Προς το περιεχόμενο

[Φαγητό] 5€ έκπτωση για παραγγελίες άνω των 8€ @box [ΕΛΗΞΕ]


madmikex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση για τους γνωστες που παραγγέλνουν από σήμερα γι αύριο... Επέλεξα πριν μπω στο κατάστημα για παράδοση αύριο μεταξύ 15:00 και 15:30. Στο τελευταίο βήμα της παραγγελίας που βάζουμε τον κωδικό, δε ξανά δείχνει το πότε θα πραγματοποιηθεί αυτή, αρκεί ότι το έχω προεπιλεξει στην αρχή; κρίμα είναι να σκάσει μύτη σήμερα η πίτσα και να μην είμαι εκεί να την φάω! 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, dasimo είπε

respect....ολες αυτές οι προσφορές έχουν αχρηστέψει εντελώς την παραδοσιακή διαδικασία παραγγελίας (τηλεφωνικά)

γιατι σε ποιον ελειψε το....
εγω: καλησπερα, μια παραγγελια.
μαγαζι: ναι περιμενετε μισο λεπτο.ναι πειτε μου,
ααα τελειωσε ο γυρος να σας βαλω κατι αλλο,
ναι εχει φυγει το παιδι με την παραγγελεια σας ;

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, dasimo είπε

respect....ολες αυτές οι προσφορές έχουν αχρηστέψει εντελώς την παραδοσιακή διαδικασία παραγγελίας (τηλεφωνικά)

Δεν νομιζω να λειψουν σε κανεναν...να ακους τις 'κασετες' από ορισμένα καταστήματα στυλ pizza fun (τουλαχιστον τα παλια χρονια που έπαιρνα)  ..."μηπως θα θέλατε και μια παστα για γλυκό" ή "μηπως θα θελατε μια μπυρα να το συνοδέψετε;" κλπ. λες και ντρεπεσαι να το ζητήσεις... και καταντούσε το τηλ να "ανοιγεις" συζητηση. Θελω να παραγγειλω να τελειωνουμε, δεν εχω χρονο για ανουσια ερωτηματολογια. Καταλαβαινω οτι ηταν πολιτικη των καταστηματων και αναγκαζαν τον υπαλληλο να παιζει την κασετα αλλα ηταν και λογος για να μην ξαναπαρεις απο αυτους. Μονο ηλεκτρονικα, ψεκαζεις, σκουπιζεις, τελειωσατε.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/5/2021 στις 2:16 ΜΜ, Phoenix7 είπε

Για πείτε, όσοι έχετε γνωστό στην εστίαση και είναι σε τέτοιες πλατφόρμες τύπου BOX, E-food κλπ, τα λεφτά που αφαιρούνται από τα κουπόνια, τα παίρνουν τα καταστήματα; ή το γυράδικο της γειτονιάς μου που αφαιρώ κάθε φορά 3 ευρώ στο BOX με βρίζουν από μέσα τους; 😅

Promotion κανει η πλατφορμα οποτε ο μαγαζατορας πληρωνεται κανονικα.. Μονο στις τυχερες πινατες νομιζω βγαινουν χαμενοι αλλα εκει φταινε εκεινοι!

Στις 16/5/2021 στις 1:40 ΜΜ, lysopaine είπε

λογικά επειδή η wolt τις προάλλες βγάλανε κουπόνι για 16 ευρώ για μια παραγγελία κ δίνανε άλλα 16 μετά την παραγγελία πάνε να τους ανταγωνιστούν. 

16? τοσα πολλα εδινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...