Προς το περιεχόμενο

Εκπτωσεις στο γερμανο σε smartphones


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, cubilone είπε

Κι εδώ τα ίδια για Note 10...

Για να δουμε

Εντωμεταξυ δεν τους βρισκεις και στο τηλεφωνο, δοκιμασα και στην μια ωρα αναμονη εκλεισε.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού κατάφερα να πιάσω γραμμή μου είπαν ότι η παραγγελία έχει παγώσει γιατι δεν έχουν απόθεμα.

Πότε θα φέρουν αγνωστο..

Οπότε μάλλον πάει για άκυρο. Στο γιατί ήταν ακόμα διαθέσιμο για κάτι ώρες μετά την παραγγελία πήρα την απάντηση ότι ανανεώνετε μια φορά την ημερα 😂

 

Επεξ/σία από imr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα είναι καθοδόν στο δρόμο η παραγγελία. Ευχαριστώ το TS. Στάθηκα τυχερός και έτυχε να δω το post με το που το δημοσίευσες. Αλλά και μένα ήταν στο "καταχωρήθηκε" για περισσότερο από 12 ώρες. 

Υ.Γ. Βλέπω και αρκετές αγγελίες από τις προσφορές...

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι πρόλαβαν μάλλον. Εγώ την έκανα 10:36.

Το θέμα είναι ότι μέχρι το μεσημέρι το έδειχνε διαθέσιμο. Τραγικό να μην μπορεί να ανανεωθεί το site τους για διαθεσιμοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, imr είπε

Όσοι πρόλαβαν μάλλον. Εγώ την έκανα 10:36.

Το θέμα είναι ότι μέχρι το μεσημέρι το έδειχνε διαθέσιμο. Τραγικό να μην μπορεί να ανανεωθεί το site τους για διαθεσιμοτητα

Δυστυχως δεν ειναι η πρώτη φορά. Από τα χειρότερα logistics και eshop ο γερμανός.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε κανένα usb type-c hub για το note 10 για να παίξει dex στην τηλεόραση ?

Πρέπει να έχει τουλάγιστον ένα hdmi και μία θύρα για φόρτιση του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, panospeter είπε

Έχετε να προτείνετε κανένα usb type-c hub για το note 10 για να παίξει dex στην τηλεόραση ?

Πρέπει να έχει τουλάγιστον ένα hdmi και μία θύρα για φόρτιση του κινητού.

https://www.e-shop.gr/baseus-mate-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-dex-docking-station-black-p-TEL.069872

To έχω στο s20 fe και παίζει μια χαρά.

υπάρχει και η επόμενη έκδοση

https://www.e-shop.gr/baseus-mate-dex-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-station-titanium-grey-p-TEL.069869

και μετά πας στο αυθεντικό της samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει τηλεφωνική παραγγελία NOVA 5T, Δευτέρα πρωί στις 10:00 και μου είχε έρθει αριθμός παραγγελίας. Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είχε πει μάλιστα πως πρόλαβα το τελευταίο κομμάτι και σε 3-4 μέρες θα το είχα με ΕΛΤΑ κούριερ 🤣.

Στο σελίδα τους στην εξέλιξη παραγγελίας δεν μπορούσα να τη βρω σήμερα και τους πήρα τηλέφωνο.

Μου είπαν ότι δεν έχουν στείλει τη συσκευή γιατί δεν υπήρχε απόθεμα. Λέω είχατε σκοπό να με ενημερώσετε ή μπα; Δεν μου απάντησε... Δεν ξέρουν τι τους γίνετε...

Με ρώτησε αν θέλω να την ακυρώσω, της είπα όχι και να ψάξουν να το βρουν. Θα τους καλέσω πάλι αύριο να τους κράξω λίγο θα τους στείλω και mail και θα ακολουθήσει καταγγελία. Ωστόσο από όσο θυμάμαι μετά τις 11.00 τη Δευτέρα είχε ξαναεμφανιστεί στη σελίδα τους διαθέσιμο και κάποιοι από εδώ είχαν παραγγείλει. Αν έχει κανείς επιβεβαίωση παραγγελίας μετά τις 11.00 ή κάποιο screenshot ας ενημερώσει. 

είναι γελοίοι 

Υπάρχει κάποιος να έχει παραλάβει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, archimidis είπε

Είχα κάνει τηλεφωνική παραγγελία NOVA 5T, Δευτέρα πρωί στις 10:00 και μου είχε έρθει αριθμός παραγγελίας. Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είχε πει μάλιστα πως πρόλαβα το τελευταίο κομμάτι και σε 3-4 μέρες θα το είχα με ΕΛΤΑ κούριερ 🤣.

Στο σελίδα τους στην εξέλιξη παραγγελίας δεν μπορούσα να τη βρω σήμερα και τους πήρα τηλέφωνο.

Μου είπαν ότι δεν έχουν στείλει τη συσκευή γιατί δεν υπήρχε απόθεμα. Λέω είχατε σκοπό να με ενημερώσετε ή μπα; Δεν μου απάντησε... Δεν ξέρουν τι τους γίνετε...

Με ρώτησε αν θέλω να την ακυρώσω, της είπα όχι και να ψάξουν να το βρουν. Θα τους καλέσω πάλι αύριο να τους κράξω λίγο θα τους στείλω και mail και θα ακολουθήσει καταγγελία. Ωστόσο από όσο θυμάμαι μετά τις 11.00 τη Δευτέρα είχε ξαναεμφανιστεί στη σελίδα τους διαθέσιμο και κάποιοι από εδώ είχαν παραγγείλει. Αν έχει κανείς επιβεβαίωση παραγγελίας μετά τις 11.00 ή κάποιο screenshot ας ενημερώσει. 

είναι γελοίοι 

Υπάρχει κάποιος να έχει παραλάβει;

Λογικα οσοι προλαβαν αποθεμα θα παραλαμβανουν σιγα σιγα

 

Και εγω σε παρομοια φαση τους ειπα φυσικα να μην ακυρωσουν και να ψαξουν να βρουν.

 

Απαραδεκτο εκτος απο οτι δεν ενημερωνουν το site τους που δεν εχουν παρει τοσες μερες για ενημερωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, k_dinos είπε

https://www.e-shop.gr/baseus-mate-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-dex-docking-station-black-p-TEL.069872

To έχω στο s20 fe και παίζει μια χαρά.

υπάρχει και η επόμενη έκδοση

https://www.e-shop.gr/baseus-mate-dex-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-station-titanium-grey-p-TEL.069869

και μετά πας στο αυθεντικό της samsung

έλεγα να πάρω καλώδιο adapter και όχι docking station.

Παρόλα αυτά είναι καλή ιδέα (baseus).

Μόνο μια απορία.

Για να βάλεις το κινητό στο docking πρέπει να βγάλεις την θήκη ?

Το usb-c που συνδέεται το κινητό είναι περιστρεφόμενο ή υπάρχει η πιθανότητα το κινητό να κάθετε στον αέρα (στηριζόμενο μόνο απο το usb-c) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...