Προς το περιεχόμενο

Μηχανή με ευρυγώνιο φακό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/6/2021 στις 12:42 ΜΜ, narta είπε

Καλα κανε ενα ΑΠΛΟ zoom απο τον ευρυγωνιο ενος iphone και μιας φωτογραφικης (οχι του 2010) 

Και από φωτογραφική του 2010 θα είναι καλύτερη η ποιότητα. Π.χ. μια eos 5d mkii του 2008 με  ευρυγώνιο, 16-35 στα 16mm.

Tulum

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Και από φωτογραφική του 2010 θα είναι καλύτερη η ποιότητα. Π.χ. μια eos 5d mkii του 2008 με  ευρυγώνιο, 16-35 στα 16mm.

<snipped>

Οχι λάθος κάνεις 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2021 στις 1:33 ΠΜ, RTW4ever είπε

Δεύτερος Νικολά μας βρήκε.

Προσφέρεις πολύ γέλιο.

Γέλιο θέλω να προσφέρω αλλά μάλλον οταν καει κάρβουνο και δεν εχει δει τι εχω γράψει πιο πίσω, παρεξηγεί. Δεν πειράζει αναβαθμιση θέλουμε ολοι, απλα μερικοι πιο επείγουσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, narta είπε

Γέλιο θέλω να προσφέρω αλλά μάλλον οταν καει κάρβουνο και δεν εχει δει τι εχω γράψει πιο πίσω, παρεξηγεί. Δεν πειράζει αναβαθμιση θέλουμε ολοι, απλα μερικοι πιο επείγουσα.

 

Ωχ,  δίκιο έχεις, σε μπέρδεψα με άλλον, είχα διαβάσει και την πρώτη σελίδα του θέματος αλλά αρκετό καιρό πριν, οπότε πήρα κυριολεκτικά το τελευταίο σου σχόλιο και δεν έπιασα την ειρωνία.

Απολογούμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, RTW4ever είπε

Ωχ,  δίκιο έχεις, σε μπέρδεψα με άλλον, είχα διαβάσει και την πρώτη σελίδα του θέματος αλλά αρκετό καιρό πριν, οπότε πήρα κυριολεκτικά το τελευταίο σου σχόλιο και δεν έπιασα την ειρωνία.

Απολογούμαι.

Σιγα μην μου χρωστας κιολας. Τα ιδια παθαινω και εγω τωρα που ανεβηκε η θερμοκρασια και καιω λαδια 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...