Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για σύνδεση σε σερβερ


Theodoros19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω μπλεξει με την Tophost, και θα ήθελα να βρω κάποιον να βοηθήσει με το αζημίωτο φυσικά, ξερετε καποιον με λογικες τιμές?Συγκεκριμενα, πηρα χωρο στο παπακι, και εκει ήταν ενσωματωμένο το wordpress, μου έστειλαν μια IP, ενα όνομα και εναν κωδικο και σε 5 δευτερολεπτα μπήκα και αρχισα να φτιαχνω την ιστοσελίδα μου. Στην συνεχεια έκανα μεταφορα στην Tophost, και από τοτε χαθηκε η ιστοσελιδα μου. Δεν σηκωνουν σχεδον ποτε τηλεφωνο, στα μηνυματα απαντανε μετα από μερες, και άλλο τους ρωτας και άλλο απαντανε.

Αυτό που θα ήθελα είναι ή καποιον να βοηθησει να συνδεσει την ιστοσελίδα μου με την Tophost, ή κάποια προταση για να παω σε άλλον σερβερ, που μπορει να βοηθησουν με το αζημιωτο σε ότι προβλημα εμφανιστεί

 

 

Επεξ/σία από Theodoros19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα, δεν ειμαι ειδικός, αλλά εμφαανιστηκε για μισο λεπτο και στην συνεχεια χαθηκε

 

Μόλις τώρα, Theodoros19 είπε

Προσπαθησα, δεν ειμαι ειδικός, αλλά εμφανιστηκε για μισο λεπτο και στην συνεχεια χαθηκε. Αυτοί ειπαν ότι θα κανουν δωρεαν την μεταφορα όλου του πακετου, και εδω και 1,5 μηνα δεν μπορω να βρω ακρη

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε καταφέρεις να το κάνεις ο ίδιος θα πρέπει να ζητήσεις από την tophost να σου κάνουν τις απαραίτητες αλλαγές.

στη σελίδα τους έχουν πάντως βήμα βήμα οδηγό πως κάνεις τη μεταφορά.

αν παρόλαυτά δε τα καταφέρεις και δε θες να σε βοηθήσουν οι ίδιοι πρόσεξε πολύ ποιον εμπιστεύεσαι με κωδικούς και πρόσβαση αν δε πας σε επαγγελματία έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τότε που εξαγοράστηκε η enartia (tophost, Papaki, κτλπ), το support τους τα βρίσκει σκούρα... Και γενικά υπάρχει θέμα.

Αν δεν βγάλεις κάποια άκρη, στείλε μου προσωπικό μήνυμα και θα σε βοηθήσω εγώ να βγει μια άκρη τουλάχιστον :)

Στις 27/4/2021 στις 10:34 ΜΜ, Theodoros19 είπε

Εχω μπλεξει με την Tophost, και θα ήθελα να βρω κάποιον να βοηθήσει με το αζημίωτο φυσικά, ξερετε καποιον με λογικες τιμές?Συγκεκριμενα, πηρα χωρο στο παπακι, και εκει ήταν ενσωματωμένο το wordpress, μου έστειλαν μια IP, ενα όνομα και εναν κωδικο και σε 5 δευτερολεπτα μπήκα και αρχισα να φτιαχνω την ιστοσελίδα μου. Στην συνεχεια έκανα μεταφορα στην Tophost, και από τοτε χαθηκε η ιστοσελιδα μου. Δεν σηκωνουν σχεδον ποτε τηλεφωνο, στα μηνυματα απαντανε μετα από μερες, και άλλο τους ρωτας και άλλο απαντανε.

Αυτό που θα ήθελα είναι ή καποιον να βοηθησει να συνδεσει την ιστοσελίδα μου με την Tophost, ή κάποια προταση για να παω σε άλλον σερβερ, που μπορει να βοηθησουν με το αζημιωτο σε ότι προβλημα εμφανιστεί

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...