Προς το περιεχόμενο

Κρυολιπολυση


daredevil92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχαία έτυχε και διάβασα για αυτή τη μέθοδο. Δύσπιστος είμαι γιατί κλασικά στη θεωρία όλα ακούγονται ωραία αλλά στην πράξη μπορεί να διαφέρουν. Έχει κάνει κάποιος; έμεινε ευχαριστημένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω διαβασει δουλευει αλλα το θεμα ειναι τι περιμενει κανεις και τι τελικως λαμβανει

The ideal candidate is already close to their ideal body weight, but has stubborn, pinchable areas of fat that are difficult to get rid of with diet and exercise alone. Cryolipolysis also doesn’t target visceral fat, so it won’t improve your overall health. But it may help you fit into your favorite pair of skinny jeans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν περιμένεις να σε αδυνατίσει μη πας. Σου λένε οτι πρέπει να κάνεις διατροφή και να πίνεις πολλά νερά. επίσης σε χρεώνουν παραπάνω αν θες πχ κοιλιά αλλά και ψωμάκια. το χειρότερο είναι οτι σε μετράνε στην αρχή για πόντους πολύ γρήγορα (το κάνει αυτή) και ενώ δεν είχε αλλάξει τίποτα (ίδιοι πόντοι μέσης) μου έλεγαν οτι βλέπει τεράστια διαφορά και έχει αρχίσει και αλλάζει το σώμα μου και θα χρειαστούν μερικές θεραπείες ακόμα. πεταμένα λεφτά για μένα. προτίμησε διατροφή και άσκηση, ο μοναδικός αποδοτικός τρόπος.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, seventh_son είπε

αν περιμένεις να σε αδυνατίσει μη πας. Σου λένε οτι πρέπει να κάνεις διατροφή και να πίνεις πολλά νερά. επίσης σε χρεώνουν παραπάνω αν θες πχ κοιλιά αλλά και ψωμάκια. το χειρότερο είναι οτι σε μετράνε στην αρχή για πόντους πολύ γρήγορα (το κάνει αυτή) και ενώ δεν είχε αλλάξει τίποτα (ίδιοι πόντοι μέσης) μου έλεγαν οτι βλέπει τεράστια διαφορά και έχει αρχίσει και αλλάζει το σώμα μου και θα χρειαστούν μερικές θεραπείες ακόμα. πεταμένα λεφτά για μένα. προτίμησε διατροφή και άσκηση, ο μοναδικός αποδοτικός τρόπος.

Βασικά το σκεφτόμουν επειδή στην κοιλιά νιώθω πως το λίπος κάπως επιμένει. Κάνω διατροφή και θα αρχίσω πάλι κροσφιτ. Δεν έχω θέμα με το βάρος μου απλά νιώθω ότι σε ένα μικρό σημείο στο στομάχι το λίπος δεν λέει να φύγει.

Επίσης θα ήθελα ένα μέρος για αποτρίχωση με αλεξανδρίτη, ξέρουμε κάποιο; Γιατί δεν θέλω να πάω στα τυφλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, daredevil92 είπε

Βασικά το σκεφτόμουν επειδή στην κοιλιά νιώθω πως το λίπος κάπως επιμένει. Κάνω διατροφή και θα αρχίσω πάλι κροσφιτ. Δεν έχω θέμα με το βάρος μου απλά νιώθω ότι σε ένα μικρό σημείο στο στομάχι το λίπος δεν λέει να φύγει.

Σε κάποια σημεία το λίπος επιμένει και φεύγει τελευταίο. Μην σε αποθαρρύνει αυτό. Συνέχισε να τρως σωστά, να κάνεις τα βάρη σου... Η αερόβια θα βοηθούσε επιπλέον. Αν δεν είσαι αρχάριος, θα πρότεινα να δοκιμάσεις και HIIT. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζεψε 1500€ και πηγαινε κανε λιποαναρροφηση στην κοιλια να ξενοιαζεις. Η κρυολιπολιση ειναι ημιμετρο. Θα σου αδυνατισει το συγκεκριμενο σημειο κατα 20% . Μετα πρεπει να ξανακανεις , για αλλο ενα 20% . Στις 3  φορες θα δεις αποτελεσμα το οποιο θα σε ικανοποιησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lele322 είπε

Θα σου αδυνατισει το συγκεκριμενο σημειο κατα 20% . Μετα πρεπει να ξανακανεις , για αλλο ενα 20% . Στις 3  φορες θα δεις αποτελεσμα το οποιο θα σε ικανοποιησει.

Πηγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

Πηγή;

Η εμπειρια μου.

Τελοςπαντων θα χρειαστεις τουλαχιστον 2 φορες κρυολιπολυση στο ιδιο σημειο,για να δεις καλη διαφορά.

Επεξ/σία από lele322
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lele322 είπε

Η εμπειρια μου.

I rest my case.

Μην ακούτε ανακρίβειες. Διατροφή και άσκηση μόνο. Επιστημονικά η απώλεια λίπους με κρύο δεν στέκει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

I rest my case.

Μην ακούτε ανακρίβειες. Διατροφή και άσκηση μόνο. Επιστημονικά η απώλεια λίπους με κρύο δεν στέκει.

Στεκει. Δουλευει η μεθοδος. Ειναι εγκεκριμενη και απτον fda. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2021 στις 12:03 ΜΜ, lele322 είπε

Στεκει. Δουλευει η μεθοδος. Ειναι εγκεκριμενη και απτον fda. 

 

Η έγκριση FDA δεν σημαίνει πως "δουλεύει". Σημαίνει μόνο πως είναι ασφαλής μέθοδος και δεν θα προκαλέσει κάτι στον ασθενή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/5/2021 στις 12:03 ΜΜ, lele322 είπε

Στεκει. Δουλευει η μεθοδος. Ειναι εγκεκριμενη και απτον fda. 

 

Και το τσουτσουνι μου άμα βάλω μέσα σε κρύο νερό θα μικρύνει κιάλλο.



 

Spoiler

Εν τέλη το επόμενο πρωί ίδιο θα είναι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2021 στις 10:45 ΠΜ, daredevil92 είπε

Βασικά το σκεφτόμουν επειδή στην κοιλιά νιώθω πως το λίπος κάπως επιμένει. Κάνω διατροφή και θα αρχίσω πάλι κροσφιτ. Δεν έχω θέμα με το βάρος μου απλά νιώθω ότι σε ένα μικρό σημείο στο στομάχι το λίπος δεν λέει να φύγει.

Επίσης θα ήθελα ένα μέρος για αποτρίχωση με αλεξανδρίτη, ξέρουμε κάποιο; Γιατί δεν θέλω να πάω στα τυφλά.

Το λιπος στη κοιλια φευγει τελευταίο. Επισης αν δε το εχεις απο τη φυση σου ειναι δυσκολο. Θελει προσοχη γιατι δε γίνεται να χασεις μονο λιπος αλλα χανεις και μυς αναγκαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...