Προς το περιεχόμενο

Έπειτα από μόλις 7 μήνες κυκλοφορίας, το Microsoft Surface Duo διατίθεται πλέον με 50% έκπτωση


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο όμως, τέτοιο support δε βρίσκεις! Πήρα ένα από ebay Ισπανίας και ήταν Αμερικανικό, με εγγύηση από 29/09/2020. Μίλησα μαζί τους, μου μετέτρεψαν την εγγύηση σε Ευρωπαϊκή και μάλιστα τους έστειλα την απόδειξη από το ebay και ξεκίνησε η εγγύηση από 21/04/2021, όταν έγινε η αγορά δηλαδή. 

Βρείτε μου έναν κατασκευαστή να υποστηρίζει στην Ευρώπη συσκευή από Αμερική... 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, snips είπε

Αυτό θα πει πληροφόρηρη κύριοι. Όχι παίζουμε.

Σε αυτό το συμπέρασμα κατέληξε ο συγγραφέας μετά από μελέτες που έγιναν με την βοήθεια μαθηματικών και φυσικών αναλυτών που εργάζονται στο CERN.

Προσπαθεί να δώσει έμφαση στο γεγονός πως είναι αρκετά παλιός, δεν είναι πληροφορία έρευνας :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nick_corobos είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η εταιρεία δεν τα πάει καθόλου καλά σε ότι κάνει τελευταία. Ειδικά σε hardware solutions είναι αστα να πάνε.

Εγώ είχα την εντύπωση ότι π.χ. το teams σαρώνει τα πάντα... Μήπως είναι λίγο γενικό αυτό που είπες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, poulinos είπε

δεν θα με χαλαγε προσωπικα σε αυτα τα λεφτα για μενα που ψαχνω απλα μια μεγαλη συσκευη χωρις τιποτα τρελλα features. οτι τωρα ολοι καθονται και μετρανε αν ειναι 2 χιλιοστα πιο πλατυ και πιο δεν ξερω τι το θεωρω αξιο αναφορας αφου ολοι βαζουμε θηκες και πολλοι απο εμας δεν το βαζουμε σε τσεπη.αλλωστε ο καθενας εχει αλλες αναγκες οποτε το θεωρω καλο οτι βγηκε. αλλα ναι εχουμε μια ταση να θαβουμε οτι ξεφυγει λιγο απο το καθιερωμενο.οπως καποτε ολοι ελεγαν τα 5 Inches παντοφλες και οι ιδιοι τωρα εχουν 6.5 inches. οταν το διαφορετικο γινει Mainstream τοτε ολοι το αποδεχομαστε.

κατοχος xiaomi mi max 2 το οποιο ηταν παντοφλα και το λατρεψα

Και γιατί όχι η πρόταση της LG με τις δύο οθόνες, ίδια μηδενική υποστήριξη θα έχεις και στο ένα και στο άλλο από εφαρμογές τρίτων για τις δύο οθόνες. Άσε που με το LG θα έχεις σίγουρα καλύτερη φωτογραφία αν σε ενδιαφέρει, αλλά και να μη σε ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες είναι καλό να έχεις μια αξιόλογη κάμερα πχ για σκαναρισμα εγγράφων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, whoever81 είπε

Άστο ρε Microsoft, μην το παλεύεις άλλο με το consumer hardware. Δεν μπορεί λέμε.

Και τα surface laptop, surface book και surface που πάνε πολύ καλά; Και το Xbox επισης;. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας το στην αρχή λέω, ωραία συσκευή θα είχε ένα ενδιαφέρον να την πάρω στα χέρια μου και να την χρησιμοποιήσω για να δω πως είναι να έχεις ένα τέτοιο smartphone. Με μια δεύτερη σκέψη όμως μου φεύγει ο ενθουσιασμός. Τι παραπάνω θα κερδίσω σε σχέση με ένα σχετικά φθηνό κλασσικό smartphone; Μάλλον τίποτα. Γιατί να πληρώσω τόσα χρήματα έστω και με την έκπτωση; Στην τελικη αγοράζω και iPhone που είναι δοκιμασμένα και με άπειρα reviews. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά περίμεναν να πουλήσει και του έδωσαν όνομα προφυλακτικου.....δεν τα κάνεις αυτά ρε Microsoft.... Προφυλαξου και λίγο από τις γκάφες... Durex

8 ώρες πριν, Gparion είπε

Μόλις ανακοινώθηκε από την εταιρεία ότι σε εφτά μήνες από τώρα θα διατίθεται δωρεάν συγκεκριμένη συσκευή

Nα περιμένεις 14....ισως δώσουν και λεφτά για να το πάρουμε.... Πωπω κορόιδο τους πιάσαμε τους Αμερικανούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Leo360 είπε

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο όμως, τέτοιο support δε βρίσκεις! Πήρα ένα από ebay Ισπανίας και ήταν Αμερικανικό, με εγγύηση από 29/09/2020. Μίλησα μαζί τους, μου μετέτρεψαν την εγγύηση σε Ευρωπαϊκή και μάλιστα τους έστειλα την απόδειξη από το ebay και ξεκίνησε η εγγύηση από 21/04/2021, όταν έγινε η αγορά δηλαδή. 

Βρείτε μου έναν κατασκευαστή να υποστηρίζει στην Ευρώπη συσκευή από Αμερική... 

Apple 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μοιάζει με αποτυχημένη απόπειρα Windows. Σεν έκατσε και ειπαν να το κανουν με Android.

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατι έκανε τόσο εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Smky said:

Apple 

Παρε iPhone από Αμερική και ζήτα κάλυψη επισκευής εντός εγγύησης εδώ στην Ευρώπη να δω κάτι 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Nvidiaman είπε

Εαν η Microsoft εδινε στην ομάδα του Xbox project να φτιάξει τηλέφωνο τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.

ευτυχως που δεν εδωσαν το xbox στην ομαδα duo  να λες...

 

14 ώρες πριν, Nvidiaman είπε

Εαν η Microsoft εδινε στην ομάδα του Xbox project να φτιάξει τηλέφωνο τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...