Προς το περιεχόμενο

Έπειτα από μόλις 7 μήνες κυκλοφορίας, το Microsoft Surface Duo διατίθεται πλέον με 50% έκπτωση


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, atheatos said:

H εγγύηση στην Apple είναι παγκόσμια. Βέβαια δεν καλύπτει τα iphone ή ipad που είναι κλειδωμένα σε κάποιο πάροχο αλλά γενικώς αν υπάρχει απόδειξη αγοράς καλύπτει μια χαρά η infoquest. 

Αυτό έλειπε δηλαδή να έρχεται κάποιος από το εξωτερικό στην Ελλάδα με το MacBook πχ. και να του λέει η infoquest και κάθε επίσημο service της apple να το πάει από εκεί που το πήρε από την στιγμή μου που τα ανταλλακτικά είναι ίδια σε όλα τα μοντέλα MacBook ( εκτός πλήκτρων φυσικά).

 

Περίεργο τότε, γιατί εγώ παλαιότερα την έπαθα με iPhone 6s... Αλλά αφού το λέτε, μάλλον θα έχετε δίκιο :) στη Samsung πάντως που δούλευα 100% δεν καλύπτει συσκευές πχ από Αμερική ή που προορίζονται για αγορές εκτός ΕΕ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Leo360 είπε

Περίεργο τότε, γιατί εγώ παλαιότερα την έπαθα με iPhone 6s... Αλλά αφού το λέτε, μάλλον θα έχετε δίκιο :) στη Samsung πάντως που δούλευα 100% δεν καλύπτει συσκευές πχ από Αμερική ή που προορίζονται για αγορές εκτός ΕΕ. 

Μήπως το iPhone 6s ήταν πρώτα κλειδωμένο σε κάποιο πάροχο της Αμερικής? Μήπως το service φοβήθηκε οτι θα έπρεπε να σου δώσουν refurbished ,πάλι Αμερικανικό δηλαδή, μιας και έχουν διαφορετικές συχνότητες? Αν ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει αντικατάσταση του iPhone ε ναι τότε δεν το καλύπτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, whoever81 είπε

H Ferrari είναι η Microsoft; 😄 Δεν θα το έλεγα. Έγραψα με τα "αντίστοιχα" Dell κτλ. όχι με Hyundai...

Η dell έχει μια τεράστια γκάμα από λάπτοπ για κάθε βαλαντιο. Επίσης πολλά από αυτά δίνουν πιο πολυ performance για τα λεφτά τους. Το surface είναι πιο ποιοτικό. Υλικά κατασκευής, πληκτρολόγιο, οθόνη, touchpad από τα φθηνά dell. Υπάρχουν και ακριβά και ποιοτικά dell αλλά τα νούμερα στις πωλήσεις τα ανεβάζουν πάντα τα φθηνά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 16/05/2021 at 23:47, mants118 said:

είναι εξαιρετική η υλοποίηση αφού πας σε τέτοιο στυλ κινητό, δεν είναι μόνιμα δύο οθόνες αλλά υπάρχει μια θήκη που είναι εντελώς όμοια σε μέγεθος, ποιότητα, κ.α. και μέχρι και το notch έχει ίδιο. Αν θέλεις τη χρησιμοποιείς και έχεις δύο οθόνες, αν δεν θέλεις τότε έχεις μόνο το κινητό σου.

Το βασικό σε κάθε διαφορετική σχεδιαστική υλοποίηση για εμένα είναι η υποστήριξη εφαρμογών από τρίτους (εννοείται ότι από την ίδια την εταιρεία το έχω δεδομένο). Στην LG δεν έγινε αυτό και γενικά το τμήμα κινητής σταμάτησε να υπάρχει. 

η lg με ειχε χαλασει παλια που ηταν κλειδωμενο σε ενα κινητο το tethering..δεν θυμαμαι μοντελο.πανε καμποσα χρονια.ουτε Custom rom δεν βρηκα πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, poulinos είπε

η lg με ειχε χαλασει παλια που ηταν κλειδωμενο σε ενα κινητο το tethering..δεν θυμαμαι μοντελο.πανε καμποσα χρονια.ουτε Custom rom δεν βρηκα πουθενα.

Με αυτά και με αυτά rip lg mobile, αλλά είχε και πρωτότυπα σε σχεδιασμό κινητά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, mants118 said:

Με αυτά και με αυτά rip lg mobile, αλλά είχε και πρωτότυπα σε σχεδιασμό κινητά! 

θα μπορουσε να τα ειχε παει καλυτερα αφου ειχε ηδη το ονομα.απο την αλλη εχει πλυντηρια , tv,   κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...