Προς το περιεχόμενο

Στυλό Parker με μπίλια + στυλό Parker με gel + μηχανικό μολύβι Parker όλα μαζί στα €19,09 (μαζί με μεταφορικά)


insomniack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στυλό Parker με μπίλια, στυλό Parker με gel, και μηχανικό μολύβι Parker, από το Αγγλικό Amazon

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B074WFY36T

Τα μεταφορικά βγαίνουν €5,53.  Συνολικά €19,09.

Να πω ότι το αντίστοιχο στυλό με μπίλια στο skroutz ξεκινά από περίπου €10 το ένα.

Επεξ/σία από insomniack
  • Like 3
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Υπάρχει ακόμα η Parker; η Rotring απ΄οσο ξέρω έχει κλείσει, θεώρησε το ίδιο και για την Parker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ για εμενα,λεφτα για πεταμα ειναι..

Απλα η ποιοτητα να λεγεται..Ειχα κερδισει στπ φροντιστηριο Αγγλικων τα Χριστούγεννα εναν τέτοιο κ πραγματικα το γραψιμο του ηταν αλλου ...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπει σε εξεταστική με 3 στυλό παρκερ και με πούλησαν και τα 3 και χρειάστηκε να δανειστώ.. δέχομαι ότι ήμουν και γκαντέμης, οκ, αλλά από τότε δεν ξανά στηρίχτηκα σε τέτοιο στυλό για να γράψω.. εγγύηση (εκτός από φτηνοί) είναι οι bic.. πρέπει να τους κάνεις τα χίλια για να σταματήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, swtos_chem είπε

Έχω μπει σε εξεταστική με 3 στυλό παρκερ και με πούλησαν και τα 3 και χρειάστηκε να δανειστώ.. δέχομαι ότι ήμουν και γκαντέμης, οκ, αλλά από τότε δεν ξανά στηρίχτηκα σε τέτοιο στυλό για να γράψω.. εγγύηση (εκτός από φτηνοί) είναι οι bic.. πρέπει να τους κάνεις τα χίλια για να σταματήσουν

έχω τόσους πάρκερ που μου έχουν κάνει δώρο από όταν ήμουν 15 και είμαι 41. τα μελάνια μια χαρά είναι. οι περισσότεροι στυλοί καλοί είναι, το θέμα είναι εμείς να προσέχουμε πως τους αποθηκεύουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/c/336/aksesouar-grafeiou/m/3421/Parker.html?keyphrase=Jotter+London+Trio+Discovery+Pack

Το βρήκα στο Σκρουτζ 33€... Σίγουρα είναι πολύ καλή τιμή, αλλά το σκέφτομαι μήπως το πάρω και να το δω για δώρο για όταν...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και βλεπω οτι ο TS εχει αλλαξει την τιμη στον τιτλο αλλα και μεσα το αρχικο του σχολιο και δεν φαινεται στο αρχικο σχολιο η τιμη που υπηρξε για καποιο διαστημα διαθεσιμη, να πουμε οτι αρχικα ηταν 4 ευρω πιο κατω, 15€ τελικη με τα μεταφορικα, μετα ομως ανεβηκε η τιμη του προιοντος 4 ευρω και εχει φτασει στα 19€, μια τιμη σχετικα κοντα στη συνηθη για τα αμαζον. Οποτε στην ουσια η προσφορα η καλη εχει τελειωσει εδω και αρκετες ωρες. Ηταν ιστορικο χαμηλο στις 9.90 λιρες. (15€ τελικη για εμας)

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...