω εγω σε ΝΕΧΟ μην νομιζετε πως την γουστάρω. Έχει τρελές προμήθειες οπότε μονο μεταφορά και πώληση αλλού. 

Ώς τώρα βλέπω μονο Bitrue να είναι σωστή. ΑΠλά δεν εχει καλές αμοιβές για στακιγκ και δεν προλαβαίνεις να τα βάλεις μεσα. 

ειναι συνεχώς κατελημένα. 

Δυστυχώς όπως τα λες είναι..  Bitrue πολύ καλό, αλλά για trading, staking 0. Οι υπόλοιποι είναι άστα να πάνε αλλά έχουν αποδόσεις και προλαβαίνεις τουλάχιστον. 

Στη binance με εχει βολέψει το έμβασμα σε usd από λογαριασμό revolut χωρίς προμήθεια, δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο αν και δεν πολυεψαξα να σου πω την αλήθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την άλλη μέρα από το snapshot μπορείς να πουλήσεις κανονικά τα sgb ? Η θα χάσεις το airdrop ? Ή μπορείς και ακόμη την ίδια μέρα του snapshot ? Γιατί αυτό παίζει μεγάλο ρόλο για sgb και solo 

Μόλις τώρα, CostasGp21 είπε

Την άλλη μέρα από το snapshot μπορείς να πουλήσεις κανονικά τα sgb ? Η θα χάσεις το airdrop ? Ή μπορείς και ακόμη την ίδια μέρα του snapshot ? Γιατί αυτό παίζει μεγάλο ρόλο για sgb και solo 

Ειδικά για solo που snapshot και airdrop έχουν πολλές μέρες διαφορά , αν μπορούσε κάποιος να μου λύση την άπορια τοκ ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, CostasGp21 είπε

Την άλλη μέρα από το snapshot μπορείς να πουλήσεις κανονικά τα sgb ? Η θα χάσεις το airdrop ? Ή μπορείς και ακόμη την ίδια μέρα του snapshot ? Γιατί αυτό παίζει μεγάλο ρόλο για sgb και solo 

Ειδικά για solo που snapshot και airdrop έχουν πολλές μέρες διαφορά , αν μπορούσε κάποιος να μου λύση την άπορια τοκ ευχαριστώ πολύ 

Η λογικη λεει πως απο την μερα που «φωτογραφηθηκε» η διευθυνση σου τοτε μπορεις να κανεις μεταφορα μετατροπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2021 στις 1:50 ΠΜ, FromMyAshesRRR είπε

Golden Tip..... 

https://coinmarketcap.com/currencies/adx-net/

nuff said

 

Απ' την ώρα που είδα το ποστ σου σήμερα και ψώνισα, στο 17.5% πάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Απ' την ώρα που είδα το ποστ σου σήμερα και ψώνισα, στο 17.5% πάνω...

Εάν το Νέτφλιξ έχει μυαλό, θα τους αγοράσει. Πιστεύω είναι το επόμενο νέτφλιξ. Ονλαιν διασκέδαση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να βρούμε σωστές εταιρίες με μέλον 

Artificial Inteligence, Games, Online gambling, online entertaining, money transfer. housing market

XRP, XLM, Celo, Solana, Algo - money settlement

Propy - housing market

Adex - online entertaining, 

τα υπόλοιπα πρέπει να τα ψάξουμε. 

 

8 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Απ' την ώρα που είδα το ποστ σου σήμερα και ψώνισα, στο 17.5% πάνω...

και έχω την εντύπωση πως ίσως εντός 8 μηνών να κάνει εκτόξευση προς τα 5+ δολλάρια.  Εάν είδες δέν έχει φτάσει το 12+ δολλάρια του 2018 μπουλραν. 

image.png.d4e3edafa6584b1db222d5668e96b7e1.png

image.png.bea1ff28306d28649133a9e426562ef9.png

άν πέσει, θα πάει προς το 0.44. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, akis9117 είπε

Έχει airdrop και το έχασα;

ρε Άκη αντί να ρωτήσεις εδώ και να περιμένεις την απάντηση, γιατί δεν ρωτάς το google να απαντήσει κατευθείαν ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ρε Άκη αντί να ρωτήσεις εδώ και να περιμένεις την απάντηση, γιατί δεν ρωτάς το google να απαντήσει κατευθείαν ; 

Ρώτησα αλλά η google δεν, πέρα απο ένα $125Μ airdrop μηνιαία σε blockchain.com wallet, οπότε είπα μήπως έχει και κάτι άλλο. Σορρυ αν κούρασα. Καλές γιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akis9117 είπε

Ρώτησα αλλά η google δεν, πέρα απο ένα $125Μ airdrop μηνιαία σε blockchain.com wallet, οπότε είπα μήπως έχει και κάτι άλλο. Σορρυ αν κούρασα. Καλές γιορτές.

https://airdrops.io/aquarius/

το σάιτ αυτό να το κοιτάς γιατί βγάζει όλες τις αερολήψεις ολων των νομισμάτων. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...