Προς το περιεχόμενο

Την πρώτη υπομονάδα ενός νέου διαστημικού σταθμού έστειλε στο διάστημα η Κίνα


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, moufas999 είπε

Και περιμένεις φίλε μου να στήσουν σεληνιακή βάση στο Φεγγάρι οι ΗΠΑ? δεν υπάρχει περίπτωση φίλε μου γιατί εκεί πάνω τα παιδάκια που έχουν ήδη βάσεις στην Σελήνη είναι πολύ ζόρικα και δεν επιτρέπουν σε κανέναν να στήσει εκεί ούτε περίπτερο, πόσο μάλλον ολόκληρη Σελινιακή βάση.

Φίλε, μετά τα αρνιά από το πασχαλιατικο τραπέζι θα πρότεινα λίγο σοδα, το αλκοόλ βαράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι οπως το παρουσιαζει το αρθρο ειναι σαν να ειναι διεθνης σταθμος.

Ομως ειναι Κινεζικος σταθμος και η κινα μπορει να κανει οτι θελει χωρις εποπτεια 

Ας πουμε στρατιωτηκες επειχηρησεις κατα δοριφορων , πειραματα με βιολογικα οπλα σε περιβαλον μικρο βαρυτητας κλπ

Ελπιζω να μην παιξει αυτο το χαρτι η κινα αλλα δεδομενου του προσφατου παρελθοντος της ... ποτε δεν ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, AtiX είπε

απο οτι διαβαζω η Ελλαδα βρισκεται μεσα στην ευρυτερη περιοχη οπου θα πεσουν τα συντριμια, το οποιο θα συμβει στις 10 Μαιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KilliK είπε

απο οτι διαβαζω η Ελλαδα βρισκεται μεσα στην ευρυτερη περιοχη οπου θα πεσουν τα συντριμια, το οποιο θα συμβει στις 10 Μαιου.

Δηλαδή θα δούμε επιτελούς τις επενδύσεις εξ ανατολής??? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Palp είπε

Οι ναζί που ξέφυγαν στο τέλος του 2ου ΠΠ;

Όχι, καμία σχέση, μόνο στην Ανταρκτική οι ναζί μπορεί να έχουν κάτι.

21 ώρες πριν, pao13 είπε

το παραέκανες με το ποτό πασχαλιάτικα φιλε μ

Φίλε μου δεν πίνω και δεν καπνίζω και έχω σώας τα φρένας αλλά για να καταλάβεις τι είπα πρέπει να έχεις διαβάσει και να έχεις ψαχτεί πολύ και να μην είναι όλη σου η ζωή η βασικό κομμάτι ποίο είναι καλύτερο κινητό το Samsung η το ifone.

9 ώρες πριν, MikeKata είπε

Φίλε, μετά τα αρνιά από το πασχαλιατικο τραπέζι θα πρότεινα λίγο σοδα, το αλκοόλ βαράει.

Φίλε μου δεν τρώω αρνί παρά μόνο κατσίκι και αυτό λίγο και με πάρα πολύ σαλάτα.

5 λεπτά πριν, moufas999 είπε

Όχι, καμία σχέση, μόνο στην Ανταρκτική οι ναζί μπορεί να έχουν κάτι.

Φίλε μου δεν πίνω και δεν καπνίζω και έχω σώας τα φρένας αλλά για να καταλάβεις τι είπα πρέπει να έχεις διαβάσει και να έχεις ψαχτεί πολύ και να μην είναι όλη σου η ζωή η βασικό κομμάτι ποίο είναι καλύτερο κινητό το Samsung η το ifone.

Φίλε μου δεν τρώω αρνί παρά μόνο κατσίκι και αυτό λίγο και με πάρα πολύ σαλάτα. Επίσης δεν πίνω παρά μόνο μεταλλικό νερό και πολλούς φυσικούς φρεσκοστιμένους χυμούς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αξιοπερίεργο που η Κίνα και η Ρωσία είναι υπερδυνάμεις, αλλά ο μέσος πολίτης έχει λιγότερα χρήματα από τον μέσο ΄Ελληνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε διαθήκες καλού κακού.
Εν τω μεταξύ, είμαι βέβαιος πως θα κοπεί το κινέζικος και θα μείνει μόνο το πύραυλος. Σα τον κορονοϊό ένα πράγμα, που κόπηκε το κινέζικος αλλά οι άλλες εθνικότητες στις μεταλλάξεις έχουν παραμείνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...