Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα data για 10 μέρες cosmote. Για χρήστες συμβολαίου.


emperor4her

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/4/2021 στις 8:06 ΜΜ, salmp7 είπε

καρτοκινητά και καρτοσυμβόλαια 4.9. Συμβόλαια δωρεάν. 

Μέχρι χθες είχε χρέωση και για συμβόλαια δυστυχώς. Κανονικά έπρεπε να κάνουν αντιλογισμό άμεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, iceman είπε

Μέχρι χθες είχε χρέωση και για συμβόλαια δυστυχώς. Κανονικά έπρεπε να κάνουν αντιλογισμό άμεσα. 

χθες αποκλείεται γιατί το μήνυμα μου είναι από προχθές. και όταν το έγραψα είχα μπει μόλις στο Cosmote App και έλεγε αυτό που έγραψα. Οπότε ίσως να ήταν με χρέωση και στα συμβόλαια αλλά τουλάχιστον πριν την Πέμπτη πρωί-μεσημέρι. Αν υπήρχε πάντως χρέωση και κάποιος το είχε ενεργοποιήσει ας στείλει στο τσατ μήπως του τα επιστρέψουν/πιστώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, iceman είπε

Μέχρι χθες είχε χρέωση και για συμβόλαια δυστυχώς. Κανονικά έπρεπε να κάνουν αντιλογισμό άμεσα. 

Μέχρι χθες δεν είχε σίγουρα προσφορά στο νούμερο που έχω με συμβόλαιο. Έβγαζε μόνο στο what's up

Μόλις το ενεργοποίησα και εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τι καταλαβα με την ενεργοποιηση? Τσουπ, κατω σε h+ πηγαμε. Μαλλον το ενεργοποιησαν και αλλοι στην περιοχη. 1η φορα πεφτω σε 3g 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, επιπλέον η ενεργοποίηση γίνεται και μέσω της σελίδας http://myinternet.cosmote.gr/main .

Πρέπει βέβαια να έχει ανοιχτά τα δεδομένα και όχι να είσαι συνδεδεμένος σε δίκτυο WiFi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...