Προς το περιεχόμενο

κοινωνικος τουρισμος παραταση


naimore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραταθηκε;

το τουρισμος για ολους πηγε μεχρι τελος του 2021,

για το κοινωνικου τουρισμου (θυμαμαι αυτο ειναι μεχρι 31/7) δεν θα δωσουν καμια παραταση;

https://www.aixmi-news.gr/ellada/item/107101-tourismos-gia-olous-2021-mexri-pote-pairnoun-paratasi-ta-voucher

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ringo106 είπε

Περιμένουμε τον υπουργό κι εμείς...


Για το τουρισμός για όλους πως βρίσκεις τον αριθμό πρωτοκόλλου που είχες ???

 

Συνδέεσαι εδώ αν είσαι δικαιούχος και το εκτυπώνεις https://www.tourism4all.gov.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, aGka8l είπε

Εγω είναι σίγουρος ότι περισυ δεν είχα κληρωθεί , τώρα μπαίνω και μου δείχνει κουπόνι..

 

 

 

Μια απο τα ιδια.

Βασικα μου εβγαλε οτι ειμαι δικαιουχος με τα τουριστικα γραφεια.Το ειχαν περσι αυτο και δε το ειχα προσεξει?

Εδω στειλανε μειλ στη κοπελα μου που ειχε κληρωθει περσι και ειχαμε χρησιμοποιησει και το κουπονι και τωρα της λεει οτι εχει ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραθέτω πληροφοριακά το παρακάτω...

 

Με τη σύνδεση στην εφαρμογή θα δείτε το e-voucher το οποίο μπορείτε να τυπώσετε ή να αποθηκεύσετε και να χρησιμοποιήσετε σύμφωνα με τις ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ EVOUCHER σε Καταλύματα.

ΑΝ Ο ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΟΡΕΑ (ΠΧ. ΟΑΕΔ, ΟΓΑ κλπ) ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ E-VOUCHER ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ Κ.Υ.Α. 9022/17.06.2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, aGka8l είπε

Εγω είναι σίγουρος ότι περισυ δεν είχα κληρωθεί , τώρα μπαίνω και μου δείχνει κουπόνι..

 

 

 

Ούτε εγώ είχα πέρσι & ξαφνικά έχω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εμενα μου ειχαν ριξει ακυρο αλλα μου ηρθε μειλ που λεει οτι το δικαιουμαι φετος. και μπηκα και ειδα οτι μου εχουν εκδοσει voucher κανονικα για τα τουτιστικα γραφεια!!! Τι παιζει με τα τουριστικα γραφεια? Παω σε ενα και του λεω βγαλε πακετο για διακοπες??? 

Αξιζει η ολη φαση ή ειναι μαλακια??

Επεξ/σία από CaptainHog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απατη ειναι φιλε, διαβασε

 

"εγω παντως που το εψαξα περυσι για δικλινο ( εγω δικαιουχος, η κοπέλα μου οχι) μου ελεγαν πως το μισο ποσο (το μεριδιο) της κοπελας μου δηλαδη , θα το πληρωσουμε κανονικά. Για αυτο το θεωρω κοροιδια φουλ, γιατι λενε υψηλοτερα ποσα, απο οτι θα ελεγαν .. π.χ. πήρα με διαφορα δυο ημερών εγω και η κοπέλα μου στο ιδιο καταλυμα.. χωρις να αναφερω voucher μου ειπαν 50 το δικλινο.. στο δευτερο τηλ , ανέφερα πως ενας απο τους δυο ειναι δικαιουχος του voucher, και μου ειπαν 80!! εκ των οποιων θα πληρώσω τα 45 !!!!

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ετυχε δηλαδη σε ενα καταλυμα ,σημαινει οτι ειναι απατη...

Εγω μια χαρα διακοπες πηγα με αυτο το καλοκαιρι οπως και αρκετοι φιλοι μου.Ναι αξιζει,γιατι οντως γλιτωνεις λεφτα.Λιγα η πολλα,δε νομιζω πως εχει ιδιαιτερη σημασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω από τον οαεδ "ΕΠΙΤΑΓΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ"

και από τον τουρισμό για όλους "Για χρήση μόνο σε Κατάλυμα"

Το 2ο απαγορεύει το πρώτο επειδή είναι του οαεδ;

Κι αν ναι, πιο συμφέρων είναι του καταλύματος αν υποθέσουμε 3 μέρες χ40ευρω, σωστά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω επικοινωνησει με περιπου 10 ξενοδοχεια σε διαφορα νησια που ειχε στη λιστα με τα συμβεβλημενα καταληματα για το τουρισμος για ολους. Οι περισσοτεροι μου ειπαν πως αποσυρθηκαν (δεν ηξερα οτι ειχαν δικαιωμα για μπες-βγες απο το προγραμμα) και πως ετσι κι αλλιως εχουν κρατησεις. Το προγραμμα πιστευω ειναι εντελως απατη και τελειως ανοργανωτο. Πχ αλλος εχει δηλωσει το ξενοδοχειο του με βαση το ονομα του νησιου, αλλος με βαση το ονομα της περιοχης του αλλος με greeklish με αποτελεσμα να κανει το ψαξιμο στο excel τους αθλο.
Εγω εχω κερδισει και στα 2 προγραμματα (για ολους και οαεδ) αλλα τρωω ακυρο απο του οαεδ λογω του οτι ληγει τελος Ιουλιου.

Επεξ/σία από spocky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...