Προς το περιεχόμενο

Android call recorder?


lector

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, εχει καποιος να προτεινει καποια λειτουργικη (κατα προτιμηση δωρεαν) εφαρμογη για ηχογραφηση κλησεων;

Παλιοτερα χρησιμοποιουσα το ACR αλλα απο καποιο σημειο και μετα δεν εγραφε τη φωνη του αλλου μερους, μονο τη δικη μου. Υπαρχει καποια που να καταγραφει κανονικα τη συνομιλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα και εγω το ιδιο θεμα και μιας και το ανεφερες ειπα να το ψαξω λιγο. Η λυση ειναι το IntCall ACR, αλλα με 2 μεγαλα μειονεκτηματα.

1 Δεν εχει manual record, να πατησω δηλαδη ενα κουμπι να ξεκινησει η καταγραφη. Ειναι αυτοματα ON.

2 Με αλλον μιλαω, σε αλλο ονομα κανει την καταγραφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vforvaggelis είπε

Ειχα και εγω το ιδιο θεμα και μιας και το ανεφερες ειπα να το ψαξω λιγο. Η λυση ειναι το IntCall ACR, αλλα με 2 μεγαλα μειονεκτηματα.

1 Δεν εχει manual record, να πατησω δηλαδη ενα κουμπι να ξεκινησει η καταγραφη. Ειναι αυτοματα ON.

2 Με αλλον μιλαω, σε αλλο ονομα κανει την καταγραφη.

αν οντως λειτουργει αυτο, νομιζω οτι μπορω να τα ανεχτω αυτα... ευχαριστω πολυ, θα το δοκιμασω και θα επανελθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε xiaomi mi a3 πάντως δε δουλεύει.

ε ρε φούστη μου αν είναι δυνατόν. Δε μπορεί να μην υπάρχει κάποιο που να δουλεύει. Νόμιμο-παράνομο, με πληρωμή ή όχι, δε μας ενδιαφέρει

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο που ποσταρα παραπανω, που στην ουσια λεει γιατι ΚΑΜΙΑ εφαρμογη δεν μπορει να ηχογαφησει κλησεις σε android 9+, το διαβασες?

We would like to inform our users that there will be no call recording workaround on Android 9. No 3rd party call recording app will be able to do so.
 

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/5/2021 στις 11:41 ΜΜ, Bitbit είπε

σε xiaomi mi a3 πάντως δε δουλεύει.

ε ρε φούστη μου αν είναι δυνατόν. Δε μπορεί να μην υπάρχει κάποιο που να δουλεύει. Νόμιμο-παράνομο, με πληρωμή ή όχι, δε μας ενδιαφέρει

Το cube acr δουλεύει αλλά μόνο όταν σε παίρνει κάποιος γράφει κανονικά. Αν πάρεις εσύ όχι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, adi32 είπε

Το cube acr δουλεύει αλλά μόνο όταν σε παίρνει κάποιος γράφει κανονικά. Αν πάρεις εσύ όχι 

έκανα δοκιμές καθώς καλούσα εγώ. Θα δοκιμάσω να με καλέσουν να δούμε τι θα γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τσεκαρετε και το παρακατω λινκ μηπως βοηθησει καποιους με EMUI κινητα.

h**ps://forum.xda-developers.com/t/genuine-call-recorder-for-emui-10-10-1-or-11.4170695/

 

Μολις το δοκιμασα στο Huawei P20 που εχω και παιζει καμπανα! Επιτελους!!!

 

Επεξ/σία από vforvaggelis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/5/2021 στις 10:57 ΜΜ, lector είπε

Τελικα δεν επαιξε, τα ιδια με το απλο ACR, γραφει μονο τη δικη μου φωνη και οχι του αλλου. Samsung SM-J530F με Android 9.

Αν έχεις Samsung συσκευή κατέβασε το ACR από το Samsung store. Έτσι θα δουλέψει. Επίσης να ξέρεις ότι σε vowifi δεν κάνει εγγραφή. Αν θες όμως την καλύτερη λύση τότε φλάσαρε μια ρομ από Ινδονησία, Ισραήλ, Ταϊλάνδη.  Σε αυτές τις χώρες οι ρομ έχουν native call recorder. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/5/2021 στις 8:22 ΠΜ, adi32 είπε

Το cube acr δουλεύει αλλά μόνο όταν σε παίρνει κάποιος γράφει κανονικά. Αν πάρεις εσύ όχι 

τελικά τίποτα. σε εμένα δε δουλεύει. Είχες αναφέρει και παλαιότερα αυτή την εφαρμογή αλλά ποτέ δε μου δούλεψε.

Δεν είναι δυνατόν μια από τις πιο χρήσιμες λειτουργίες να πάει περίπατο λόγω GDPR και μ@λακίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Bitbit είπε

τελικά τίποτα. σε εμένα δε δουλεύει. Είχες αναφέρει και παλαιότερα αυτή την εφαρμογή αλλά ποτέ δε μου δούλεψε.

Δεν είναι δυνατόν μια από τις πιο χρήσιμες λειτουργίες να πάει περίπατο λόγω GDPR και μ@λακίες

Σε εισερχόμενη κλήση πάτα να αρχίσει να γράφει πριν το σηκώσεις και θα γράψει 

Screenshot_20210604-191655.png

Screenshot_20210604-191627.png

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, adi32 είπε

Σε εισερχόμενη κλήση πάτα να αρχίσει να γράφει πριν το σηκώσεις και θα γράψει 

το έχω στο αυτόματο. θα δοκιμάσω και αυτό που λες. Αλλά θα ήθελα να γράφει συνέχεια.

Δυστυχώς λόγω δουλειάς πολλές φορές με παίρνουν τηλέφωνο και πρέπει να σημειώνω διάφορα πράγματα. Και αυτό μπορεί να γίνει όλη την μέρα, ακόμα και όταν είμαι στο δρόμο. Η αυτόματη ηχογράφηση μου είχε λύσει τα χέρια. Γι αυτό νευριάζω με αυτή την κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Bitbit είπε

το έχω στο αυτόματο. θα δοκιμάσω και αυτό που λες. Αλλά θα ήθελα να γράφει συνέχεια.

Δυστυχώς λόγω δουλειάς πολλές φορές με παίρνουν τηλέφωνο και πρέπει να σημειώνω διάφορα πράγματα. Και αυτό μπορεί να γίνει όλη την μέρα, ακόμα και όταν είμαι στο δρόμο. Η αυτόματη ηχογράφηση μου είχε λύσει τα χέρια. Γι αυτό νευριάζω με αυτή την κατάσταση

Δυστυχώς μόνο έτσι γράφει. Αν το ήξερα θα εμενα στο Android 10

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...