Προς το περιεχόμενο

WOLT 16 + 16 ευρώ (ισχύει μέχρι τις 13:00) [ΤΕΛΟΣ]


m_zaxarias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, rospy2 είπε

Εγω παραγγειλα μπεργκερ 10 ευρω και εμεινε υπολοιπο 6. Τα επιπλεον κουπονια θα μου τα δωσει οταν φαω και τα 6 ευρω?

Λογικά "έκαψες" το 2ευρω, αφού τα κουπόνια είναι 4άρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, rospy2 είπε

Εγω παραγγειλα μπεργκερ 10 ευρω και εμεινε υπολοιπο 6. Τα επιπλεον κουπονια θα μου τα δωσει οταν φαω και τα 6 ευρω?

Όχι. Για τα δέκα ευρώ χρησιμοποιησες 3 κουπόνια. Όταν παραλάβεις τα μπέργκερ θα σου δώσει τα έξτρα 3 κουπόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hpdra είπε

Τώρα το ερώτημα είναι, ισχύουν για 48 ώρες από την ώρα ενεργοποίησης του κουπονιού ή μέχρι μεθαύριο 23.59? 😏

Θα δείξει καθώς έχω βάλει παραγγελία για την Τετάρτη το πρωί. Μακάρι να ισχύει το πρώτο αν και δεν το βλέπω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την μέρα που είναι να λήξουν πάντως, αναγράφει σε πόσες ώρες θα γίνει αυτό. Τους κωδικούς πρώτης παραγγελίας πάντως, μιας και τον δεύτερο τον χρησιμοποίησα τελευταία μέρα, ίσχυε περίπου την ώρα που είχα καταχωρήσει τον πρώτο (απόγευμα και στις 2 περιπτώσεις δηλαδή).

Με βάση επομένως την λογική αυτή, μεθαύριο κατά τις 12 το πρωί, θα λήξουν. Εκτίμηση μου

Επεξ/σία από stavros750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ένα μέιλ μόλις ότι Τρίτη - Πέμπτη θα έχει 2 μυστικά και καλά δίωρα προσφορών. Δεν ξέρω αν είναι ανάλογη η εκπτώσεις της κακιάς ώρας (πχ πίτσα από 8 στα 7)αλλα ας έχουμε όλοι το νου μας 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως ηρθε με email:

Out of the blue... 💥
Out of the blue, ξαφνικά, χωρίς να το περιμένεις...

Κάπως έτσι θα βρεις στη Wolt
τις πιο αξεπέραστες προσφορές! 👀

Θα τις πετύχεις αυτήν την Τρίτη και Πέμπτη, δύο διαφορετικά δίωρα την κάθε μέρα. Δεν μπορούμε να σου πούμε πότε ακριβώς, αυτό που θα αποκαλύψουμε είναι ότι είναι ώρες πείνας. Το μόνο που έχεις να κάνεις, λοιπόν, είναι να ανοίξεις το app της Wolt τη σωστή στιγμή. Κι αν δεν τα καταφέρεις με την πρώτη, μην αποθαρρυνθείς, επίστρεψε ξανά μετά από λίγη ώρα. Στο υποσχόμαστε, είναι προσφορές που δε θες να χάσεις! 😋


Με όλη μας την αγάπη,
Η ομάδα της Wolt! 💙

*Οι προσφορές θα είναι ενεργές
την Τρίτη 11 Μαΐου και την Πέμπτη 13 Μαΐου
για δύο δίωρα μέσα στην κάθε ημέρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, paylidis είπε

To δεύτερο κουπόνι ποτέ σας το έβαλε ρε παιδιά, έριξα & αναμένω παραγγελία κ δε μπήκε κάτι ακόμη...

Αφού σου παραδώσουν την 1η, μετά από λίγη ώρα

Επεξ/σία από k_dinos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, paylidis είπε

To δεύτερο κουπόνι ποτέ σας το έβαλε ρε παιδιά, έριξα & αναμένω παραγγελία κ δε μπήκε κάτι ακόμη...

Μολις θα σου ερθει η παραγγελια, παραλαβεις, θα σου ερθει αμεσα και το κουπονι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε λεφτά στο κόσμο όχι εκπτώσεις 😂 εδώ περιμένουμε με ανοικτό  tab της σελίδας για τις προσφορές του 2ωρου  μην δίνουμε false alarm με ψίχουλα απο μπεργκερ 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...