Προς το περιεχόμενο

Eurobank χρεωση 1,50ε ( e-συναλλαγές για ιδιώτες)


freemannnn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, constantinos_rho είπε

σιγα μη του ζητησουν και συγνωμη

Ναι το ξέρω, έτσι απλά για αστείο το είπα. Αηδία σε πιάνει με αυτό που κάνουν πάντως. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό παιδιά μη μασάτε να το κάνετε θέμα έστω και για 1€. Μη σκέφτεστε ότι γίνεστε γύφτοι διότι αυτοί είναι χειρότεροι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και εδω τα ιδια στο λογαριασμο της ηλικιωμενης μανας  μπαμ μπαμ χρεωση και ουτε εμβασματα ουτε επιταγες

ουτε ηλεκτρονικες συναλαγες εχει μη τρελαθουμε ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, Giota__ είπε

Καλησπέρα, πώς μπορούμε να απενεργοποιήσουμε τις e συναλλαγές της eurobank;; Αν γνωρίζει κάποιος... ευχαριστώ

Από τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου, πας στις ρυθμίσεις λογαριασμών και τις απενεργοποιείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SB_1957 είπε

Από τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου, πας στις ρυθμίσεις λογαριασμών και τις απενεργοποιείς.

Δεν βλέπω κάτι.

Μήπως επειδή μπαίνω από το app ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Δεν βλέπω κάτι.

Μήπως επειδή μπαίνω από το app ?

Το app στο κινητό δεν έχει όλες τις λειτουργίες του ebanking.

Σπάνια το χρησιμοποιώ, συνήθως για να δω υπόλοιπα. Για συναλλαγές και ρυθμίσεις πάντα από τον υπολογιστή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Στην αρχή της εβδομάδας ανακάλυψα ότι σε αδρανή καταθετικό λογαριασμό η eurobank αφαιρεί 1,50 ευρώ το μήνα από το Μάιο του 2021 μέχρι σήμερα μέσω του προγράμματος e-συναλλαγές ιδιώτες χωρίς ποτέ να έχω ενημερωθεί και συμφωνήσει στην ενεργοποίησή του. Επίσης σε δεύτερο λογαριασμό αποταμίευσης τον οποίο δεν χρησιμοποιώ καθόλου έχει συμβεί  ακριβώς το ίδιο. Επισκέφτηκα υποκατάστημα της τράπεζας και αποσύνδεσα τους λογαριασμούς από το συγκεκριμένο πρόγραμμα, καθώς ήμουν πολύ επίμονη μου τα μάσαγαν και μου είπαν πως δεν ξέρουν με ποιο τρόπο ενεργοποιήθηκε. Επειδή το ποσό που παρακρατήθηκε είναι μεγάλο σχεδόν 20 ευρώ το χρόνο (Μάιος 2021 -Αύγουστος 2022) στον κάθε λογαριασμό πώς μπορώ να διεκδικήσω την επιστροφή τους; Κάνω κάποια αίτηση; Προσοχή γενικώς ειδικά σε λογαριασμούς που δεν χρησιμοποιούμε

https://www.newmoney.gr/roh/palmos-oikonomias/trapezes/trapezes-vs-katanalotes-simiosate-2-i-anafores-pou-epiasan-topo/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...