Προς το περιεχόμενο

Ακύρωση ραντεβού για εμβόλιο


ewssonaht

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα ραντεβού σε 10 μέρες για τον εμβολιασμό στο οποίο δεν θα μπορέσω να πάω επειδή κάτι μου συνέβη. Δεν θέλω να το αλλάξω ημερομηνία ακόμα επειδή δε γνωρίζω πότε θα είμαι σε θέση να πάω ωστε να κλείσω νεα ημέρα απο τώρα. 

Εάν ακυρώσω αντί να αλλάξω, έχω την ποινή για 30 ημέρες? Η δεν ισχύει η ποινή εφόσον ειναι η 1η ακύρωση και είμαι πρίν τις 3 ημέρες από το ραντεβού?

Παρακαλώ πολύ απαντήστε μόνο εάν γνωρίζετε σίγουρα. Το site δεν είναι ξεκάθαρο αν η ποινή των 30 ημερών ειναι απο την 1η ακύρωση ή όχι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα κάτι συγκεκριμένο, εάν κάποιος γνωρίζει παρακαλώ να με ενημερώσει.

@SilentVoice Είμαι >50 ετών οπότε δε με απασχολεί το πότε θα ανοίξουν για όλους τα μη Αστραζένεκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ewssonaht είπε

Ρώτησα κάτι συγκεκριμένο, εάν κάποιος γνωρίζει παρακαλώ να με ενημερώσει.

@SilentVoice Είμαι >50 ετών οπότε δε με απασχολεί το πότε θα ανοίξουν για όλους τα μη Αστραζένεκα.

Και γιατι δεν ρωτας στο φαρμακειο που εκλεισες ραντεβου, ή στην μοναδα που θα πας να εμβολιαστεις?

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Και γιατι δεν ρωτας στο φαρμακειο που εκλεισες ραντεβου, ή στην μοναδα που θα πας να εμβολιαστεις?

Καλησπερα... Μπορεις να ξανα δηλωσεις νεα ημερομηνια... Θα κανεις ακυρωση του ραντεβου... Μπες μεσα στην εφαρμογη και διαλεξε νεα μερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Έχω ένα ραντεβού σε 10 μέρες για τον εμβολιασμό στο οποίο δεν θα μπορέσω να πάω επειδή κάτι μου συνέβη. Δεν θέλω να το αλλάξω ημερομηνία ακόμα επειδή δε γνωρίζω πότε θα είμαι σε θέση να πάω ωστε να κλείσω νεα ημέρα απο τώρα. 

Εάν ακυρώσω αντί να αλλάξω, έχω την ποινή για 30 ημέρες? Η δεν ισχύει η ποινή εφόσον ειναι η 1η ακύρωση και είμαι πρίν τις 3 ημέρες από το ραντεβού?

Παρακαλώ πολύ απαντήστε μόνο εάν γνωρίζετε σίγουρα. Το site δεν είναι ξεκάθαρο αν η ποινή των 30 ημερών ειναι απο την 1η ακύρωση ή όχι.

 

 

Αν το ακυρώσεις ΜΕΧΡΙ 4 ημέρες, είσαι ΟΚ.

ΥΓ. Η 'ποινη' των 30 ημερών αφορά κάποιον που απλά ΔΕΝ θα εμφανιστεί στο ραντεβού για οποιαδήποτε λόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την δευτερη φορα που θα ακυρωσεις εαν χρειαστει τρως ποινη 16 μερες για να κλείσεις νεο.τουλαχιστον αυτες εφαγα μολις τωρα εγω που εδωσα πορτα στο αστρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, garrett156 είπε

την δευτερη φορα που θα ακυρωσεις εαν χρειαστει τρως ποινη 16 μερες για να κλείσεις νεο.τουλαχιστον αυτες εφαγα μολις τωρα εγω που εδωσα πορτα στο αστρα

Μηπως κάνεις λάθος ?

Τέτοια ποινή δεν υπάρχει !!!

ΥΓ. Μήπως δεν υπήρχαν διαθέσιμα ραντεβού ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, garrett156 είπε

την δευτερη φορα που θα ακυρωσεις εαν χρειαστει τρως ποινη 16 μερες για να κλείσεις νεο.τουλαχιστον αυτες εφαγα μολις τωρα εγω που εδωσα πορτα στο αστρα

Άρα έχεις κάνει ήδη μια ακύρωση που δεν έφαγε ποινή? Και η ποινή είναι "μόλις" 15 ημέρες και όχι 30? 

Ευχαριστώ

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ewssonaht είπε

Άρα έχεις κάνει ήδη μια ακύρωση που δεν έφαγε ποινή? Και η ποινή είναι "μόλις" 15 ημέρες και όχι 30? 

Ευχαριστώ

Μάλλον κάνει λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η πρωτη ακυρωση ειναι δωρεαν που λενε.η δευτερη εχει ποινη.16 μερες ειπα μολις

 

υγ. είμαι σε άλλη ηλικιακή κατηγορία δεν ξερω εαν παίζει ρολο .40 είμαι

Χωρίς τίτλο.png

Επεξ/σία από garrett156
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, garrett156 είπε

η πρωτη ακυρωση ειναι δωρεαν που λενε.η δευτερη εχει ποινη.16 μερες ειπα μολις

 

υγ. είμαι σε άλλη ηλικιακή κατηγορία δεν ξερω εαν παίζει ρολο .40 είμαι

Χωρίς τίτλο.png

Οχι  εισαι σωστός! Το διάβασα σε συνέντευξη κάποιας υπέυθηνης οτι η ποινή μειώθηκε στις 16 ημέρες, αλλά το σαίτ λεει ακομα 30 μεχρι να πατήσεις και δεν το τόλμησα. 
Γνωρίζεις εάν εμένα που έχω κλείσει και τις 2 δόσεις θα μου το πάρει ώς 2 ακυρώσεις?

Επεξ/σία από ewssonaht
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Εάν ακυρώσω αντί να αλλάξω, έχω την ποινή για 30 ημέρες? Η δεν ισχύει η ποινή εφόσον ειναι η 1η ακύρωση και είμαι πρίν τις 3 ημέρες από το ραντεβού?

 

ακύρωσα ραντευου 72 ώρες πριν ηλικίας 60-64 και από 16/3/2021 που ήταν έδωσε πρώτη επόμενη 12/4/2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Οχι  εισαι σωστός! Το διάβασα σε συνέντευξη κάποιας υπέυθηνης οτι η ποινή μειώθηκε στις 16 ημέρες, αλλά το σαίτ λεει ακομα 30 μεχρι να πατήσεις και δεν το τόλμησα. 
Γνωρίζεις εάν εμένα που έχω κλείσει και τις 2 δόσεις θα μου το πάρει ώς 2 ακυρώσεις?

και εγω και τις 2 δοσεις ειχα κλεισει, μια φορα το πιανει

την πρωτη φορα ακυρωσα απο λαθος επειδη πηγα να αλλαξω την ημερομηνία τις δευτερης δοσης με το που το εκλεισα κ το επιασε σαν ακυρωση τσαμπα οποτε τωρα περιμενω.

το θεμα ειναι οτι μπορει να μην βρεις ημερομηνια ετσι κ αλλιως οποτε τι φας τι δεν φας penalty μπορει να μην παιζει κ τοσο ρολο

Επεξ/σία από garrett156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Οχι  εισαι σωστός! Το διάβασα σε συνέντευξη κάποιας υπέυθηνης οτι η ποινή μειώθηκε στις 16 ημέρες, αλλά το σαίτ λεει ακομα 30 μεχρι να πατήσεις και δεν το τόλμησα. 
Γνωρίζεις εάν εμένα που έχω κλείσει και τις 2 δόσεις θα μου το πάρει ώς 2 ακυρώσεις?

Η 2' δόση πάει ΑΥΤΟΜΑΤΑ, οπότε δεν μπορεί να λογίζονται 2 ακυρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...