Προς το περιεχόμενο

Smartphones αξίας >199€ = 20% €πιστροφή @public [ΕΛΗΞΕ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, doctorm είπε

Ερώτηση για το samsung s21 ultra όπου παίζει 200 ευρώ έκπτωση στο καλάθι, το 20% επιστροφή υπολογίζεται από την αρχική τιμή πχ. 1349 η μήπως από την τελική 1148. 

Στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε το samsung s21 ultra 5G με 256GB βγαίνει τελική

image.png.6c8d9afb8e3ddda9d15880f55b2bc6e4.png

και αν σκεφτούμε ότι παίρνεις εμμέσως και 20% επιστροφή επί αυτής της τιμής, τελικά το πραγματικό κόστος του κινητού γίνεται:

20% του €1148 = €229

βγαίνει τελική

€919 ??

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, glenngould είπε

Οπότε το samsung s21 ultra 5G με 256GB βγαίνει τελική

image.png.6c8d9afb8e3ddda9d15880f55b2bc6e4.png

και αν σκεφτούμε ότι παίρνεις εμμέσως και 20% επιστροφή επί αυτής της τιμής, τελικά το πραγματικό κόστος του κινητού γίνεται:

20% του €1148 = €229

βγαίνει τελική

€919 ??

 

 

θεωρητικά ναι, αλλα θα πληρώσεις 1148 εσυ και τα 229 θα τα παρεις σαν ευρώ επιστροφής στην κάρτα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, με τα ευρώ επιστροφής όμως αγοράζεις ψώνια σούπερμάρκετ (αναπόφευκτο έξοδο) άρα στην πραγματικότητα είναι σαν να τα γλιτώνεις κανονικά αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, glenngould είπε

Εντάξει, με τα ευρώ επιστροφής όμως αγοράζεις ψώνια σούπερμάρκετ (αναπόφευκτο έξοδο) άρα στην πραγματικότητα είναι σαν να τα γλιτώνεις κανονικά αυτά τα χρήματα.

Ε ναι. Τα ευρώ πιστώνονται στην κάρτα κανένα μήνα μετά την αγορά. Και αν σκεφτείς ότι με την Επιστροφή αγοράζεις το κινητό σε τιμές skroutz και μπορείς αν θέλεις να βάλεις και άτοκες δόσεις, τότε σίγουρα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μου τη δίνει που δεν δίνει εικόνα 4k/60hz το dex πάντως μέσω του samsung galaxy s21 ultra. 

2. Ποια άλλη συσκευή κατά τη γνώμη σας είναι ιδίων δυνατοτήτων με το samsung galaxy s21 ultra στην ίδια τελική τιμή των €919 ; Έχετε κάποιο ισάξια μοντέλο να μου προτείνετε πλην samsung;

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Voodooman είπε

... Τα ευρώ πιστώνονται στην κάρτα κανένα μήνα μετά την αγορά...

Προς ενημέρωση επειδή χθες πήρα το mi 11 lite 5G (παραγγελία μέσω internet και παραλαβή & πληρωμή μέσω κάρτας στο κατάστημα), τα ευρώ επιστροφής πιστώθηκαν άμεσα στην κάρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, milios είπε

Προς ενημέρωση επειδή χθες πήρα το mi 11 lite 5G (παραγγελία μέσω internet και παραλαβή & πληρωμή μέσω κάρτας στο κατάστημα), τα ευρώ επιστροφής πιστώθηκαν άμεσα στην κάρτα.

Σωστός! Ήμουν συνηθισμένος στα πρώτα χρόνια εφαρμογής της ενέργειας να αργούν να μπουν τα χρήματα, μπήκα σήμερα και τα είδα και εγώ.

8 ώρες πριν, glenngould είπε

1. Μου τη δίνει που δεν δίνει εικόνα 4k/60hz το dex πάντως μέσω του samsung galaxy s21 ultra. 

2. Ποια άλλη συσκευή κατά τη γνώμη σας είναι ιδίων δυνατοτήτων με το samsung galaxy s21 ultra στην ίδια τελική τιμή των €919 ; Έχετε κάποιο ισάξια μοντέλο να μου προτείνετε πλην samsung;

Ευχαριστώ 

Όσους ρωτήσεις, τόσες διαφορετικές απόψεις θα ακούσεις. Κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί ότι είναι καλό τηλέφωνο, από ένα σημείο και μετά είναι και υποκειμενικό θέμα.

Επιμένω Samsung κυρίως λόγω της εγγύησης και της εξαιρετικής τεχνικής υποστήριξης που έχω στην πόλη μου. 

Είναι η ιδέα μου ή αφαίρεσαν τα S21 από την Επιστροφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Lazostat είπε

Ρε παιδια, για να καταλαβω λιγο, ολοι εδω μεσα που γραψατε, μπορειτε και αγοραζετε χωρις ΦΠΑ;

Όχι, γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/5/2021 στις 8:10 ΠΜ, liakjim είπε

Ευχαριστώ TS. Τσίμπησα το redmi note 10.

 

Στις 7/5/2021 στις 6:32 ΜΜ, cacofonix-3 είπε

Πρόσφατα έβαλε νερό το Xiaomi Mi 9T Pro 6/128.

Ποιο κινητό θα αγοράζατε (κατά προτίμηση Xiaomi / Poco λόγω συνήθειας, άντε Realme λόγω τιμής) χωρίς να πάει υψηλά το μαρούλι;

Αποφορολόγηση μπορώ να κάνω, πόντους δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αν πάω σε κατάστημα με κάρτα φίλου μου, θα την δεχτούν, μιας και δεν έχω δική μου Eurobank;

 

Καμμία ιδέα για εμένα;;;

Πρώην κάτοχος Poco F1 6/128 & Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 

Spoiler

Δεν είδα καμμία διαφορά κατά την αναβάθμιση

 

Επεξ/σία από cacofonix-3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cacofonix-3 είπε

 

Καμμία ιδέα για εμένα;;;

Πρώην κάτοχος Poco F1 6/128 & Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν είδα καμμία διαφορά κατά την αναβάθμιση

 

https://www.amazon.fr/Xiaomi-Redmi-Note-Pro-Exclusivité/dp/B08XKJTP7L

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cacofonix-3 είπε

Ειμαστε offtopic αλλα τεσπα... Το Note εχει καλύτερη καμερα, επεξεργαστή και οθόνη... Εσυ αποφασιζεις ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...