Προς το περιεχόμενο

Μετακόμιση σε περιοχή της Αθήνας


roko1979

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΝΑΖΗΤΩΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΕΡΙΟΧΗ .ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ 42 ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ.ΜΕΝΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, roko1979 είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΝΑΖΗΤΩΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΕΡΙΟΧΗ .ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ 42 ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ.ΜΕΝΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Κοιτα σε Αλσουπολη,Καλογρεζα,Πευκη. Κολυμβητηριο εχει στο Αλσος βεικου και στο οακα.

Καλα ειναι σε Αλσουπολη,Ανω Καλογρεζα,Κατω Ψαλλιδι εχει κοντα και σταθερη τροχια-ηλεκτρικο!

Κοιτα αν βρεις Αλσουπολη ειναι παρα πολυ καλα!!! Εχει ομορα την Φιλοθεη!

3 ώρες πριν, roko1979 είπε

500-600

Απλα εκει που μενεις σε αυτο το budget βρισκεις πιο ευκολα νεοδμητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλησπέρα.. Ιλίσια, Βύρωνας, Νέος Κόσμος, Χολαργός αν και τιμές εκεί ξεφεύγουν λίγο.. 

Ευχαριστώ αλλά θα προτιμούσα να πάω λίγο πιο απόκεντρα, ας πούμε όπως πρότεινε ο φίλος πιο πάνω την Πεύκη. Έχω ακούσει καλά λόγια 

1 ώρα πριν, PLACEBO_89 είπε

Κοιτα σε Αλσουπολη,Καλογρεζα,Πευκη. Κολυμβητηριο εχει στο Αλσος βεικου και στο οακα.

Καλα ειναι σε Αλσουπολη,Ανω Καλογρεζα,Κατω Ψαλλιδι εχει κοντα και σταθερη τροχια-ηλεκτρικο!

Κοιτα αν βρεις Αλσουπολη ειναι παρα πολυ καλα!!! Εχει ομορα την Φιλοθεη!

Απλα εκει που μενεις σε αυτο το budget βρισκεις πιο ευκολα νεοδμητα!

Μη νομίζεις φίλε μου, οι τιμές έχουν ξεφύγει! Για νεόδμητο που λες ξεκινάς από 700!!

1 ώρα πριν, PLACEBO_89 είπε

Κοιτα σε Αλσουπολη,Καλογρεζα,Πευκη. Κολυμβητηριο εχει στο Αλσος βεικου και στο οακα.

Καλα ειναι σε Αλσουπολη,Ανω Καλογρεζα,Κατω Ψαλλιδι εχει κοντα και σταθερη τροχια-ηλεκτρικο!

Κοιτα αν βρεις Αλσουπολη ειναι παρα πολυ καλα!!! Εχει ομορα την Φιλοθεη!

Απλα εκει που μενεις σε αυτο το budget βρισκεις πιο ευκολα νεοδμητα!

Μη νομίζεις φίλε μου, έχουν ξεφύγει οι τιμές, νεόδμητο από 700!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, roko1979 είπε

Ευχαριστώ αλλά θα προτιμούσα να πάω λίγο πιο απόκεντρα, ας πούμε όπως πρότεινε ο φίλος πιο πάνω την Πεύκη. Έχω ακούσει καλά λόγια 

Μη νομίζεις φίλε μου, οι τιμές έχουν ξεφύγει! Για νεόδμητο που λες ξεκινάς από 700!!

Μη νομίζεις φίλε μου, έχουν ξεφύγει οι τιμές, νεόδμητο από 700!!

Υπάρχει η Νέα Ιωνία, Νέο Ηράκλειο, Αγία Παρασκευή, Ηλιουπολη, Αργυρουπουλη, Άλιμος.. Αλλά οι τιμές ξεφεύγουν. 

5 ώρες πριν, roko1979 είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΝΑΖΗΤΩΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΕΡΙΟΧΗ .ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ 42 ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ.ΜΕΝΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Πετρούπολη ψηλά μετά την Πλατεία καλά είναι και έχει πολλες νέες πολυκατοικιες εκεί και ησυχία υπάρχει.... 

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, roko1979 είπε

Ευχαριστώ αλλά θα προτιμούσα να πάω λίγο πιο απόκεντρα, ας πούμε όπως πρότεινε ο φίλος πιο πάνω την Πεύκη. Έχω ακούσει καλά λόγια 

Μη νομίζεις φίλε μου, οι τιμές έχουν ξεφύγει! Για νεόδμητο που λες ξεκινάς από 700!!

Μη νομίζεις φίλε μου, έχουν ξεφύγει οι τιμές, νεόδμητο από 700!!

Καλα.. Αν τους πεις οτι εχεις σταθερη δουλεια και εισαι νοικοκυρης.. δωσε και τα καπαρο που θελουν δεν υπαρχει περιπτωση να μην δεχτουν τη τιμη εκει που ειναι πιο προσιτη για σενα!!! Να εισαι νοικοκυρης ομως γιατι πρεπει να τους πεις οτι δεχεσαι να βλεπουν το σπιτι 3 φορες τον χρονο! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PLACEBO_89 είπε

Καλα.. Αν τους πεις οτι εχεις σταθερη δουλεια και εισαι νοικοκυρης.. δωσε και τα καπαρο που θελουν δεν υπαρχει περιπτωση να μην δεχτουν τη τιμη εκει που ειναι πιο προσιτη για σενα!!! Να εισαι νοικοκυρης ομως γιατι πρεπει να τους πεις οτι δεχεσαι να βλεπουν το σπιτι 3 φορες τον χρονο! 

Αρκετά σωστά όλα αυτά... Αλλά να μην δίνει όλα τα χρήματα στο ενοίκιο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας καταρχήν τι δεν σου άρεσε στην Πετρουπολη και τι νοείται για εσένα το ανθρώπινο και ήρεμο, γιατί ενδέχεται και σε άλλες περιοχές που ψάχνεις να έχεις το ίδιο πρόβλημα. Δεν νομίζω ότι η Πετρουπολη θεωρειται φασαριόζικη περιοχή. 

Αν θες κοντά σου στίβους κτλ οι επιλογές προορίζονται. Ναι μεν περιοχες υπάρχουν άλλα με τσιμπιμενο ενοικιο και παίζει πάλι να μην σου αρέσει κάτι από εκεί. 

30 λεπτά πριν, roko1979 είπε

Ευχαριστώ αλλά θα προτιμούσα να πάω λίγο πιο απόκεντρα, ας πούμε όπως πρότεινε ο φίλος πιο πάνω την Πεύκη. Έχω ακούσει καλά λόγια 

Μη νομίζεις φίλε μου, οι τιμές έχουν ξεφύγει! Για νεόδμητο που λες ξεκινάς από 700!!

Μη νομίζεις φίλε μου, έχουν ξεφύγει οι τιμές, νεόδμητο από 700!!

Για Πεύκη και πιο ΒΠ 700 θες για σπίτι του 80-90 πάνω από 100τμ. Νεόδμητο μόνο καμία τρύπα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη κοιτουσα και εγω σε καποια φαση, οι τιμες εχουν ξεφυγει τελειως.. Προσπαθω να καταλάβω πως τη βγαζουν οι Αθηναιοι μισθωτοί.. ΕΙναι απίστευτα λίγα τα καλα σπίτια που προσφέρονται, ενώ οι τιμες των ενοικιων ειναι εξαιρετικά υψηλες.. Μια ματια να ριξει κανεις βλεπει είτε μη κατοικήσιμα σπιτια σε υψηλότατες τιμες είτε υπογεια σε παλι πολυ υψηλες τιμες, χωρις παλι να αξιζουν τα χρηματα τους.   

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, roko1979 είπε

Ευχαριστώ αλλά θα προτιμούσα να πάω λίγο πιο απόκεντρα, ας πούμε όπως πρότεινε ο φίλος πιο πάνω την Πεύκη. Έχω ακούσει καλά λόγια 

Μη νομίζεις φίλε μου, οι τιμές έχουν ξεφύγει! Για νεόδμητο που λες ξεκινάς από 700!!

Μη νομίζεις φίλε μου, έχουν ξεφύγει οι τιμές, νεόδμητο από 700!!

https://www.xe.gr/property/enoikiaseis|katoikies|kato-psalidi|713588474.html?widget_name=search results list

https://www.xe.gr/property/enoikiaseis|katoikies|kato-pefki|718484753.html?widget_name=unique properties modal

https://www.xe.gr/property/enoikiaseis|katoikies|ano-kalogreza|716610097.html?widget_name=search results list

Μ@λ@κιες!!! Ολοι ψαχνουν το ευκολο χρημα γι αυτο καταντησε η χωρα ετσι!!!

Επεξ/σία από PLACEBO_89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, PLACEBO_89 είπε

Σπίτι του 1970 και χωρίς ασανσέρ.. 

Σε όλα αυτά τα σπίτια θέλουν και πολλα κοινόχρηστα 100 ευρώ , ρεύματα κτλπ. 

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η καλυτερη περιοχή για κάποιον, είναι αυτή που βρίσκεται σε απόσταση 10min το πολυ, από τη δουλειά του.

Επεξ/σία από Stam53
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναπώ για άλλη μια φορά. Η Ελλάδα δεν είναι μόνο Αθήνα, καλώς ή κακώς η πρωτεύουσα πάντα κοστίζει. Το ότι η κρίση κατέστρεψε την αγορά ακινήτων δεν σημαίνει ότι πάντα θα είναι στο πάτωμα. Πλέον όλοι θέλουν να έρθουν Αθήνα και για 10 χρόνια νέο σπίτι δεν χτιζόταν. Προσφορά - ζήτηση. 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...