Προς το περιεχόμενο

Returnal [PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, di maria kun είπε

παιδες για να μην μπλεξω με αποστολες (εχει και σκδ)και ερθει μετα απο τοσες μερες αν παω αυριο σε ενα mediamarkt (ξερω θελει να κλεισω pointclick ραντεβου)θα υπαρχει να το αγορασω επι τοπου????????

Πως λειτουργει η φαση με τα games ???Στα σαιτ λενε διαθεσιμο απο 30.

ε κλεινεις ραντεβού κ πας ,θα δεις ονλινε αν ειναι διαθεσιμο, το θεμα ειναι να είναι ανοιχτά λογο μ παρασκευής  στη περιπτωση σου.

εγω περιμενω λιγο ακομα να δω πως θα παει απο εντυπώσεις κ βιντεο κ θα το παρω μαλλον ονλινε, τι 80 στο στορε τι 80 στο media

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Fulgore

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, di maria kun είπε

παιδες για να μην μπλεξω με αποστολες (εχει και σκδ)και ερθει μετα απο τοσες μερες αν παω αυριο σε ενα mediamarkt (ξερω θελει να κλεισω pointclick ραντεβου)θα υπαρχει να το αγορασω επι τοπου????????

Πως λειτουργει η φαση με τα games ???Στα σαιτ λενε διαθεσιμο απο 30.

Η επισημη κυκλοφορια του ειναι αυριο.

Καποια καταστηματα βλεπω και το εχουν αμεσα διαθεσιμο btw https://www.skroutz.gr/s/26243011/Returnal-PS5.html

Δες αν καποιο σε βολευει και ριξε ενα τηλεφωνο να πας αυριο απο εκει να το παρεις(εαν σε βολευει καποιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΗΡΑ μιντιαμρκτ λενε υπαρχει κανονικοτατα στις αποθηκες γιαυτο το βγαζει οφ στο συστημα,απο τη ημερα κυκλοφοριας και επειτα θα περαστει,εκλεισα ραντεβου πρωτος πρωτος αυριο μεσημερι θα το κανω install....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, di maria kun είπε

ΠΗΡΑ μιντιαμρκτ λενε υπαρχει κανονικοτατα στις αποθηκες γιαυτο το βγαζει οφ στο συστημα,απο τη ημερα κυκλοφοριας και επειτα θα περαστει,εκλεισα ραντεβου πρωτος πρωτος αυριο μεσημερι θα το κανω install....

φιλε μου.. επειδή είμαι ανακολούθος (κ θυμώνω με τον εαυτο μου που δε κρατιέται), μολις έστειλα τη γυναικα να παει να παραλάβει απο gamestation. ειναι ανοιχτά μεχρι τις 20.00 κ εχουν κομματια κ παραλαμβανεις σήμερα αν ενδιαφέρεσαι .

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sndev είπε

φιλε μου.. επειδη ειμαι ανακολούθως (κ θυμώνω με τον εαυτο μου που δε κρατιέται), μολις εστειλα τη γυναικα να παει να παραλάβει απο gamestation. ειναι ανοιχτα μεχρι τις 20.00 κ εχουν κομματια κ παραλαμβανεις σημερα αν ενδιαφέρεσαι .

ειμαι θεσσαλονικη μπρο....μονο αλυσιδες εδω....

κατι αλλο

1)ειδα 3-4 review δεν προσεξα να αναφερετε χρονος τερματισμου hltb(ο ign ειπε 42 για κρυφο ending,o gamespot 25 μαλλον εννοει πληρη playthrough),ακουσατε καποια λεπτομερεια????

και

2)δηλ ποσο μπορει να ειναι ενα πληρη playthrough μεγιστο?????εννοω αφου κανεις τοσους κυκλους και βγαλεις bosses και παρεις αναβαθμισεις κτλ,κανα 3-4 ωρες??στο hades ηταν καμια ωρα βαρια βαρια

 

υγ ποσο μου την δινει σε καποια review που αναφερουν σαν μειονεκτημα οτι ειναι δυσκολο....damn casuals

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, di maria kun είπε

 

1)ειδα 3-4 review δεν προσεξα να αναφερετε χρονος τερματισμου hltb(ο ign ειπε 42 για κρυφο ending,o gamespot 25 μαλλον εννοει πληρη playthrough),ακουσατε καποια λεπτομερεια????

και

2)δηλ ποσο μπορει να ειναι ενα πληρη playthrough μεγιστο?????εννοω αφου κανεις τοσους κυκλους και βγαλεις bosses και παρεις αναβαθμισεις κτλ,κανα 3-4 ωρες??στο hades ηταν καμια ωρα βαρια βαρια

 

υγ ποσο μου την δινει σε καποια review που αναφερουν σαν μειονεκτημα οτι ειναι δυσκολο....damn casuals

 

"Κάθε τους ευρώ θα πιάσει τόπο και θα περάσουν από 25 έως και 50 ώρες μέσα στον κόσμο του παιχνιδιού. Οι υπόλοιποι που τα τραβάει ο  οργανισμός σας, δοκιμάστε το στην τιμή που νομίζετε, απλά μην το χάσετε. Είναι και λίγο δύσκολο να εκτιμηθεί ακριβώς και ο χρόνος καθώς έχει να κάνει τόσο με το skill , όσο και με την τύχη. Αν εμένα μου πήρε 30 ώρες, κάποιον άλλον μπορεί να του πάρει 40, κάποιον πολύ καλύτερο 20, ενώ οι completionists θα ξεφύγουν."

απο https://psaddict.gr/game-reviews/returnal-review/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sndev είπε

Ο τύπος που έκανε το review τρέχουν τα σάλια του... Και λέει δεν παίζει  soulsborne kai γενικά δύσκολα παιχνίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Και δικη μου απορια παντως ειναι ο χρονος ανα run. Δεν εχω τη δυνατοτητα για διωρα runs

καλά αυτό δεν είναι πρόβλημα γιατί απλά το αφήνεις standby σε suspend την κονσόλα και το πιάνεις την άλλη μέρα.

Aπό μένα πάει για αγορά πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chek2fire είπε

καλά αυτό δεν είναι πρόβλημα γιατί απλά το αφήνεις standby σε suspend την κονσόλα και το πιάνεις την άλλη μέρα.

Aπό μένα πάει για αγορά πάντως 

Για μενα θα ηταν φιλε. Χαλαει το immersion. Οπως δε θα μπορουσα να παιξω ενα ημιχρονο ποδσφαιρου σημερα και ενα αυριο.
Η να δω μια ταινια σε δυο-τρεις δοσεις. Ασχετα αν αυτο το περναω ουτως η αλλως λογω γυναικας που κοιμαται στο 10λεπτο αλλα θελει "να βλεπουμε και μαζι πραγματα".....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, di maria kun είπε

υγ ποσο μου την δινει σε καποια review που αναφερουν σαν μειονεκτημα οτι ειναι δυσκολο....damn casuals

Οταν δεν υπαρχει save και αν ψοφησεις μια φορα,χανεις τα παντα(ή αν κλεισεις την κονσολα για διαφορους λογους),λογικο και αναμενομενο και δεν εχει καμια απολυτως σχεση με τα περι casual.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γραπτό: https://www.gameover.gr/2021/04/29/returnal-ps5-playstation-5-review/

 

Κοινως αυτα που περιμέναμε. ξυλο, σφαιρες και καράτε και μπολικο κλαμα καθε φορα που χάνεις :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...