Προς το περιεχόμενο

Μηνυση για βανδαλισμο


Teemoplayer1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Manousosa13 είπε

 

εγω λεω να ερθει καποιος να σε κλείσει εσενα να θες να βγεις η να μπεις στο σπιτι σου και ηδικα αν θελεις να πας και σε δουλεια η νοσοκομείο  να δω ποσο πολυ θα το χαρειτε που κοιτατε να κάνετε και μήνυση !!!!αντι να πειτε λάθος μου που εκλεισα την πορτα του ανθρώπου!!!!!

Πάμε πάλι από την αρχή γιατί απλά έχετε κάποιοι την διάθεση να γράφετε ότι γουστάρετε χωρίς να διαβάζετε.

Εκεί που πάρκαρε η γυναίκα μου ήταν θέση 6μετρων και έβαλε αμάξι 4μετρων και απλά είχε απαγορευτικό χωρίς να ενοχλεί. Το κατάλαβες τώρα ή να το ζωγραφίσω σε εσένα και σε αυτόν που έκανε like?

Δεύτερον ήρθε αστυνομία και μας έκοψε κλήση παρότι δεν ενοχλούσε το αμάξι, εφόσον υπήρχε απαγορευτικό όμως καλά έκανε και δεν γκρινιάζω για αυτό.

Τρίτον τυχερός ήταν αυτός και όλοι εσείς οι ξύπνιοι που επιβραβεται τον βανδαλισμό. Όταν σας πετύχει κάποιος και σας κάνει καλοκαιρινή την μούρη ελάτε να μου πείτε.

Τέταρτον σχολιάσες το δικό μου μήνυμα να πεις την βλακεία σου ενώ εγώ δεν μίλησα για δικηγόρους αλλά ο ts.

Έχουμε πήξει στη μαγκιά πίσω από το πληκτρολόγιο, εγώ παραδέχτηκα την παρανομία αλλά τι να κάνουμε άνθρωποι είμαστε δεν είδε η γυναίκα μου το σήμα.

Το ίδιο παραδέχθηκε και ο ts ότι δεν είχε ταμπέλα η πόρτα και δεν το κατάλαβε.

Συνεχίστε να λέτε βλακείες ενώ το θέμα είναι περί βανδαλισμού σε κάποιον που δεν κατάλαβε καν ότι ενοχλεί.

Θες να πούμε συγνώμη δλδ σε αυτόν που προκάλεσε ζημιά στην περιουσία μας?

Την επόμενη φορά που θα παρκάρεις σε στροφή, κοντά σε φανάρι, διάβαση πεζών , επάνω σε πεζοδρόμιο ή κανείς κάποιο λάθος επειδή δεν παρατήρησες κάτι,  ελπίζω να καταλάβεις ότι απλά το πέσεις ιστορίας

Α και για να μην ξεχνιόμαστε με έχουν κλείσει και κάλεσα την αστυνομία. Το αμάξι δεν το πείραξα όμως

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

55 λεπτά πριν, quintus είπε

Δεν το νομιζω. Οι πινακίδες Ρ39 που τοποθετούν οι παρόδιοι στην είσοδο χώρου στάθμευσης θα πρέπει να αναγράφουν και τον αριθμό της σχετικής άδειας, αυτη την εντυπωση εχω. Λογικα θα υπαρχει η σχετικη νομοθεσια, ποτ δεν εχω βεβαια τη διαθεση να ψαξω.

Η πινακίδα Ρ-39 τοποθετείται από το κράτος και αφορά αποκλειστικά σε κρατική περιουσία  (ήτοι οδόστρωμα). Ουδεμία σχέση έχει με την πινακίδα ύπαρξης χώρου στάθμευσης, που τοποθετείται με ευθύνη και έξοδα του ιδιώτη και αφορά αποκλειστικά σε ιδιωτική περιουσία. Η σύγκριση είναι ατυχής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...