Προς το περιεχόμενο

Εκπτωσεις στο γερμανο σε smartphones


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το nova 5t με αντικαταβολή το παρήγγειλα και έφαγα άκυρο (αλλιώς θα το είχα παραλάβει πιστεύω μιας και είχα παραγγείλει νωρίς). Οκ θα παραγγείλω κάτι πάντως μέχρι 500€ και σκέφτομαι να το κάνω και σύστημα μια φορά τη βδομάδα. 

Με έχουν εκνευρίσει για 2 λόγους. Πρώτον για την απάντηση τους μετά από τηλεφώνημα μου να ψάξω να βρω διαθέσιμο μόνος μου τηλεφωνοντας στα καταστήματα τους! Και 2ον γιατί δεν έχουν μπει καν στο κόπο να απαντήσουν στο mail μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, archimidis είπε

Εγώ το nova 5t με αντικαταβολή το παρήγγειλα και έφαγα άκυρο (αλλιώς θα το είχα παραλάβει πιστεύω μιας και είχα παραγγείλει νωρίς). Οκ θα παραγγείλω κάτι πάντως μέχρι 500€ και σκέφτομαι να το κάνω και σύστημα μια φορά τη βδομάδα. 

Με έχουν εκνευρίσει για 2 λόγους. Πρώτον για την απάντηση τους μετά από τηλεφώνημα μου να ψάξω να βρω διαθέσιμο μόνος μου τηλεφωνοντας στα καταστήματα τους! Και 2ον γιατί δεν έχουν μπει καν στο κόπο να απαντήσουν στο mail μου.

Τι ώρα το είχες παραγγείλει περίπου, εγώ που έκανα μετά την παραγγελία όταν έβαλε για λίγο το μπλε ακόμα καταχωρημένη είναι.  Η χρέωση πάντως έγινε στην κάρτα. 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με εκνευρίζει ότι μου είπαν ότι πρόλαβα διαθέσιμο κομμάτι, αλλα αφού καναν λάθος και υπήρχε σε άλλο χρώμα ας με παιρνανε τηλέφωνο να μου το προτείνουν. Σίγουρα όμως δεν τους νοιάζει ο πελάτης παρά μόνο η πώληση και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πολύ φοβάμαι ότι δεν υπήρχε ποτέ σε άλλο χρώμα, όπως είχα πει και παλιότερα το κοίταζα καθημερινά και από τις 10 του μήνα περίπου είχαν αλλάξει το διαθέσιμο χρώμα από μωβ σε μαύρο, σε μπλε δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο όσο το παρακολουθούσα ,και δεν νομίζω να παρέλαβε κανείς από εμάς που παραγγείλαμε το μπλε, αν κάποιος παρέλαβε μπλε ας μας ενημερώσει

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...