Προς το περιεχόμενο

Smartphones αξίας >199€ = 20% €πιστροφή @public [ΕΛΗΞΕ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

20% €πιστροφή στα smartphone στο Public | Eurobank

 

Πότε ισχύει η προσφορά

Η προσφορά ισχύει από 05.05.2021 έως και 14.05.2021 για αγορές smartphone από 199€ και πάνω:

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να χρησιμοποιήσετε χρεωστική κάρτα Eurobank ή πιστωτική κάρτα Eurobank που συμμετέχει στο πρόγραμμα επιβράβευσης €πιστροφή.

Η προσφορά δεν ισχύει για:

  • Προϊόντα Apple
  • Αγορές smartphone μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας Public Marketplace

Όροι και προϋποθέσεις προσφοράς

Δείτε αναλυτικά τι προβλέπουν οι όροι και προϋποθέσεις για την προσφορά στο Public.
 
  1. H ενέργεια 20% €πιστροφή ισχύει αποκλειστικά για αγορές smartphone αξίας από 199€ και πάνω έκαστο, που θα πραγματοποιηθούν από 05.05.2021 έως και 14.05.2021 ή έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων, με χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα €πιστροφή.
  2. Τα ευρώ €πιστροφή που κερδίζετε αντιστοιχούν στο 20% της αξίας της συναλλαγής αγοράς smartphone (αξίας από 199€ και πάνω έκαστο, κατά τα ανωτέρω) και μπορείτε να τα εξαργυρώσετε σε επόμενη αγορά σας με χρήση οποιασδήποτε κάρτας σας Eurobank που συμμετέχει στο πρόγραμμα €πιστροφή.
  3. Η ενέργεια 20% €πιστροφή δεν ισχύει:
    • Για αγορές σε προϊόντα Apple.
    • Για αγορές που θα πραγματοποιηθούν μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας Public Marketplace.
    • Όταν η χρέωση γίνεται μερικά ή σε περισσότερες από μία κάρτες Eurobank, δηλαδή εάν το συνολικό ποσό του προϊόντος δεν εξοφληθεί εξ ολοκλήρου με μία κάρτα Eurobank.
    • Όταν πραγματοποιείται παράλληλα με την αγορά smartphone και εξαργύρωση των διαθέσιμων ευρώ €πιστροφή.
    • Σε συνδυασμό με τη χρήση εκπτωτικών καρτών.
    • Όταν η αγορά smartphone γίνεται με χρήση επιδότησης.
    • Για αγορές χονδρικής που πραγματοποιούνται με μειωμένο ή μηδενικό ΦΠΑ και από τους πελάτες Δημοσίου.
  4. Στις υπόλοιπες αγορές σας στα καταστήματα Public με κάρτες Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα €πιστροφή κερδίζετε 1% €πιστροφή.
  5. Η ενέργεια 20% €πιστροφή ισχύει για online παραγγελίες smartphone από 199€ και πάνω από το public.gr με τις εξής προϋποθέσεις:
    • Παραλαβή από το κατάστημα (store pick-up): Η παραλαβή και πληρωμή των προϊόντων να πραγματοποιηθεί από 05.05.2021 έως και 14.05.2021 σε φυσικό κατάστημα Public με χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα €πιστροφή.
    • Παράδοση κατ’ οίκoν (home delivery): Η παραγγελία και πληρωμή των προϊόντων να πραγματοποιηθεί από 05.05.2021 έως και 14.05.2021 με τη χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα €πιστροφή και εφόσον το καλάθι αγορών κατά την ολοκλήρωση και πληρωμή της παραγγελίας περιλαμβάνει μόνο ένα (προϊόν) smartphone αξίας εκάστου αυτού 199€ και πάνω.
Επεξ/σία από cacofonix-3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

 

  1. Η ενέργεια 20% €πιστροφή δεν ισχύει:
    • Για αγορές χονδρικής που πραγματοποιούνται με μειωμένο ή μηδενικό ΦΠΑ και από τους πελάτες Δημοσίου.

Δηλαδή αν αγοράσεις κινητό με αποφορολογηση δεν ισχύει η επιστροφή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Δηλαδή αν αγοράσεις κινητό με αποφορολογηση δεν ισχύει η επιστροφή; 

Κι εγώ αυτό καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, samsunglife είπε

Δηλαδή αν αγοράσεις κινητό με αποφορολογηση δεν ισχύει η επιστροφή; 

και στην τελικη αμα αγορασεις απο καταστημα έχει επιλογή το Pos να ελεγξει αν εσυ πληρωσες ή οχι το φπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πιστεύω ότι θα ισχύει κανονικά η επιστροφή σε συνδυασμό με αποφορολογηση, όπως και τις άλλες φορές. Απλά η διατύπωση με μπερδεύει... 

Καμία καλή προσφορά παίζει;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Κι εγώ πιστεύω ότι θα ισχύει κανονικά η επιστροφή σε συνδυασμό με αποφορολογηση, όπως και τις άλλες φορές. Απλά η διατύπωση με μπερδεύει... 

Καμία καλή προσφορά παίζει;;; 

Και τις προηγούμενες φορες το public σε συνδυασμό με €πιστορφη eurobank δεν επέτρεπε συνδυασμό αποφορολογησης και επιστροφής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

Και τις προηγούμενες φορες το public σε συνδυασμό με €πιστορφη eurobank δεν επέτρεπε συνδυασμό αποφορολογησης και επιστροφής 

ναι αλλα τι συνεβαινε στο ταμείο? περνούσε πόντους ή όχι αν έκανες αποφορολόγηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, wolfskinn είπε

Και τις προηγούμενες φορες το public σε συνδυασμό με €πιστορφη eurobank δεν επέτρεπε συνδυασμό αποφορολογησης και επιστροφής 

Όχι, σε προηγούμενη αντίστοιχη προσφορά είχα πάρει κινητό με αποφορολογηση και επιστροφή! 

Άλλωστε τι τους νοιάζει αν συνδυάσεις και τα 2; μόνο αν ήμουν πχ σκρουτζομαγαζο και πήγαινα να αγοράσω 20 κινητά... Εκεί να το απαγορέψει! 

ΥΓ ξέρει κανείς πότε θα φέρει το public το poco f3; στα 399€ early bird προσφορά που παίζει στα mi store και 20% €πιστροφή θα ήταν καλή προσφορά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, samsunglife είπε

Όχι, σε προηγούμενη αντίστοιχη προσφορά είχα πάρει κινητό με αποφορολογηση και επιστροφή! 

Άλλωστε τι τους νοιάζει αν συνδυάσεις και τα 2; μόνο αν ήμουν πχ σκρουτζομαγαζο και πήγαινα να αγοράσω 20 κινητά... Εκεί να το απαγορέψει! 

ΥΓ ξέρει κανείς πότε θα φέρει το public το poco f3; στα 399€ early bird προσφορά που παίζει στα mi store και 20% €πιστροφή θα ήταν καλή προσφορά... 

στο site τους απο χθες το δειχνουν διαθέσιμο σε αυτή την τιμή , αλλά δυστυχώς είναι το 6/128..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο που επικοινώνησα μαζί τους πάντως στο τηλεφωνο για παραγγελίες, η κοπέλα που με εξυπηρέτησε είπε ότι αποφορολόγηση και επιστροφή δεν συνδυάζονται. Δε μου φάνηκε 100% σίγουρη. Αν κάποιος έχει άλλη ενημέρωση μετά από επικοινωνία μαζί τους, ας το μοιραστεί εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφορολόγηση και επιστροφή δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους και κακώς υπάλληλοι του public (και παλιότερα άλλων καταστημάτων) μπερδεύουν υποψήφιους αγοραστές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για το samsung s21 ultra όπου παίζει 200 ευρώ έκπτωση στο καλάθι, το 20% επιστροφή υπολογίζεται από την αρχική τιμή πχ. 1349 η μήπως από την τελική 1148. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πρόσφατα έβαλε νερό το Xiaomi Mi 9T Pro 6/128.

Ποιο κινητό θα αγοράζατε (κατά προτίμηση Xiaomi / Poco λόγω συνήθειας, άντε Realme λόγω τιμής) χωρίς να πάει υψηλά το μαρούλι;

Αποφορολόγηση μπορώ να κάνω, πόντους δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω.

Spoiler

Αν πάω σε κατάστημα με κάρτα φίλου μου, θα την δεχτούν, μιας και δεν έχω δική μου Eurobank;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...