Προς το περιεχόμενο

Προσφορά yellows με την νέα εφαρμογή yellow app από την Πειραιώς [ΤΕΛΟΣ]


thouthou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορά αξίας 249ευρώ 6/5 απο το eshop της intersport και σήμερα μπήκαν μόνο 249 πόντοι αντί για 24900. Πήρα τηλέφωνο την Πειραιώς και μου είπαν να περιμένω 15 ημέρες πριν προωθήσουν το αίτημα για εξέταση της συναλλαγής. Σας ακούγεται λογικό? Έτυχε σε κάποιον άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/5/2021 στις 6:54 ΜΜ, d300s είπε

Αγορά αξίας 249ευρώ 6/5 απο το eshop της intersport και σήμερα μπήκαν μόνο 249 πόντοι αντί για 24900. Πήρα τηλέφωνο την Πειραιώς και μου είπαν να περιμένω 15 ημέρες πριν προωθήσουν το αίτημα για εξέταση της συναλλαγής. Σας ακούγεται λογικό? Έτυχε σε κάποιον άλλο?

και σε μενα εγινε 3 διαφορετικες παραγγελιες απο MM 1η και 3η κομπλε η 2η που ηταν και η μεγαλυτερη καπου σκαλωσε περιμενω διευθετηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/5/2021 στις 3:08 ΜΜ, paoeki είπε

Ναι,

Δυστυχώς στους όρους ανέφερε ότι η επιστροφή σε  yellows θα γίνετε σταδιακά μαζί με την πληρωμή των δόσεων. Και γω δεν το πρόσεξα και έβαλα 36 δόσεις. Θα μου επιστραφούν σε 3 χρόνια.

Και βέβαια, όπως το περίμενα, σε τυχαίο έλεγχο των yellows στον λογαριασμό μου, εννοείται ότι η τράπεζα δεν έχει αποδώσει τα αυξημενα yellows της 2ης δόσης.

Ειλικρινά, δεν εχω το κουράγιο να αρχίσω ξανά τα τηλέφωνα και τα mail. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Συγγνώμη που επανέρχομαι μετά από τόσο καιρό. Επειδή δεν εχουν πιστωθεί οι πόντοι ούτε στη 2η ούτε στην 3η ούτε στην 4η δοση, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα. Εννοείται ότι έχω τηλεφωνήσει ήδη δύο φορές στην τράπεζα. Μάλλον με αγνοούν. 

Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paoeki είπε

Συγγνώμη που επανέρχομαι μετά από τόσο καιρό. Επειδή δεν εχουν πιστωθεί οι πόντοι ούτε στη 2η ούτε στην 3η ούτε στην 4η δοση, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα. Εννοείται ότι έχω τηλεφωνήσει ήδη δύο φορές στην τράπεζα. Μάλλον με αγνοούν. 

Τι να κανω;

https://www.piraeusbank.gr/el/Idiwtes/Epikoinonia-Eksypiretisi-Pelaton/Diadikasia-Ypobolis-Paraponon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...