Προς το περιεχόμενο

Σε αύξηση στην παραγωγή κονσολών Switch θα προχωρήσει η Nintendo


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, ff7lucas said:

μπα

περιμενε βαζω βιντεο να δω τι ειναι και θα σου πω

μια απο τα ιδια, λυπαμαι, αν παρεις τα χειριστηρια στα χερια το κανεις και καθιστος...

Επίσης αν βάλεις και βίντεο walk-through στο Youtube δεν χρειάζεσαι καν χειριστήριο ή κονσόλα. 

Ίσως περίμενες να σου στέλνουν μαζί και έναν γιαπωνέζο να σε αναγκάζει να είσαι όρθιος. 

 

1 hour ago, ff7lucas said:

εντωμεταξυ τοτε παιζαμε και final fantasy στο 360.

Ναι και? 

Και εμείς παίζαμε στο 360. Όπως παίζαμε και Mario Galaxy στο Wii. 

Ή Demon's Souls στο PS3.

Που θες να καταλήξεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Εσύ το ξεκίνησες πρώτος. 

εγω εγραψα την γνωμη μου με παραδειγματα υπαρκτα.

εσυ απαντησες σαν να γυρισες μολις απο κορωνοπαρτυ.

14 ώρες πριν, NickTG είπε

Επίσης αν βάλεις και βίντεο walk-through στο Youtube δεν χρειάζεσαι καν χειριστήριο ή κονσόλα. 

Ίσως περίμενες να σου στέλνουν μαζί και έναν γιαπωνέζο να σε αναγκάζει να είσαι όρθιος. 

 

Ναι και? 

Και εμείς παίζαμε στο 360. Όπως παίζαμε και Mario Galaxy στο Wii. 

Ή Demon's Souls στο PS3.

Που θες να καταλήξεις? 

οκ κοιτα τι εγινε... εβαζα τον γιο μου με κατι φιλους του παιδια νηπιαγωγειου να χοροπηδανε με τα φιτ και οταν κουραστηκαν με φωναζουν να μου δειξουν το κολπο που ειχαν βρει καθισμενοι στο πατωμα να βαρανε μ@@@@ με τα χειριστηρια για να τρεχει το ανθρωπακι...

εγω απο την αλλη επαιζα 360 στο σαλονι μου καθισμενος στον καναπε...

premium κατασταση καταλαβες;

πχ need for speed hot pursuit με τιμονιερα και τετοια, γραφικα ηχο κλπ, οχι προηγουμενης γενιας παιχνιδια πχ κεραυνος μακουιν με τιμονακι και καλα με το χειριστηριο σφηνωμενο επανω, ελα τωρα.

οποτε δεν θελω γιαπωνεζο.

απλα θελω αντροιντ οχι απλ

και οχι μονο μαριο και ποκεμον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, ff7lucas said:

εγω εγραψα την γνωμη μου με παραδειγματα υπαρκτα.

εσυ απαντησες σαν να γυρισες μολις απο κορωνοπαρτυ.

οκ κοιτα τι εγινε... εβαζα τον γιο μου με κατι φιλους του παιδια νηπιαγωγειου να χοροπηδανε με τα φιτ και οταν κουραστηκαν με φωναζουν να μου δειξουν το κολπο που ειχαν βρει καθισμενοι στο πατωμα να βαρανε μ@@@@ με τα χειριστηρια για να τρεχει το ανθρωπακι...

εγω απο την αλλη επαιζα 360 στο σαλονι μου καθισμενος στον καναπε...

premium κατασταση καταλαβες;

πχ need for speed hot pursuit με τιμονιερα και τετοια, γραφικα ηχο κλπ, οχι προηγουμενης γενιας παιχνιδια πχ κεραυνος μακουιν με τιμονακι και καλα με το χειριστηριο σφηνωμενο επανω, ελα τωρα.

οποτε δεν θελω γιαπωνεζο.

απλα θελω αντροιντ οχι απλ

και οχι μονο μαριο και ποκεμον;

Η αλήθεια είναι πως όχι, δεν κατάλαβα. 

Έχει κάποιο βαθύτερο νόημα η ιστορία? 

Εν τω μεταξύ στο Wii βγήκαν 6 Need for Speed. Προφανώς με τις αναμενόμενες υποχωρήσεις στον τεχνικό τομέα. Δεν νομίζω να είπε κανείς πως ήταν πιο δυνατό από τα υπόλοιπα της εποχής του. 

Αν έψαξες στο Wii και δεν βρήκες κάτι πέρα από Pokemon και Mario μάλλον δεν κοίταξες ιδιαίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ff7lucas είπε

εγω εγραψα την γνωμη μου με παραδειγματα υπαρκτα.

εσυ απαντησες σαν να γυρισες μολις απο κορωνοπαρτυ.

Δεν έγραψες την γνώμη σου, έγραψες μια βλακεία που προφανώς και δεν μπορούμε να λάβουμε σοβαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εβαζα κωδικους σε ολα τα single player games και τα τερματιζα σε 1 λεπτο αρα ειναι σαπια....Που τους βρισκουμε ωρες ωρες; Εγώ έχασα 14 κιλα με διατροφη και ring fit adventure στην 1η καραντινα, αλλα τωρα με μια εβδομαδα ανοιχτη εστιαση παω να τα παρω παλι....Και εγω μια απο τα ιδια παντως, με pc (ενταξει λιγο παλιο αλλα αντεχει για 1080p) ps5,ps4, xbox one, series x, android, tablet και 3 τηλεορασεις (δεν ξερω που κολλαει απλα τα αναφερω) περισσοτερο ασχολουμαι με το switch και λιγοτερο με τα αλλα, και πραγματικα θελω να παιξω στα νεα twins για να πω οτι η επενδυση ηταν καλη...αλλα δεν εχει και τιποτα καινουριο και αν δεν ειχα το game pass (που μακαρι να βγηει καποια στιγμη στο switch) δε θα επαιζα πραγματικα τιποτα σε twins ειδικα με τα 80αρια που ζηταει η σονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/5/2021 στις 6:34 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Δεν έγραψες την γνώμη σου, έγραψες μια βλακεία που προφανώς και δεν μπορούμε να λάβουμε σοβαρά. 

Eτσι έτσι πες τα να ακούσουν τα πρόβατα και τα χαπατα. Μπλεστετσιο και κολ ον ντουτι ρε. Για πες μου μια καλή κρέμα επίσης για την φαλάκρα ρε μορτη γιατί άρχισε να αραιώνει επικίνδυνα και δεν θέλω να δώσω λεφτά στους απατεώνες. Να πάρω από αυτόν με τις αλοιφές και τα αυτόγραφα του Χριστού; Φαίνεται ξηγημενο και τίμιο σπαθί ο τύπος.

Εντάξει έβαλα την γνώμη σου με κόκκινα γράμματα, να την θυμηθείς όταν γυρίσεις από το επόμενο κορονοπάρτυ, να πείσεις τον εαυτό σου οτι δεν ειναι βλακεία, και να την λαβεις στα σοβαρα για να ξαναγράψεις και αλλα τετοια πετυχημενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...