Προς το περιεχόμενο

Cosmote - Δωρεάν απεριοριστα data κάθε ΣΚ, για έναν ολόκληρο μήνα


Ferrari84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα να συμπληρωσω οτι ισχυει και για κατοχους συμβολαιου και πρεπει να το ενεργοποιεις ξεχωριστα για καθε ΣΚ.

Δεν αρκει δηλ να το ενεργοποιησεις μια φορα για το ερχομενο ΣΚ.

Καταληκτικη ημερομηνια εμφανιζει 21/6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lazostat είπε

Με 5g και 48ωρο downloading πόσα tb κατεβαίνουν;

Εγω πάντως στην προηγούμενη προσφορα 15 μερες απεριόριστο ίντερνετ, με 4G κατέβασα απο το κινητό 6000 GB (games Xbox one ηταν). Αλλα δεν κατέβαζα 24 ώρες. Κάπου 18-20. Η ταχύτητα έπαιζε ανάλογα την ώρα απο 14mbps εως 100, συνήθως ηταν κοντά στα 30.

:)

Επεξ/σία από oldnew
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Lazostat είπε

Με 5g και 48ωρο downloading πόσα tb κατεβαίνουν;

Πες μας ταχυτητα πρωτα. Με 6MB σταθερα πριν 2 χρονια που ειχαν δωσει για 10 μερες απεριοριστα(που τοτε δεν ηταν απεριοριστα ηταν ακριβως 3TB) ειχα κατεβασει σε 7 μερες 3TB δεν ειχε αλλα δηλαδη τωρα ειναι απεριοριστα αν πιανεις καλη ταχυτητα κατεβαζεις και 50TB που λεει ο λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αφορα συνδρομητες και καρτοκινητα, απο το site της cosmote: https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/unlimited-weekends.html
 
Δωρεάν ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA κάθε ΣΚ, για έναν ολόκληρο μήνα!
Ενεργοποίησε τα δωρεάν απεριόριστα data, κάθε εβδομάδα στο My COSMOTE App ή στο What's UP App, από τη Δευτέρα 17 Μαΐου και από κάθε Δευτέρα έως και 21 Ιουνίου, για να απολαμβάνεις ατελείωτο σερφάρισμα κάθε ΣΚ.
Για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος μπορείς να απολαμβάνεις τα δωρεάν απεριόριστα data από το Σάββατο 19 Ιουνίου έως και τη Δευτέρα 21 Ιουνίου.
 
 

Οι συνδρομητές Συμβολαίου, ΚαρτοΣυμβολαίου και Mobile Internet μπορούν να ενεργοποιήσουν την προσφορά κάθε εβδομάδα μέσα από:

  • το My COSMOTE App

  • δωρεάν αποστολή SMS, στέλνοντας ΣΚ στο 1256, για συνδρομητές Συμβολαίου

  • δωρεάν αποστολή SMS, στέλνοντας ΣΚ στο 1330, για συνδρομητές ΚαρτοΣυμβολαίου και Business Cost Control

  • το What’s Up App, για συνδρομητές WU Student ΚαρτοΣυμβολαίου.

Επεξ/σία από alfaeffe
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε !!!!!!! Ενεργοποιήθήκαν  τα απεριόριστα gb. Ξεκίνησα στις 12:15  το βράδυ να κατεβάσω κάποιο αρχείο  και βλέπω στην εφαρμογή ότι έχει ενεργοποιηθεί η πρόσφορα . Μετά από 10 λεπτά βλέπω ότι τραβούσε από τα gigabytes   μου. Eκανα απενεργοποίηση και μετά ξανά ενεργοποίηση και τώρα χρησιμοποιούνται τα  mega bytes  από την πρόσφορα. Καλό είναι όταν κάποιος θέλει να κατεβάσει κάτι να δει αν χρησιμοποιείται  η πρόσφορα η όχι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, dionisis241 είπε

Προσέξτε !!!!!!! Ενεργοποιήθήκαν  τα απεριόριστα gb. Ξεκίνησα στις 12:15  το βράδυ να κατεβάσω κάποιο αρχείο  και βλέπω στην εφαρμογή ότι έχει ενερ

Δεν μπορώ να ενεργοποιηθεί η προσφορά σε εμένα...εδώ κ μέρες μου βγάζει αυτό είμαι με προνομιακό wu 

Screenshot_2021-05-22-01-50-12-502_gr.cosmote.whatsup.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...