Προς το περιεχόμενο

Προσφορά yellows με την νέα εφαρμογή yellow app από την Πειραιώς [ΤΕΛΟΣ]


thouthou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mου θυμίζει λίγο crazy sundays το συγκεκριμένο θέμα :) 

πηρατε παραμαζωμα το ΜΜ. Που είναι η γυναικεία academy του insomnia να μας βοηθήσει στο Hondos και καλες combo προσφορές; Ε;

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Παραγγελία απ' το internet και παραλαβή από κατάστημα με πληρωμή εκεί (pos με  Πειραιώς χρεωστική) 

Θα πάρω τους πόντους;

Σύμφωνα με τους προηγούμενους έπρεπε να σου μπουν κατευθείαν και να αναγράφονται και στην απόδειξη του pos, έκανες πριν την διαδικασία με την εφαρμογή; Αν και πιστεύω ότι αυτό είναι τυράκι για να κατεβάσεις την εφαρμογή, αν έπαιζες με yellows πριν θα παίζει λογικά κ τώρα χωρίς download και login αλλά δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρεις🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, foler79 είπε

Σύμφωνα με τους προηγούμενους έπρεπε να σου μπουν κατευθείαν και να αναγράφονται και στην απόδειξη του pos, έκανες πριν την διαδικασία με την εφαρμογή; Αν και πιστεύω ότι αυτό είναι τυράκι για να κατεβάσεις την εφαρμογή, αν έπαιζες με yellows πριν θα παίζει λογικά κ τώρα χωρίς download και login αλλά δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρεις🙂

Η γυναίκα μου που δεν έχει την εφαρμογή πήρε τους κανονικούς πόντους από Σκλαβενίτη και όχι της προσφοράς. Εγώ αντιθέτως που την είχα κατεβάσει και κάνει login πήρα τους πόντους προσφοράς και από Σκλ/τη και από ΜΜ. Συνεπώς πιστεύω ότι όντως πρέπει να κάνεις τη διαδικασία με το app.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, foler79 said:

Σύμφωνα με τους προηγούμενους έπρεπε να σου μπουν κατευθείαν και να αναγράφονται και στην απόδειξη του pos, έκανες πριν την διαδικασία με την εφαρμογή; Αν και πιστεύω ότι αυτό είναι τυράκι για να κατεβάσεις την εφαρμογή, αν έπαιζες με yellows πριν θα παίζει λογικά κ τώρα χωρίς download και login αλλά δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρεις🙂

Δεν πήρα κάτι ακόμη. Απλά έκανα παραγγελία και έβαλα παραλαβή από κατάστημα. Λογικά μέχρι Παρασκευή θα πάω να παραλάβω, θα πληρώσω εκείνη την ώρα.

 

Έχω ήδη κάνει log in στην εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Δεν πήρα κάτι ακόμη. Απλά έκανα παραγγελία και έβαλα παραλαβή από κατάστημα. Λογικά μέχρι Παρασκευή θα πάω να παραλάβω, θα πληρώσω εκείνη την ώρα.

 

Έχω ήδη κάνει log in στην εφαρμογή

Ε πες το ότι δεν έχεις παραλάβει! Εγώ νόμιζα ότι πλήρωσες κιόλας μέσω pos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, runner69 είπε

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει όρος να όριζει 1 αγορά, τότε είναι προφανως για όσες θέλουμε.

Κι εγώ αυτό πιστεύω αλλά τους φοβάμαι λιγο με οσα εχω δει, επειδή λεει:

20% της αξίας της συναλλαγής σου σε yellows
και όχι «των συναλλαγων σου». 
μην ερθουν κ πουν μετά ότι ήταν για μία συναλλαγή ανα κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος που τυγχάνει να έχει πληρώσει λογαριασμούς ΔΕΚΟ σε Σκλαβενίτη:

Σε πληρωμή λογαριασμών ΔΕΚΟ (ΔΕΗ,cosmote,νερό κλπ.) στον Σκλαβενίτη με κάρτα Πειραιώς,παίρνεις κανονικά τα yellows που αντιστοιχούν στη συναλλαγή σου? Αν ναι,τώρα με το promo θα πάρεις τα 2πλασια yellows για πληρωμή π.χ. λογαριασμού ΔΕΗ? Για παράδειγμα αν πληρώσεις με πιστωτική κάρτα Πειραιώς λογαριασμό ΔΕΗ,θα πάρεις το 4% της συναλλαγής (20 yellows/ευρώ συναλλαγής) ?

Γνωρίζει κάποιος πόσο είναι η προμήθεια για πληρωμή λογαριασμών ΔΕΚΟ στον Σκλαβενίτη? Λογικά θα πρέπει να είναι κάποιο ποσό της τάξης των 0,50 - 1 ευρώ/λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Bomber-21 είπε

Αγόρασες με δόσεις ή πλήρωσες όλο το ποσό;

Αν πλήρωσες με δόσεις, πήρες μεμιάς όλα τα yellows;

Εγώ αγόρασα ονλαιν iPad με 5 δόσεις και μπήκαν μετά από 3 μέρες οι πόντοι που αντιστοιχούν στην 1 δόση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση πόσο αργούν να εκκαθαριστούν συναλλαγές Πειραιώς (τουλάχιστον με τις Online του Media Markt).

Παραγγελία από Παρασκευή την οποία παρέλαβα ήδη σήμερα ακόμα είναι "Έγκριση" στο Winbank. Για πόντους ούτε λόγος ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...