Προς το περιεχόμενο

3080 ti


etze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει leakαρει μια φωτογραφια με κουτες φορτωμενες με 3080 ti

το ερωτημα ειναι τωρα τι θα γινει με το stock? αρχικα τα μαγαζια εδω ελλαδα θα βγαλουνε κοντα σε msrp την πρωτη φουρνια ή θα ξεκινησουν απο κανα 2χιλιαρο με τη μια;

το msrp εικαζεται πως θα ειναι γυρω στα 1000$ παντως. μου φαινεται λιγο ασυμφορο να κοστιζει 1300 η 3070 και 900 η 3080 ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ειναι fake η φωτογραφια; Την ειδες στην nVidia

Η 3070 με 500 msrp ηρθε στα 700-750 οποτε αν εχει βγει η 3080 Ti μην την περιμενεις κατω απο 1500 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, etze είπε

εχει leakαρει μια φωτογραφια με κουτες φορτωμενες με 3080 ti

το ερωτημα ειναι τωρα τι θα γινει με το stock? αρχικα τα μαγαζια εδω ελλαδα θα βγαλουνε κοντα σε msrp την πρωτη φουρνια ή θα ξεκινησουν απο κανα 2χιλιαρο με τη μια;

το msrp εικαζεται πως θα ειναι γυρω στα 1000$ παντως. μου φαινεται λιγο ασυμφορο να κοστιζει 1300 η 3070 και 900 η 3080 ti

Έβγαλε και η ρολεξ τα 2021 μοντέλα. Εάν τα βρεις και αυτά σε msrp και όχι 2 φορές πάνω άλλαξε πλευρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Εννοείται ότι θα βγει με street prices, δηλαδή 2.5Κ και τον ανήφορο..

2500 ειναι πολυ υπερβολικο

με 2600-2900 βρισκεις 3090 ετοιμοπαραδοτη που ειναι στα 24gb 

οι 3080 ti θα εχουν 12gb

βεβαια θα μου πεις πλεον εχει χαθει καθε ιχνος λογικης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, etze είπε

εχει leakαρει μια φωτογραφια με κουτες φορτωμενες με 3080 ti

το ερωτημα ειναι τωρα τι θα γινει με το stock? αρχικα τα μαγαζια εδω ελλαδα θα βγαλουνε κοντα σε msrp την πρωτη φουρνια ή θα ξεκινησουν απο κανα 2χιλιαρο με τη μια;

το msrp εικαζεται πως θα ειναι γυρω στα 1000$ παντως. μου φαινεται λιγο ασυμφορο να κοστιζει 1300 η 3070 και 900 η 3080 ti

Το νόημα του θέματος ποιο ακριβώς είναι? Γιατι δυσκολεύομαι να καταλάβω τι καινούργιο μας είπες που δεν ξέραμε και έπρεπε να ανοιχτεί άλλο 1 θέμα για τα ίδια και τα ίδια 

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...