Προς το περιεχόμενο

Δυναμικό ξεκίνημα για τη OnePlus το 2021, εξαιτίας της σειράς OnePlus 9


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, tapitas είπε

Oneplus 9 pro στα 720€ με επαγγελματικο τιμολογιο και τελειωσε...σε κανα μηνα οταν θα πεσει κατω απτα 700 το pro θα ειναι λουκούμι

Και φυσικα oneplus 9 στα 520 απο Κινα

Φίλε μου δεν έχουν όλοι επιχείρηση και εταιρικό ΑΦΜ!

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, koutsis είπε

Φίλε μου δεν έχουν όλοι επιχείρηση και εταιρικό ΑΦΜ!

Μπορουν ομως ολοι να κανουν μια παραγγελια απο την Κινα αν δεν εχουν προβλημα με τις 2 βδομαδες αναμονή

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, b-boy_steve είπε

Ποιο Κοτσοβολο ρε φιλε; Υπαρχουν ακομα ατομα που αγοραζουν κινητα απο μεγαλες αλυσιδες; Αν ειναι δυνατον εν ετη 2021... 890 εχει στο skroutz και αν και μου περισσευουν δεν θα εδινα παραπανω σε μεγαλες αλυσιδες για κανενα λογω... Απλα παω απο κει τα βλεπω και μετα τα αγοραζω απο αλλου φθηνοτερα...

Και θα δώσεις 700 και 800 ευρώ για έναν χρόνο εγγύησης από Κίνα 😛

Επεξ/σία από Waiss
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Waiss είπε

Και θα δώσεις 700 και 800 ευρώ για έναν χρόνο εγγύησης από Κίνα 😛

1ον καποια ατομα εχουν επιβεβαιωσει οτι τα δεχονται και στην Πολωνια τα κινητα για service, 2ον η εγγυηση στην σειρα 9 εχει αυξηθεί στα 2 χρονια σε παγκόσμιο επιπεδο

Επεξ/σία από tapitas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, tapitas είπε

1ον καποια ατομα εχουν επιβεβαιωσει οτι τα δεχονται και στην Πολωνια τα κινητα για service, 2ον η εγγυηση στην σειρα 9 εχει αυξηθεί στα 2 χρονια σε παγκόσμιο επιπεδο

Επιβεβαιώνω ότι φίλος έστειλε OnePlus 6 μεταχειρισμένο με το IMEI από τη φόρμα service στο επίσημο site. Δεν ήταν εντός εγγύησης αλλά το δέχτηκαν για επισκευή κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, Dinos_12345 said:

Επιβεβαιώνω ότι φίλος έστειλε OnePlus 6 μεταχειρισμένο με το IMEI από τη φόρμα service στο επίσημο site. Δεν ήταν εντός εγγύησης αλλά το δέχτηκαν για επισκευή κανονικά

Για επισκευή γιατί να μη το δεχτούν αν είναι να πληρώσεις? Το θέμα ειναι να καλύψουν τα εκτός επίσημης αντιπροσωπείας.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos_12345 είπε

Επιβεβαιώνω ότι φίλος έστειλε OnePlus 6 μεταχειρισμένο με το IMEI από τη φόρμα service στο επίσημο site. Δεν ήταν εντός εγγύησης αλλά το δέχτηκαν για επισκευή κανονικά

φιλε εννοω να το δεχτουν εντός εγγύησης.

Αυτο που λες εσυ ειναι διαφορετικο, απο την στιγμή που θα πεσει το μαρούλι κανεναν δεν τον νοιαζει απο που το πηρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thuhu είπε

Ποια είναι η διαφορά ενός oneplus από Ελλάδα (EU) ή το site της εταιρίας (θεωρητικά global version) με το κινέζικο (china version); 

απ ότι βλέπω δουλεύουν όλες οι μπάντες

Ξέρει κανει για να μας βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, georgerapp είπε

παραγγελια απο κινα για 500 κ οχι μονο ευρω ! μαλιστα μααααααλιστα ! 

Ναι φιλε δεν εχεις να φοβηθεις κατι αν κανεις την διαδικασια οπως πρεπει...και εγω ειχα παρει το op7 pro απο την Κινα το Σεπτεβριο του 2019 στα 520 ευρω

Επεξ/σία από tapitas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, tapitas είπε

Ναι φιλε δεν εχεις να φοβηθεις κατι αν κανεις την διαδικασια οπως πρεπει...και εγω ειχα παρει το op7 pro απο την Κινα το Σεπτεβριο του 2019 στα 520 ευρω

Δέλεαρ , αλλά φοβάμαι . Οχι απάτη , μη βγει κατι στραβό "υπερ συσκευή ειναι" κ αντε μετα email κ ταχυδρομεία . 

Μονο ενα leeco είχα φέρει στα 100 ευρω με snap 821 . 

ΤΙ VFM ΘΕΕ ΜΟΥ !!! Ακομα δουλεύει σαν χθες , το εχουν τα παιδιά για game boy.  Καθοτι 32γιγα μη επέκταση δεν πάει πουθενά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, thuhu είπε

Ξέρει κανει για να μας βοηθήσει;

Απ ότι είδα πιάνει όλες τις συχνότητες της Ελλάδας οπότε δεν βλέπω τον λόγο να μην δουλεύει... Του περνάς και ευρωπαϊκή ρομ και όλα τζιτζι... 

Από την άλλη δεν νομίζω να το χει δοκιμάσει και κανένας. 

Παρτο να μας πεις και σε μας... 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thuhu είπε

Ξέρει κανει για να μας βοηθήσει;

καμια φίλε...απλα αν παραγγειλεις απο Κίνα να παρεις την εκδοση με oxygen os και καλορίζικο το καινουριο κινητο

4 ώρες πριν, georgerapp είπε

Δέλεαρ , αλλά φοβάμαι . Οχι απάτη , μη βγει κατι στραβό "υπερ συσκευή ειναι" κ αντε μετα email κ ταχυδρομεία . 

Μονο ενα leeco είχα φέρει στα 100 ευρω με snap 821 . 

ΤΙ VFM ΘΕΕ ΜΟΥ !!! Ακομα δουλεύει σαν χθες , το εχουν τα παιδιά για game boy.  Καθοτι 32γιγα μη επέκταση δεν πάει πουθενά .

τα πραγματα ειναι απλά...παίρνεις κινητο απτην Κινα μονο απο gearbest και banggood, αποστολη τριγωνικη με priority line ή κατι παρεμφερές και πληρωμη με paypal...

Σιγα μην πληρωσω το OP9 pro 1060 ευρω απο Ελληνικη αλυσίδα και να μην το παρω κανα 680-700 απο Κινα ή με επαγγελματικο τιμολογιο απο κανα σκρουτζομαγαζο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...