Προς το περιεχόμενο

Returnal [PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Charismo είπε

Από το πλοίο δεξιά από το κεντρικό terminal έχει ένα storage για τις στολές. Είναι μόνο DLC απ'όσο ξέρω από τη Deluxe edition.

Δεν εχω παρει την Deluxe,την κανονικη εχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Fulgore

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μηπως στη ξεκλειδώνει στη πορεια;

μηπως το χες pre-order?

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cocous είπε

Θυμάσαι κωδικό σφάλματος? 

Μπα... Βεβαια εκανα αποδοχη και εφυγε βιντεο με το σφαλμα ....Τεσπα... Ετσι παθαινα και με το Control (PC edition βεβαια)... Μου χε βγαλει το λαδι και το χα παρατησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2021 στις 2:48 ΜΜ, vag.patrick είπε

Την μια κολλησε (μαυρισε η οθονη αλλα φαινοταν το παιχνιδι να παιζει) και την αλλη πεταξε σφαλμα και με εβγαλε στο κεντρικο μενου του ps

έχεiς παίξει γενικά άλλα αποκλειστικά ps5 game στην κονσόλα σου. δλδ το astra σου κρασάρει η παίζει κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το τελευταιο patch στη πρωτη πιστα μπορεις πλεον να κοιμηθείς μονο μια φορα στο σκαφος :( .

οποτε τέλος το παω πισω κοιμαμαι κ αυξανω τη ζωη για να παω στην επομενη με 160%+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2021 στις 5:42 ΠΜ, chek2fire είπε

έχεiς παίξει γενικά άλλα αποκλειστικά ps5 game στην κονσόλα σου. δλδ το astra σου κρασάρει η παίζει κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα?

Sorry για την αργοπορημενη απαντηση (μετακομιζω τσουκου τσουκου) , οχι εκει επαιξε νερο. Και demon souls κλπ ολα παιζανε κομπλε. Μια φορα στο miles και αλλη μια στο sackboy adventures. Κατα τα αλλα τιποτα. Θα δω και στο village τι θα παιξει.... Λες να χω κανα θεμα με την κονσολα? Ελπιζω πως δεν παιζει κατι τετοιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vag.patrick είπε

Sorry για την αργοπορημενη απαντηση (μετακομιζω τσουκου τσουκου) , οχι εκει επαιξε νερο. Και demon souls κλπ ολα παιζανε κομπλε. Μια φορα στο miles και αλλη μια στο sackboy adventures. Κατα τα αλλα τιποτα. Θα δω και στο village τι θα παιξει.... Λες να χω κανα θεμα με την κονσολα? Ελπιζω πως δεν παιζει κατι τετοιο...

όχι είναι καθαρά θέμα του game αν ήταν της κονσόλας θα σου κρασάρανε όλα τα ps5 game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, chek2fire είπε

όχι είναι καθαρά θέμα του game αν ήταν της κονσόλας θα σου κρασάρανε όλα τα ps5 game

Δεν φταιει το παιχνιδι,ειμαστε ακομα σε beta φαση στο ps5.

Εχει ακομα μικροπροβληματα με stability η κονσολα.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κλασικκα... ΤΕσπα , πρεπει να βρω δυναμη να παξω τιποτα γιατι με εχει απορροφησει η μετακομιση και στο τελος θα σαλταρω... Αν ειδα καλα πρεπει να πηρε παλι update το παιχνιδι.... Οχι τιποτα σιγα σιγα θα βγει και το R&C γμτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοπαιζω τωρα μετα τo village, ειμαι act 2 αλλα δεν εχω πετυχει κανα καλο run ακομα. Γενικα μου αρεσει, ειναι στο πνευμα των roguelites με παρα πολυ καλο gunplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα το πήρα,φοβερή ατμόσφαιρα καταπληκτικός ήχος(παίζω σε 6.1 ηχεία).Μου ρουφήξε για πλάκα δύο ώρες και πέθανα δύο φορές..Δεν έχω ξαναπαίξει rog παιχνίδια μου φαίνεται περίεργο,όμως και σαγηνευτικό συνάμα!Υπάρχει κανένας οδηγός που να εξηγεί (απλά) πως παίζεται διότι αισθάνομαι γέρος...

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειραματισου με τα παρασιτα,πρεπει να ρισκαρεις λιγο με τα malignant και να εισαι συνεχεια στην κινηση.

Μην μενεις στασιμος.

Θελει να προσπαθεις να μαζευεις οτι resin βρισκεις για να ανεβαζεις το intergrity και το weapon proficiency για να σου πεφτουν πιο δυνατα οπλα.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελειωσα και γω εδω και μερικες μερες.

Νομιζω οτι ειναι μακραν του δευτερου το πιο responsive game που εχω παιξει. Απο ενα σημειο και μετα που ειχα αναπτυξει ενα muscle memory ενιωθα οτι ο χαρακτηρας κινουνταν με τη σκεψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...