Προς το περιεχόμενο

Google adsense διπλος λογαριασμος από λάθος και αδυναμία κλεισίματος του προηγούμενου


JTRGamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα .είχα φτιάξει πριν μερικά χρόνια λογαριασμο adsense για το site μου και πριν μερικους μήνες τον έκλεισα για να λύσω κατι θέματα copyright που είχα στο site μου

Αφού περασαν λίγοι μήνες και έλυσα τα ζητηματα με τα copyright στο site μου ,πήγα να ενεργοποίησω ξανα τον λογαριασμό adsense αφού προηγουμένως είχα κλείσει τον αρχικο μου adsense account.Ελα όμως που η google νομίζει οτι δεν τον έχω κλείσει και μου έρχεται κάθε φορα email οτι πρέπει να κλείσω τον προηγόυμενο adsense account-ενώ τον έχω κλείσει.

 

email support δεν υπάρχει

τηλέφωνο support δεν υπάρχει

chat support τα έχουνε κλείσει

Τι να κάνω;

 

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2021 στις 2:07 ΠΜ, JTRGamer είπε

Καλησπέρα .είχα φτιάξει πριν μερικά χρόνια λογαριασμο adsense για το site μου και πριν μερικους μήνες τον έκλεισα για να λύσω κατι θέματα copyright που είχα στο site μου

Αφού περασαν λίγοι μήνες και έλυσα τα ζητηματα με τα copyright στο site μου ,πήγα να ενεργοποίησω ξανα τον λογαριασμό adsense αφού προηγουμένως είχα κλείσει τον αρχικο μου adsense account.Ελα όμως που η google νομίζει οτι δεν τον έχω κλείσει και μου έρχεται κάθε φορα email οτι πρέπει να κλείσω τον προηγόυμενο adsense account-ενώ τον έχω κλείσει.

 

email support δεν υπάρχει

τηλέφωνο support δεν υπάρχει

chat support τα έχουνε κλείσει

Τι να κάνω;

 

Υπάρχει φόρμα επικοινωνίας https://support.google.com/adsense/  εδώ στο κάτω μέρος της σελίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2021 στις 1:02 ΜΜ, kallonos είπε

Υπάρχει φόρμα επικοινωνίας https://support.google.com/adsense/  εδώ στο κάτω μέρος της σελίδας.

δεν με βγάζει σε φορμα επικοινωνίας αλλά σε ένα loop το οπόιο με οδηγεί σε φορουμ κοινότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...