Προς το περιεχόμενο

Παπί delivery


Noname96

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα και είδα το crypton x με 30000 χλμ και μου το κατέβασε με παζάρια απο 2600 στα 2200€ πράγμα αρκετά ύποπτο και είδα και άλλο ένα σμρα με 1900€ 42000 χλμ και ο τύπος δεν με αφήνει να πάω να το δει μάστορας( κλάμα). Θα πάω να δω και από κοντά το vf125 μπας και το πάρω κούτα λίγο κάτω από 2Κ. Μέχρι την επόμενη βδομάδα πρέπει να έχω αποφασίσει γιατί μέσα Ιουνίου πιάνω δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2021 στις 5:59 ΜΜ, Noname96 είπε

Πήγα και είδα το crypton x με 30000 χλμ και μου το κατέβασε με παζάρια απο 2600 στα 2200€ πράγμα αρκετά ύποπτο και είδα και άλλο ένα σμρα με 1900€ 42000 χλμ και ο τύπος δεν με αφήνει να πάω να το δει μάστορας( κλάμα). Θα πάω να δω και από κοντά το vf125 μπας και το πάρω κούτα λίγο κάτω από 2Κ. Μέχρι την επόμενη βδομάδα πρέπει να έχω αποφασίσει γιατί μέσα Ιουνίου πιάνω δουλειά.

Σε αυτα τα 2 θα παιξεις,οι προλαλησαντες δυστυχως δεν ξερουν και πολλα για το άθλημα,αν κρίνω απο τις προτασεις τους.

Εγω οδηγώ το special του 08 και με ανακατασκευη και κιτ στα 150 στεκεται αξιοπρεπεστατα.μου το ζητησαν χθες 1200 και δεν το σκεφτομαι καν να το δωσω για κατι αλλο.

Υπαρχει και η λυση του ινοβα,αλλα δε με βολεύει καθολου σε σχεση με το Χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ το να δωσεις 2600 για μεταχειρισμενο χρεπι καγκουροπαπο δες και αυτο το honda που παιζει 2880 καινουργιο https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/17293698-honda-supra-125-x

Στις 8/5/2021 στις 5:59 ΜΜ, Noname96 είπε

Πήγα και είδα το crypton x με 30000 χλμ και μου το κατέβασε με παζάρια απο 2600 στα 2200€ πράγμα αρκετά ύποπτο και είδα και άλλο ένα σμρα με 1900€ 42000 χλμ και ο τύπος δεν με αφήνει να πάω να το δει μάστορας( κλάμα). Θα πάω να δω και από κοντά το vf125 μπας και το πάρω κούτα λίγο κάτω από 2Κ. Μέχρι την επόμενη βδομάδα πρέπει να έχω αποφασίσει γιατί μέσα Ιουνίου πιάνω δουλειά.

παρε το vf .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Candela είπε

Για το Honda Supra x Helmin έχουν ακουστεί προβλήματα όπως στα innova? 

οχι δε νομιζω. Και τα ινοβα μονο τα παλια ειχαν θεμα, τα ιντζεξιον δεν ειχαν κατι νομιζω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, gustom2008 είπε

crypton s με κλειστα ματια.

δε το λες και ευκαιρια στα 2450 που πηγε η τιμη.  Καλυτερα το vf 125, πιο ομορφο, ισως λιγο δυνατοτερο και 450 ευρω φθηνοτερο.  Φοραει και λαστιχαρες χοντρες.

Επεξ/σία από TRILOBYTER
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, TRILOBYTER είπε

δε το λες και ευκαιρια στα 2450 που πηγε η τιμη.  Καλυτερα το vf 125, πιο ομορφο, ισως λιγο δυνατοτερο και 450 ευρω φθηνοτερο.  Φοραει και λαστιχαρες χοντρες.

Η τιμη ειναι γελοια.Αλλα ειναι σκυλι.Καλο και φθηνο ειναι το kawasaki athlete 125.Εχουν μεινει στοκ απο το 2014.Τα πουλανε 1800.Το εχω αυτο τωρα μια χαρα ειναι για τα λεφτα του.Καταναλωση 2,2 λιτρα.

Επεξ/σία από gustom2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πω, πάρε κανα Daytona, μεταχείρο, πέτα ένα λιφαν 110 πάνω, και θα γλιτώσεις και κανα 1500άρι σε σχέση με τα άλλα. Για να βγάλεις αυτά τα 1500 ευρώ θα δουλεύεις καιρό. Ο 110 είναι σκυλί (σε σχέση με άλλα μοτέρ) και για την δουλειά που θες θα σε καλύψει.

Just my 2 cents. Έχω δει πολλούς deliverάδες να έχουν βάλει τον λιφαν 110, ακόμα και σε γνήσια Honda astrea πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...