Προς το περιεχόμενο

Εκπτωσεις στο γερμανο σε smartphones


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κι αυτό για όσους θέλουν ένα οικονομικό κινητό.

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/realme-c3-dual-64gb/?productId=20395814

25 λεπτά πριν, archimidis είπε

από όσο μου είπαν από τηλεφωνική παραγγελία πήρα το τελευταίο. Αν αλλάξω γνώμη θα μπορούσα να σε ενημερώσω αν και έχω βάλει αποστολή σε σπίτι και αντικαταβολή.

Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση, αλλά τελικά θα το προσπεράσω λόγω της μπαταρίας που είναι μικρότερη και από αυτήν που έχει το τωρινό μου κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι πλεον και τα 2 χρωματα εξαντλημενο το Ν10... κι εγω εψαχνα ολο το πρωι ενα φιλο που ξερω οτι ψαχνεται, αλλά με τις δουλειες και τα αποθεματα του Γερμανου δεν εχουμε τυχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, giorginho said:

Ειναι πλεον και τα 2 χρωματα εξαντλημενο το Ν10... κι εγω εψαχνα ολο το πρωι ενα φιλο που ξερω οτι ψαχνεται, αλλά με τις δουλειες και τα αποθεματα του Γερμανου δεν εχουμε τυχη...

Η προσφορα ετρεχε για πολλες ωρες πριν τελικα εξαντληθει. Δεν φταιει ο Γερμανος αν εμεις το κοιταζουμε και το σκεφτομαστε μεχρι να εξαντληθει.

Ηταν προσφοραρα.

Προσωπικα θα επαιρνα 2 για να εχω και το 15% επιστροφη για αυορα ανω των 499ευρω, αλλα τελικα κρατήθηκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

Ε τώρα τι να σου πω εσένα που άνοιξες το θέμα... 😠

άσε ρε παιδί μου να περάσει μια μέρα να πάρει και κανείς που όντως χρειάζεται καινούργιο τηλέφωνο κάποιο...

χτες το βράδυ το είδα το nova 5t της έστειλα μήνυμα της αδερφής μου 1:30 τη νύχτα και λόγω δουλειάς δεν το είδε ακόμα. 

Κι εσείς όταν δεν χρειάζεστε καινούργιο τηλέφωνο μην ορμάτε σαν κόνδορες...

αφήστε να πάρουμε τίποτα της προκοπής κι εμείς που έχουμε σπασμένη οθόνη. 

η απληστία - λαιμαργία είναι αμάρτημα θανάσιμο, σκεφτείτε κι αυτό μέρες που είναι...

Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε. Τα υπόλοιπα είναι αλλά λόγια να αγαπιόμαστε. 🙄🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@zacharias99 Βρε κι εσυ δικιο εχεις, αλλά και απο τις παμπολλες αντιστοιχες περιπτωσεις ξερουμε γενικα οτι του Γερμανου ειδικα τα αποθεματα εξαντλουνται πολυ γρηγορα. Εγω οπως ειπα το εχω εδω και 1,5 χρονο, το να αγορασω για 3ο ατομο κατι προκαταβολικα δε θα το συνιστουσα σε κανεναν αν δεν ειναι 1ου βαθμου η συγγενεια (ή άντε μεχρι αδερφια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, giorginho said:

@zacharias99 Βρε κι εσυ δικιο εχεις, αλλά και απο τις παμπολλες αντιστοιχες περιπτωσεις ξερουμε γενικα οτι του Γερμανου ειδικα τα αποθεματα εξαντλουνται πολυ γρηγορα. Εγω οπως ειπα το εχω εδω και 1,5 χρονο, το να αγορασω για 3ο ατομο κατι προκαταβολικα δε θα το συνιστουσα σε κανεναν αν δεν ειναι 1ου βαθμου η συγγενεια (ή άντε μεχρι αδερφια).

Η αληθεια ειναι οτι στο πίσω μέρος του μυαλού μου ειχα και το σεναριο το να μην υπαρχει αποθεμα και να περιμενω μεχρι να γυρισουν τα χρηματα κτλκτλ. Αλλα οποιος δε ρισκαρει δε θα μαθει κιολας :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε ποσο καιρο κανουν να το στειλουν σε καταστημα?

26 λεπτά πριν, zacharias99 είπε

Η προσφορα ετρεχε για πολλες ωρες πριν τελικα εξαντληθει. Δεν φταιει ο Γερμανος αν εμεις το κοιταζουμε και το σκεφτομαστε μεχρι να εξαντληθει.

Ηταν προσφοραρα.

Προσωπικα θα επαιρνα 2 για να εχω και το 15% επιστροφη για αυορα ανω των 499ευρω, αλλα τελικα κρατήθηκα. 

Ηταν διαθεσιμα για αρκετη ωρα με βαση το ποσο καλη προσφορα ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, imr είπε

Ξερουμε ποσο καιρο κανουν να το στειλουν σε καταστημα?

Εντός 48 ωρών λογικά θα αποσταλεί άρα σύνολο 3-4 μέρες, ανάλογα τα ελτα της περιοχής σου και το φόρτο τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zacharias99 είπε

Προσωπικα θα επαιρνα 2 για να εχω και το 15% επιστροφη για αυορα ανω των 499ευρω, αλλα τελικα κρατήθηκα. 

Τωρα το ειδα αυτο. Γενικα προς γνωση για μελλοντικη αντιστοιχη περιπτωση, υπαρχει εμπειρια με το ζητημα, αν με την παρακατω διατυπωση (αντιγραφη απο τους ορους της προσφορας):

Αναφορά σε κείμενο

μόνο για αγορές προϊόντων αξίας από 499€ και άνω

Το 499€ αναφερεται στη λεξη "προϊον" ή στη λεξη "αγορά", δηλαδη μπορεις να συνδιασεις επιτυχως προϊοντα κατω των 499€ και να μπουν οι ποντοι ή πρεπει το καθενα να ειναι 499+?

Σε αλλες προσφορες επιστροφων πχ public κλπ ειδικα κατι Eurobank €πιστροφη που θυμαμαι (και αλφα μπονους) λενε ξεκαθαρα "ανα προϊον", οχι γενικα για την αγορα συνολικα, εδω λεει "για αγορες προϊοντων", οποτε αφου δε λεει πχ "για αγορες αξιας....." δε ξερω, μπορει να ερμηνευθει και ετσι και... αλλιως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...