Προς το περιεχόμενο

Smartphones αξίας >199€ = 20% €πιστροφή @public [ΕΛΗΞΕ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Αν αγόρασε κανείς με ΤΜΛΓ να ενημερώσει αν πήρε την επιστροφή.  Αυτός ήταν ο ενδοιασμός μου και δεν προέβησα σε αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω πάντως ότι ήταν πολύ καλή αγορά από €1350, εμμέσως στα €900 για το flagship της samsung, με συνδυασμό 2 προφορών (κουπόνι -€200 και €πιστροφή 20%). Για να δώσω μια ακόμα πληροφορία, την €πιστροφή μου την δώσανε μετά από 5 ημέρες. (Δεν το έχω καν παραλάβει από το τοπικό κατάστημα ακόμα το s21 ultra που αγόρασα).

Επεξ/σία από glenngould
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
8 ώρες πριν, hpdra είπε

Αγόρασα τότε, αλλά ακόμα δε μου έχουν μπει πόντοι επιστροφής. Έχουν μπει σε άλλους;

Έκανες την αγορά σου ηλεκτρονικά ή σε φυσικό κατάστημα; Σε κατάστημα πάντως που έκανα την αγορά, η επιστροφή εμφανίστηκε αμέσως στο απόκομμα του POS και στην εφαρμογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Locko είπε

Έκανες την αγορά σου ηλεκτρονικά ή σε φυσικό κατάστημα; Σε κατάστημα πάντως που έκανα την αγορά, η επιστροφή εμφανίστηκε αμέσως στο απόκομμα του POS και στην εφαρμογή.

Σε φυσικό κατάστημα...! (δε βρίσκω τώρα το απόκομμα του pos, αλλά στην εφαρμογή δεν δείχνει να μπήκε κάτι...)

Επεξ/σία από hpdra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 ώρες πριν, hpdra είπε

Αγόρασα τότε, αλλά ακόμα δε μου έχουν μπει πόντοι επιστροφής. Έχουν μπει σε άλλους;

Πάρε τηλέφωνο στη Eurobank. Σε προηγούμενη προσφορά, έπρεπε να τους πάρουμε τηλέφωνο μερικούς μήνες μετά για να τους πιστωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, hpdra είπε

Σε φυσικό κατάστημα...! (δε βρίσκω τώρα το απόκομμα του pos, αλλά στην εφαρμογή δεν δείχνει να μπήκε κάτι...)

Σε φυσικο καταστημα καλο ειναι να επισημαινεις πριν την πληρωμη οτι θες να παρεις ποντους με το προγραμμα της "Χ" τραπεζας και αφου πληρωσεις να κοιταζεις παντα και το χαρτακι οτι περασε στο σωστο POS-τραπεζα και να βλεπεις και το λογοτυπο προγραμματος ποντοδοσιας και τους ποντους. Ετσι κανω εγω τουλαχιστον, εδω και καποια (πολλα) χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, hpdra είπε

Μόλις βρήκα ότι πιστώθηκε εκείνη την ώρα επιστροφή ...1% !

Θα επικοινωνήσω μαζί τους...

Untitled-2.jpg

Οφείλεις το 10% των ευρεθέντων.🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...