Προς το περιεχόμενο

Δύο ζευγάρια Crocs 40 EUR και δωρεάν τα μεταφορικά για Ελλάδα (crocs.de) [ΤΕΛΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το πρώτο bannerάκι στο screenshot σου: "kaufe 2 paar fur 40" εμένα δεν εμφανίζεται πουθενά πάντως.. κι επίσης όταν προσθέτω δύο ζευγάρια μου βγάζει ολόκληρο το ποσό στο καλάθι. έχεις το link από το παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Aleque είπε

δεξι κλικ οπουδηποτε... ο.Ο  

Βάζεις 2 στο καλαθι και στο checkout βγαζει 40...

 

Capture.JPG

αποτι βλέπω στον chrome γινεται αυτό . Στον mozilla δεν ξέρω που έχει κάτι εξισου άμεσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν εγγραφείς στο newsletter δίνει έκπτωση 20% στην 1η παραγγελία. Όποιος αγοράσει μπορεί να το δοκιμασει. Ίσως δεν ισχύει στην προσφορά αυτή.

Screenshot_20210507-013443_Chrome.jpg

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα τις Athens flip (και ένα άλλο μοντέλο που τώρα δεν το έχει) από την προηγούμενη προσφορά που είχε ανέβει εδώ και έχω να πω ότι  η ταχύτητα παράδοσης είναι πολύ γρήγορη και η ποιότητα είναι πολύ καλή για τα 20€.

Για τις Athens flip μπορώ να πω ότι είναι πολύ άνετες ακόμα και μετά από τόσο καιρό κυριολεκτικά καθημερινής χρήσης και μόνο μειονέκτημα τους είναι η αίσθηση ότι είναι ψηλότερες από την κανονική σαγιονάρα αλλά το συνηθίζεις γρήγορα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Πολύ βολικά αυτού του τύπου, προσωπικά θα τα πάρω από Ελλάδα. Είπαμε αγορές από εξωτερικό αλλά ας αφήσουμε και κάνα ευρώ στον τόπο μας. Δεν μιλάμε και για κάποια προσφορά του αιώνα. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

Δηλαδή προτιμάς να δώσεις πχ. για τα baya που κάνουν 90 ευρώ τα δύο ζευγάρια, 50 ευρώ παραπάνω ή για τα bayaband που έχουν 70€, να δώσεις +30€?για να πεις τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, pankostas είπε

Αν εγγραφείς στο newsletter δίνει έκπτωση 20% στην 1η παραγγελία. Όποιος αγοράσει μπορεί να το δοκιμασει. Ίσως δεν ισχύει στην προσφορά αυτή.

Screenshot_20210507-013443_Chrome.jpg

σε εμενα παντως ενα εξτρα -30 απο λαθος που ειχαν κανει και μου εστειλαν κωδικο περασε με την παραγγελια αυτη ενω παλιοτερα σε αλλη προφορα που πηγα να κανω αυτο που λες οχι.

Για αυτο και πηρα τοσα.

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...