Προς το περιεχόμενο

Aναζήτηση οικονομικού πολυμηχανήματος.


maraleka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά αυτοί οι εκτυπωτές δεν είναι που έχουν μόνο δύο δοχεία (μαύρο και έγχρωμο)  αναγκάζεσαι να αγοράζεις πιο συχνά μελάνι , δηλαδή έχεις μεγαλύτερο κόστος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν κάνεις συχνά εκτυπώσεις, θα ξεραίνονται τα μελάνια ότι και να πάρεις.

Οπότε ή θα πάρεις κάποιο lazer ή κάποιο inject τις κεφάλες στο μελάνι. Αν  μπουκώσει, αλλάζεις μελάνι και συνεχίζεις.

Αυτη είναι η προσωπική μου γνώμη, αν θες κάτι καλύτερο σε inject, να ξέρεις ότι μπορεί να έχεις πάλι το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
3 ώρες πριν, smpt είπε

όλοι οι φτηνοί inject.
Είναι αυτοί που παίρνουν δυο μελάνια, ένα για το μαύρο και ένα για το έγχρωμο.

Άρα αυτός εδώ που έχω βάλει στο μάτι είναι σωστά; https://www.skroutz.gr/s/23998237/HP-DeskJet-2710.html

Βασικά ψάχνω εκτυπωτή+scanner με σύνδεση wifi (μιας και δεν θα είναι συνδεδεμένος σε υπολογιστή) για πολύ σπάνιες εκτυπώσεις, ίσως μια-δυο φορές τον μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, liakjim είπε

Άρα αυτός εδώ που έχω βάλει στο μάτι είναι σωστά; https://www.skroutz.gr/s/23998237/HP-DeskJet-2710.html

Βασικά ψάχνω εκτυπωτή+scanner με σύνδεση wifi (μιας και δεν θα είναι συνδεδεμένος σε υπολογιστή) για πολύ σπάνιες εκτυπώσεις, ίσως μια-δυο φορές τον μήνα.

Ο καλύτερος για την περίπτωση αυτή είναι ένας laser. Ο inkjet θα ξεραθεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Basilhs23___ είπε

Ο καλύτερος για την περίπτωση αυτή είναι ένας laser. Ο inkjet θα ξεραθεί. 

Ακόμα και αν τον βάλω σε πρόγραμμα εβδομαδιαίας εκτύπωσης όπως είδα σε ένα άλλο θέμα; Είναι σημαντικό το έξτρα κόστος για να έχεις τα ίδια χαρακτηριστικά σε laser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, liakjim είπε

Ακόμα και αν τον βάλω σε πρόγραμμα εβδομαδιαίας εκτύπωσης όπως είδα σε ένα άλλο θέμα; Είναι σημαντικό το έξτρα κόστος για να έχεις τα ίδια χαρακτηριστικά σε laser.

Κάθε 2 με 3 ημέρες κατά την γνώμη μου να εκτυπώνεις έστω μια σειρά γραμμής με όλα τα χρώματα. Αλλά ακόμα και έτσι ορισμένοι είτε ξεχνιουνται είτε εκεί που λένε μια εβδομάδα το κάνουν πρακτικά παραπάνω πχ 10 ημέρες και κάποια στιγμή βουλώνει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...