Προς το περιεχόμενο

Στις 31 Μαΐου ανακοινώνονται ενδεχομένως οι νέες NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti και RTX 3070 Ti


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Με τους Drivers πώς τα πάει; Γιατί αν δεν τα πάει καλά, όπως με τις προηγούμενες προτιμώ να μείνω με NVIDIA.

κανενα error και διαφορα ειναι μεγαλη στα ρευματα Gigabyte Rtx3080 gaming oc 350wat max, RX6800XT max 260wat undervolt 190wat μονο 1050mv 2285MHz, ολα αυτα με την 3080 να ειναι ενα max 5% gaming performance.ενας λογος ακομα που εδωσα τη 3080 δεν ηρθε ακομα το καλοκαιρι 

bandicam 2021-05-02 13-42-05-756.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιός ξέρει τι τιμές τελικά θα έχουν και πόσο μάλλον στα ελληνικά μαγαζιά... μάλλον δεν τις έδωσαν ακόμα γιατί, θα πονέσουν τα μάτια μας και θα ματώσει η τσέπη μας... αν είχαμε να δώσουμε 1000+ εννοείται... που δεν έχουμε εννοείται...κλαψ κλαψ, όπως κλαίγανε στα κόμιξ...

Επεξ/σία από tombyraider13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giannis2156 είπε

κανενα error και διαφορα ειναι μεγαλη στα ρευματα Gigabyte Rtx3080 gaming oc 350wat max, RX6800XT max 260wat undervolt 190wat μονο 1050mv 2285MHz, ολα αυτα με την 3080 να ειναι ενα max 5% gaming performance.ενας λογος ακομα που εδωσα τη 3080 δεν ηρθε ακομα το καλοκαιρι 

bandicam 2021-05-02 13-42-05-756.jpg

Παραγγελία από πού κάνουμε; Αν καταφέρω να την πάρω, το πολύ πολύ περιμένω να έρθει και η 3080 κάποτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, giannis2156 said:

 6800XT τα κανει ολα και συμφερει. amd.com. 650+30 Ευρω σε 10 μερες στη πορτα μου 

Ασφαλώς - και σε μεγάλη διαθεσιμότητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ola150 είπε

Παραγγελία από πού κάνουμε; Αν καταφέρω να την πάρω, το πολύ πολύ περιμένω να έρθει και η 3080 κάποτε :P

partalert αμα δεν θελεις να δωσεις scalping price.Και πλαισι ειχε φερει και φερνει συνεχεια καθε μερα τηλ και θα βρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannis2156 είπε

 6800XT τα κανει ολα και συμφερει. amd.com. 650+30 Ευρω σε 10 μερες στη πορτα μου 

Δεν την βλεπω σε κανενα να την εχει διαθεσιμη,για ποτε μιλαμε ; Για τωρα η για το μακρινο παρελθον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

partalert αμα δεν θελεις να δωσεις scalping price.Και πλαισι ειχε φερει και φερνει συνεχεια καθε μερα τηλ και θα βρεις 

Στα 650+30 είμαστε καλά, στα 1200+ μας καίγεται η ψυχή. Μπορείς όντως να πάρεις από το AMD Store άλλης χώρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

Είναι από το ευρωπαϊκό κατάστημα Γερμανίας μόνο τα μεταφορικά, κι υπάρχει συνέχεια stock partalert λίγο υπομονή θελει

Εχεις να δωσεις τιποτα tips γιατι ειμαι με 1060 και ειλικρινα δεν παλευεται αλλο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

partalert αμα δεν θελεις να δωσεις scalping price.Και πλαισι ειχε φερει και φερνει συνεχεια καθε μερα τηλ και θα βρεις 

Απο 30/12 εχω παραγγειλει 2 Evga, αρχες Μαρτιου με πηρανε τηλεφωνο να με ρωτησουν αν χρειαζομαι ακομα τις καρτες,τους ειπα πως ναι και ρωτησα ποτε υπολογιζουν να τις εχουν,μου ειπαν σε μια εβδομαδα με δεκα μερες το πολύ,κοντευουμε μεσα Μαΐου και ακομα δεν εχει φανει τιποτε στον οριζοντα,τηλέφωνα; Να μην πω ποσα εχω παρει,δεν ιδρωνει το αυτακι τους.....ο μπενάκης και ο βγενάκης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε γιατί δεν ξανά γυρίζω σε υπολογιστή για gaming κ θα μείνω στην Sony ! Το ps5 παίζει τα πάντα έχει παραπάνω αποκλειστικότητες κ δεν χρειάζεται κάθε 6 μήνες να δίνεις 1500-2000 € για μια κάρτα γραφικών !! Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα !!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sxcite είπε

Ορίστε γιατί δεν ξανά γυρίζω σε υπολογιστή για gaming κ θα μείνω στην Sony ! Το ps5 παίζει τα πάντα έχει παραπάνω αποκλειστικότητες κ δεν χρειάζεται κάθε 6 μήνες να δίνεις 1500-2000 € για μια κάρτα γραφικών !! Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα !!!

Ναι γιατί υπάρχουν PS5 παντού χαχα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

1.782 με 2.257 δολάρια αντίστοιχα (3080 Ti)

Θυμάμαι τις εποχές που η κορυφαία κάρτα γραφικών - κτήνος έκανε 1200€ το πολύ και λέγαμε πόσο τρελό είναι αυτό το ποσό.

Καλώς ήρθαμε στο σήμερα, στο 2021.

2.200€ για μια κάρτα γραφικών. Δυο - χιλιάδες - διακόσια ευρώ!!!

Προσωπικά το έχω παρατήσει εντελώς το θέμα αναβάθμισης του υπολογιστή. Πάμε με 1060 και όσο με βγάλει, όταν πάρουν απόφαση να λύσουν το θέμα με τους Miners ας μας ειδοποιήσουν.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...