Προς το περιεχόμενο

Ακύρωση ραντεβού για εμβόλιο


ewssonaht

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Ametanoitos είπε

Θα υπάρξει  πρόβλημα αν παω μετά από 5 ώρες να το κάνω :

Υπάρχει ανοχή στα ραντεβού αλλά το θέμα είναι μήπως προλάβουν και σε δηλώσουν ΑΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Και γιατι δεν ρωτας στο φαρμακειο που εκλεισες ραντεβου, ή στην μοναδα που θα πας να εμβολιαστεις?

Προτίμησε να κάνει νέο λογαριασμό στο insomnia πριν μία ώρα γιατί εδώ έχουμε καλύτερες πληροφορίες από τις μονάδες εμβολιασμού και τα φαρμακεία.😇

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Ametanoitos είπε

Θα υπάρξει  πρόβλημα αν παω μετά από 5 ώρες να το κάνω :

Δεν υπάρχει κάποιο τηλ επικοινωνίας να ρωτήσεις;

Εστω να πας απο εκεί να ρωτήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papoys1 είπε

Προτίμησε να κάνει νέο λογαριασμό στο insomnia πριν μία ώρα γιατί εδώ έχουμε καλύτερες πληροφορίες από τις μονάδες εμβολιασμού και τα φαρμακεία.😇

Την ειρωνία ρε μάγκες πραγματικά δεν ξέρω που βρίσκετε την όρεξη... Και δίχως λόγο. Δηλαδή γιαυτό ζείτε? Να τρολλάρετε κόσμο στο Ίντερνετ?

Πήρα σε 2 φαρμακεία τηλέφωνο και στη μονάδα και οι απαντήσεις που πήρα ήταν μεταξύ του "δεν μου έχει τύχει οπότε δεν γνωρίζω" και "Τι πέρνετε εδώ ολοι τηλέφωνο, πάρτε εκεί που κλείσατε να σας πούνε."

Θεώρησα λοιπόν οτι ίσως κάποιος  εδώ έχει κάνει ήδη αυτή την ιστορία και έκανα ένα λογαριασμό να ρωτήσω. Δεν θέλω να αλλάξω για πλάκα και χαβαλέ, αλλά είχα ενα ατύχημα και δέν μπορώ να πάω. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Την ειρωνία ρε μάγκες πραγματικά δεν ξέρω που βρίσκετε την όρεξη... Και δίχως λόγο. Δηλαδή γιαυτό ζείτε? Να τρολλάρετε κόσμο στο Ίντερνετ?

Πήρα σε 2 φαρμακεία τηλέφωνο και στη μονάδα και οι απαντήσεις που πήρα ήταν μεταξύ του "δεν μου έχει τύχει οπότε δεν γνωρίζω" και "Τι πέρνετε εδώ ολοι τηλέφωνο, πάρτε εκεί που κλείσατε να σας πούνε."

Θεώρησα λοιπόν οτι ίσως κάποιος  εδώ έχει κάνει ήδη αυτή την ιστορία και έκανα ένα λογαριασμό να ρωτήσω. Δεν θέλω να αλλάξω για πλάκα και χαβαλέ, αλλά είχα ενα ατύχημα και δέν μπορώ να πάω. 

Μα για αυτό ρωτάμε στο ινσομνια !!!!!

Μήπως έχει τύχει σε κάποιον άλλον !!

Γιατί φαίνεται παράξενο σε κάποιους !!

Αυτοί γιατί ρωτούν !!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ewssonaht είπε

Την ειρωνία ρε μάγκες πραγματικά δεν ξέρω που βρίσκετε την όρεξη... Και δίχως λόγο. Δηλαδή γιαυτό ζείτε? Να τρολλάρετε κόσμο στο Ίντερνετ?

Πήρα σε 2 φαρμακεία τηλέφωνο και στη μονάδα και οι απαντήσεις που πήρα ήταν μεταξύ του "δεν μου έχει τύχει οπότε δεν γνωρίζω" και "Τι πέρνετε εδώ ολοι τηλέφωνο, πάρτε εκεί που κλείσατε να σας πούνε."

Θεώρησα λοιπόν οτι ίσως κάποιος  εδώ έχει κάνει ήδη αυτή την ιστορία και έκανα ένα λογαριασμό να ρωτήσω. Δεν θέλω να αλλάξω για πλάκα και χαβαλέ, αλλά είχα ενα ατύχημα και δέν μπορώ να πάω. 

Σόρυ φίλε μου  λάθος μου. Αλλά αν όπως λες ρώτησες σε μονάδα υγείας και δύο φαρμακεία και δεν ήξεραν να σου δώσουν απάντηση καταλαβαίνουμε πόσο σοβαρά έχουν πάρει το θέμα εμβολιασμού αυτοί που έπρεπε να ξέρουν την απάντηση σε μία τόσο απλή ερώτηση όπως η δική σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οσο γνωριζω απο συγγενεις μου και γνωστους που εχουν ηδη εμβολιαστει και απο Αναπληρωτη Υπουργο. Ακομα και να μην καταφερετε να πατε στο ραντεβου σας, μενει ανοιχτο για 72 ωρες. Αν πατε νωριτερα οπως η μητερα μου πχ, πηγε 5 ωρες νωριτερα, την εμβολιασαν κανονικα επειδη δεν υπηρχε κοσμος, στο Ελληνικο. Δεν χανετε το ραντεβου σας αν πατε εντος 72 ωρων 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω και εγώ την ίδια απορία, απλά εμένα το ραντεβού μου είναι την Πέμπτη. Προσπάθησα ήδη να αλλάξω ραντεβού αλλά δε με αφήνει επειδή είμαι εντός των 120 ωρών από το ραντεβού (άρα είναι 5 μέρες και όχι 3 που έχουν πει, ό,τι να 'ναι). Αν ακυρώσω ισχύει το πέναλτι των 30 ημερών;

Είδα ότι απάντησε κάποιος νωρίτερα ότι στην πρώτη ακύρωση δεν έφαγε ποινή, απλά δεν ξέρω αν ισχύει εντός του 3ημερου οπότε αν κάποιος το έχει κάνει ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...