Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 12.90 [EΛΗΞΕ]


viman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από όταν ξεκίνησε να το βάζει στα 14.90 ξεκίνησα να παίρνω και το έχω πάρει και με 13.90 και με 12.90 για μένα, για συγγενείς, δωρο για φίλους, ε σημερα παρήγγειλα άλλο ένα για να το έχω είτε καβατζα για μένα είτε ξανά για δώρο. 

Πέρα από εμένα, σε όποιον άλλον το έχω δώσει έχει μείνει κατευχαριστημενος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για 20€ δεν το κοιτούσα καν. Αλλά για 13€ είπα να το δοκιμάσω. Δνε τρελαινομαι για το design του αλλά είπα να το τσιμπήσω και άστο να βρίσκεται στο δωμάτιο των παιδιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, dchatz είπε

πόσα τετοια είχε φέρει το eshop ηθελα να ήξερα. Κρατήθηκα κρατήθηκα αλλά τελικά τώρα το πήρα και γω.

Καλημέρα. 

Έχω πάρει εδώ και καιρό 2 για εμένα και άλλα 2 για φίλους. 

Δεν θα το μετανιώσεις! 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, 17N_Terrorist είπε

Πολύ καλό για τα λεφτά του! Σε τραπέζι που είχαμε πάει το Πάσχα χάλασε το ηχοσύστημα του οικοδεσπότη.. και έτυχε να το έχω μαζί μου στο αμάξι. Μας έβγαλε ασπροπρόσωπους το Πάσχα.. 5 ώρες άκοπα κλαρίνα.. με bt σύνδεση.. και είχε κ άλλο ζουμί να δώσει! Από τη κεραία του ραδιοφώνου μην περιμένετε και πολλά..

Αλλαξα την κεραια εγω με μια κανονικη αρκετα μεγαλη και κενταει το μηχανακι

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει 6 πάρτε το αξίζει για δώρο. Εξοχικό- γραφείο - ποδήλατο με ταινία δεμένο- ταράτσα πλενοντας χάλια - ψησταριά κάνοντας barbeque - και άλλες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, coyote2 είπε

Φαίνεται εντυπωσιακό, μεγάλο; Σαν ηχείο στερεοφωνικού μεγάλο είναι

19εκ ύψος, 12εκ μήκος, 15εκ πλάτος. Δεν είναι τεράστιο, είναι απλά λίγο ογκώδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκα στο link, πάτησα αγορά και έβγαλε τιμή 19.90€.Μετά έκανα log in, έβαλα τον κωδικό έκπτωσης αλλά η τιμή δεν άλλαξε, μετά πάτησα ολοκλήρωση παραγγελίας.

Στην εξέλιξη της παραγγελίας δεν αναφέρεται η τιμή.

Στο email επίσης έχει τιμή 19.90€, αλλά στο τέλος αναφέρει πως έχει καταχωρηθεί ο κωδικός έκπτωσης.

"Εχετε καταχωρίσει προσφορά με κωδικό Offer2115. Ο κωδικός θα συνυπολογιστεί αυτόματα στις τιμές των προιόντων που βρίσκονται σε προσφορά.".

Οπότε λογικά στο προτελευταίο βήμα εξέλιξης της παραγγελίας (Τιμολόγηση) θα εμφανίζεται η παραγγελία με τιμή στα 12.90€;

ΥΓ: 

Τώρα είδα το link του @thodoris5321

 

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...