Προς το περιεχόμενο

Προσφορά yellows με την νέα εφαρμογή yellow app από την Πειραιώς [ΤΕΛΟΣ]


thouthou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, d_gkal είπε

Αν είναι root το τηλέφωνο δε θα παίξει. 

Εκτός αν το κρύψετε με το magichide (αυτό έκανα και παίζει σωστά)

Το έχω κρύψει αδερφέ, αλλά τίποτα. Όλες οι τραπεζικές εφαρμογές μου παίζουν σωστά, η προηγούμενη wellows έπαιζε σωστά.... Αυτή έχει μουλαρώσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 290
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, Tzimmys said:

Το έχω κρύψει αδερφέ, αλλά τίποτα. Όλες οι τραπεζικές εφαρμογές μου παίζουν σωστά, η προηγούμενη wellows έπαιζε σωστά.... Αυτή έχει μουλαρώσει... 

Διέγραψε την, ξανά κατέβασε την, κρυψτην και μετά άνοιξε την. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Tzimmys είπε

 

Έβγαλες άκρη? Μου κάνει ακριβως το ίδιο. Είσαι ρουταρισμένος?

 

Ναι root.

Με magichide

Ολα τελευταια.

Το έσβησα και το ξαναέβαλα μετα απο reboot.

Τιποτε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Dimitris156 είπε

Επειδή και εγώ έχω ειδικό χαρακτήρα στον κωδικό μου, έχουμε κανένα update?

Το προβλημα ειναι το "+" γιατι πχ άλλα όπως @ ή & περνάνε κανονικά. Μιλούσα με έναν συγκεκριμένο υπάλληλο για τις δοκιμές και για να βλέπει κατευθείαν στο σύστημα τους τις προσπαθειες του login μου και τι σφάλμα φαίνεται. Από εκεί και πέρα είπαν θα το προωθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, d_gkal είπε

Αν είναι root το τηλέφωνο δε θα παίξει. 

Εκτός αν το κρύψετε με το magichide (αυτό έκανα και παίζει σωστά)

S9+ χωρίς ρουτ και χωρίς ειδικούς χαρακτήρες. Ούτε η παλιά δούλεψε Ούτε η καινούργια,  είχα καιρό να δουλέψω την παλιά και να κάνω χρήση των πόντων  αλλά τους κερδιζα κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Katax8onios_ είπε

Καλησπέρα,

Να παραθέσω κ εγώ με την σειρά μου ότι ισχύει η προσφορά κανονικά. Εγγραφή στο yellow app πρώτη φορά κ αμέσως μετά παραγγελία από τα Hondos Center  με online πληρωμή  μέσω της κάρτα Πειραιώς. Ελέγχω μετά την πληρωμή την εφαρμογή των yellows κ βλέπω ότι έχουν μπει όλοι ο πόντοι της προσφοράς (100 yellow / ευρω).

Επιβεβαιώνω τον φίλο, δοκίμασα και εγώ hondos online αγορά και μπήκαν αμέσως. Όλα αυτά ενώ είχα ήδη το νέο app πριν τις 16/04. Για καλό και για κακό βέβαια έκανα ένα login και πρίν την αγορά να δω και πόσους πόντους είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Tzimmys είπε

Μία από τα ίδια... Θα περιμένω να βγει η νέα developer από μέρα σε μέρα, μπας και βοηθήσει...

Αν επιτρέπεται, ποιο κινητό έχεις?

 

lg v30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, coyote2 είπε

Ρε συ φίλε δες τους όρους...

Τους διαβάσες; Αφού είναι η προσφορά της τράπεζας γιατί να αποκλείονται τα apple αφού η τράπεζα τα δίνει τα λεφτά

Επειδή στο 99% των προηγούμενων αντίστοιχων προσφορών υπάρχει εξαίρεση των προϊόντων της apple. Και επειδή μπορεί απλά να ξέχασαν να το γράψουν και δε θέλω να μπω σε διαδικασία μετά την πληρωμή στο ταμείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fylatos είπε

Επειδή στο 99% των προηγούμενων αντίστοιχων προσφορών υπάρχει εξαίρεση των προϊόντων της apple. Και επειδή μπορεί απλά να ξέχασαν να το γράψουν και δε θέλω να μπω σε διαδικασία μετά την πληρωμή στο ταμείο.

Δεν έχεις άδικο.

Από την άλλη σε όρους ενέργειας, δεν υπάρχει "ξέχασαν να το γράψουν".... Όποιος ξέχασε, πληρώνει. :) 

Αλλά γενικά οι Όροι είναι σοβαρό θέμα, δεν "ξεχνάνε" πράγματα, ειδικά οι μεγαλύτερες εταιρείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...